Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemana nikdy, tenhle morální křivák, který jen vylezl z ČSSD tak ji začal škodit, který to své ukřivěné ego nemůže překonat, je jen morální a lidský odpad! Nenávistný ožrala, který sám bývalý komouš se obklopuje lidmi jako je estábák Šlouf, fůůůůůůůůůůůůůůůůůůj! *16*
    • Pane Honzo, Můžete srovnat p.Zemana s ostatními zloději a těmi, kteří rozkradli náš stát? Divíte se následně Kalouskovi? Podívejte se na dluhy státu. Dále se podívejte na kandidáty ostatní. Co to tam je? Jednou řekl někdo: Není důležité co politik říká, ale je důležité kdo to říká.
      Takže p. Zeman není zrovna dobrým pohledem. Sliny u úst při televizním pohovoru. To se dá ale snad odstranit. Ale kdo má takový přehled a zkušenosti. Vždy byli v řízení státu lidé se zkušenostmi a tedy starší. Nyní je to naopak. Mladí jsou chytří, ale nemohou se srovnávat se zkušebostmi starých politiků nebo vojevůdců Čerčil, Stalin a pod. Má na to Kateřina vést obranu? Co naši generálové na to ???? Udrží se smíchy? Kolik je těch členů ve straně Kateřiny? Nestačila už Parkanová? Proč se dosazují na odpovědná místa, která rozhodují o státě diletanti z nějakých stran? Prosím prozkoumejte si to než budete opět psát. Nesuďte jako další diletant, kteých je v těch stranách hodně. Tito, pokud by něco uměli, měli by již nějaké prosperující podniky.
      • Čerčil :D WTF!! *1*
  • Milosi ty jsi O.K.alespon tomu rozumis. Ne jako ta banda prospecharu.
    Doufam ze s nima trochu zatocite.
    Drzime ti palce.
    • pane máte pravdu
  • Pohodový člověk

    Vážený pane Zemane,je tomu již asi 10let,kdy jsem měl tu čest a na chvíli jsem se ocitl ve vaší blízkosti.
    Musím uznat,že tak pohodového člověka, kterým nepochybně jste i nadále jsem od té doby nepotkal. Přeji vám mnoho úspěchů
    v životě a hlavně v zakládání nové strany SPO vám budu upřímně ržet palce.
  • A dost

    Vážený pane inženýre,před asi 3lety jsem měla tu čest Vás i s rodinou provázet na zámku ve Valticích.Jsem už léta členkou ČSSD, díky mému,již zemřelému otci, který se o ČSSD v našem okrese velmi zasadil a kterého jste Vy vyznamenal.Dnes se za tuto stranu stydím a můj tatínek se v hrobě musí obracet nad výpotky paní Petry Paroubkové,hlášky jejího manžela nevyjímaje.V době celosvětové ekonomické krize,velké nezaměstnanosti a ničivých povodní je opravdu velmi užitečné vědět,jak p.Paroubek hladí bříško.Končím s e členstvím v bandě prospěchářů a podvodníků. Vás s úctou zdravím a až založíte solidní stranu bez těchto primitivů,budu v první linii. Škoda, že nemám žádnou fotku z prohlídky toho zámku,bylo to super.Zdraví Eva Smolová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit