Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry vecer vsem, kdo chteji cvicit ''nejlepsi'' (podle me) sport na svete -
    karate,,.....

    Máme totiž nábor od září 2017 (děti od šesti let)

    8862345-zero Official *2*
  • co si to dovolujete *16*
  • děkuji *4*
  • Važme si pana prezidenta, buďme rádi jaký je.Prezentuje zájmy obyčejných lidí
    a proto mu přeji hodně úspěchů a hlavně zdraví jakož i znovuzvolení do funkce prezidenta.
  • *1* *1* *1*
    franckajagrova, alias Jan Novotný....., naposledy Renata, už vážně nemá invenci, dostane padáka
  • Luky1987
    Renato no a co ? I kdyby ano je to moje věc
  • Ing. Miloš Zeman, CSc. je nejlepší český prezident. V inteligenci a všeobecném rozhledu nemá konkurenci. Hlavně ať ho nezradí zdraví.
  • občas mu ho vymlaskne jakási Renata, proto nemá absťák, jako franckajagrova, ta ho prý leští Bartoškovi. Jan Novotný, ty si ale pako.
    *1* *1* *1*
  • Tak co Vacátko pořád si ho tvůj kámoš Luky honí u Bartošové?
  • *5* a jako co? Kterej ty seš?
  • podle mě nemá v politice co dělat *1* *2*
  • To zde provokuje někdo, kdo se pouze vydává za BETMENA!
  • To Doplněk z 30. 12. 2016:
    Píšeš o hrobě Jiřího Bartošky?? Co by tam Luky dělal??
    *1* *1* *1*
  • Klonuje, trolluje, je to neskutečné
    *12* *12* *12* *11* *11*
    Pravý Columbo je slušný člověk, nikdy by nic takového nenapsal.
  • Samozřejmě, proč to někoho tak irituje? Iveta měla spoustu fanoušků. Slušným lidem vadí bulvárem podporovaný stalking. Bohužel, jsou mezi námi i neslušní, mírně řečeno. Zdravím,Luky.
  • Luky1987
    Asi je to tak
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko jak je? Nekomu asi vadí, že mám rád Ivetku Bartošovú a líbila se mi, no a co na tom není nic špatného
  • je můj nick. Tady je možné úplně vše. Kdejaký troll si může přivlastnit nick kohokoli a psát pod ním nechutné příspěvky. Bohužel jen na někoho. Kdo to tu asi řídí a platí tyto spratky?
  • Velice nevkusný příspěvek od totálního primitiva!
  • Co tady všichni blbnete,chováte se jako nevychovaní spratci. A navíc prezident tyto blbosti ani nečte / nanejvýš jeho ochranka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší