Přejít na výpis diskuzí

Miloš Forman

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý pane Miloši
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
    • hellraiser

      Re: narozeniny

      Sice opozdene, ale taky se pridavam k blahoprani *4*
  • dusmen

    všechno nejlepší k 78.narozeninám

    všechno nejlepší k 78.narozeninám.
  • sandy.velson

    Kontakt

    Ahoj, nemáte na něj někdo jakýkoli kontakt??? Je to velice důležité kvůli tomu Římu, kde bude. Díky moc
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 77 narozeninám.
  • the best

    nejlepší jsou vlasy a přelet nad kukaččím hnízdem
  • milošek

    Ahoj, můj snad nejvíc oblíbený film mezi všemi filmy vůbec, i mezi jinými režiséry, je film Amadeus *14* , je to fascinující film, úchvatný, a vždycky když ho vidím jsem potom jak vyměněná, teda pokaždé jsem 3hodiny přilepená na křesle a nemůžu se odlepit a jak je to takové drama, tak to potom jsem vyčerpaná a nemůžu ani usnout. Ale stojí to za to!!!!!!!!! *1* No a mezi mé další oblíbené Formanovi filmy patří prakticky všechny a zvlášte pak Vlasy, Přelet nad kukaččím hnízdem, Muž na měsíci, Lid versus Lery Flint..... Tak Vám milý pane Forman upřímno děkuju *4* lil
    • Re: milošek

      PROMINTE"""!!!!!!!!! já blbá !!! napsala sem to blbě- Larry Flynt, ale omluva je taková, že tento film jsem dlouho neviděla, tak ani ten název už jsem tak trochu blbě popletla, pardooooon lil *7*
  • cože

    Mám námět. Jan Strnad 00420733229449 bude prdel
  • Kritik

    Lieber Milos.
    Apropo"EINER FLOG ÜBER DAS kUCKUCKSNEST":
    War mehrere Male im Irrenhaus,(Horni Berkovice)und habe keine Übereinstimmungen in Ihrem Filme feststellen können.Vieleicht ist es in Amerika anders.Dass Menschen durch Elektroschock`s verblöden,oder sogar daran sterben,gibt es in Wirklichkeit nicht.Das ist nur Panikmache und Effekthascherei.Übrigens,warum das Ganze,wenn doch unser lieber JACK nach dem Set wieder vollkommen normal und gesund aufgestanden ist.
  • Tam za lesem

    Dobry den.Ja mam dotaz ohledne filmu tam za lesem z roku 1962 kde hraje partizana muj deda Ludovit Tomi a tak se chci zeptat kde je mozne film sehnat,nebo zakoupit.Dekuji Marek Tomi
  • at zije!!!......a toci

    Pane Milosi Formane,preji Vam k dnesnim narozeninam vsechno nejlepsi ......hlavne hodne zdravi a pohody.......Dekuji Vam za divacke zazitky,ktere jsem diky Vam prozila.Jste proste pan reziser a ja Vas mam moc rada!!!!dekuji.........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit