Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych jen říct kritikům p.Donutila, kteří napsali poslední příspěvky, že jsou to ubožáci a je mi jich líto. Až dokážete alespoň část toho co p. Donutil, tak si začněte otvírat hubu. Typnul bych vás na bandu usmrkaných ztroskotanců, kteří jen zavidí. Mimo to popularita hovoří za vše. A to, že přejímá historky jiných, je mezi českými baviči naprosto obvyklá záležitost. Snaží se pobavit lidi! To je jeho práce a taky ji zatraceně dobře umí. Díky mu za to. A jeho ego? Má ho taky proč mít takové. Chtěl bych vidět vás, kdyby jste byli na jeho místě. Nebo raději ani nechtěl. Zaměřte raději svou kritiku na sebe a až něco dokážete, tak si začněte otvírat hubu. *1* *1* *1* *1*
    • Re:

      souhlasím souhlasím souhlasím *4* *4*
  • Jasně

    Mate pravdu. Připojujem se!!! zaměstnanci ČT
  • Vidím tě

    Všem příznevcům slibuji že budu nadále informovat o skutcích P. Donutila a budu poctivě psát o jeho hnusnojidních a přímo MAMRDÍCH skutcích!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Vidím tě

      Pane "herec disletik",
      Vaše kritika je sice tvrdá a dalo by se říct konkrétní, ale copak jste dokázal Vy? Nebo Vám pan Donutil překáží ve Vaší tvůrčí činnosti?
      Bylo by velmi dobré, abyste také předvedl své umění na prknech znamenajících SVĚT. Možná byste uspořil výškou svého honoráře nějaké peníze i kdyby ta zábava s Vámi by stála za všechny peníze, že?
  • Égoš a kradoš Donutil

    Rád bych ještě podotknul,že KVALITNÍ vyprávění historek pana Donutila je vlastně velký, krutý a hanebný podvod na lidi i kolegy p.Donutila. Většinu historek sprostě ukradl a použil bez souhlasu skutečných autorů. Mluvil jsem dokonce s lidmi, kteří mu řekli veselou historku ze života a druhý den ji slyšeli jako povídku v rádiu a samozřrjmě ji tento KRADOŠ vydával za svou vlastní.Pan donutil má totiž pocit, že je něco více než ostatní lidé. JE TO ÉGOŠ..SUPER ÉGOŠ. Řidiči v televizi se pro něj bojí jezdit a produkční omdlívají jen při vyslovení jeho jména. Honoráře-hrůza mluvit To, co jiný občan vydělá za rok, on svým šmírovitým herectvím vydělá za 5 dní.Kdyby jsme se dočkali alespon něčeho nového, ale to ne! Furt blbě šišlá,ksichtí se a ukazuje v postelích svého velkého Miroslava-břicho. Sakra lidi nekoukejte na něj. Řekněte mu Děkujeme odejděte MISTŘE. *4* *4* *4* *4* *4* *13* *13*
  • Kdo jsi?

    Pane Donutile Rád bych vám řekl,že jste nechutná,nafoukaná,arogantní,tlustá VELRYBA, v potoce naší branže. Vaše prvoplánové herectví je už směšné!!! To, že máte na place větší slovo, než sám režisér, je fak hnus??? Kde jste se vzal??? Byl jste průměrný Brněnský herec a najednou tohle!!! Kolik zadků jste lízal??? Hrajete hezké muže!!! Hrůza. Koukněte se někdy na Kavkách při kostýmkách do zrcadla. Gratuluji že jste se zařadil do skupiny Bohdalová,Jirásková / neboli arogance a přetvářka za každou cenu/ Doufám že brzo půjdete do důchodu a nebudu se muset bát,že vás potkám Velrybáku. *4* *4* *4* *4*
    • Re: Kdo jsi?

      ty jsi kokot. Debile je dobrý herec a bavič. Ty jsi spodina lidstva.
  • Vážený pane Donutile!Tuto sobotu 17.12.2005 jsem navštívila Vaše představení v Olomouci.Moc se mi líbilo,mám i Vaše kazety.Jenom mě mrzelo,že s Vámi nepřijel pan Chroustal.
  • Sluha dvou panu

    Vcera jsem konecne videla Sluhu dvou panu v Narodnim divadle! Teda! Bylo to uzasny! Jeste jsem nezazila, aby se divaci permanentne smali po celou dobu predstaveni! Pane Donutile, jste skvely herec! Fakt jste me dostal! :-)
  • Zdravím,jsem Váš příznivec,ptám se, proč nekandidujete do politiky?Vnesl byste tím do našeho šedého a nudného parlamentu ,,trochu" barvitého Českého humoru.Lidé vešeho typu by měli ukázat národu,ryze Českou náturu. Spozdravem,Světu Mír Jiří Povala
  • Pane Donutile, moc Vás obdivuji a chtěla bych se Vás zeptat, jestli zase neplánujete cestu do Ostravy na představení. Určitě bych se na Vás přišla podívat. Děkuji za odpověď. Veronika z Ostravy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit