Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pochvala

    Vážený pane Donutil když vás vidím a slyším vaše vyprávění vždy zapomenu na svoje problémy jste opravdu lepší než vyhlášený psycholog moc děkuji Jana *4*
  • Skvělý umělec

    vynikající herec a bavič. Jako člověk je velký sympaťák a při jeho vyprávění mám záchvaty smíchu. Díky.
    • Re: Skvělý umělec

      Plne s tebou souhlasim,je to slunicko *15* *15* *14* *14*
  • Chtěl bych jen říct kritikům p.Donutila, kteří napsali poslední příspěvky, že jsou to ubožáci a je mi jich líto. Až dokážete alespoň část toho co p. Donutil, tak si začněte otvírat hubu. Typnul bych vás na bandu usmrkaných ztroskotanců, kteří jen zavidí. Mimo to popularita hovoří za vše. A to, že přejímá historky jiných, je mezi českými baviči naprosto obvyklá záležitost. Snaží se pobavit lidi! To je jeho práce a taky ji zatraceně dobře umí. Díky mu za to. A jeho ego? Má ho taky proč mít takové. Chtěl bych vidět vás, kdyby jste byli na jeho místě. Nebo raději ani nechtěl. Zaměřte raději svou kritiku na sebe a až něco dokážete, tak si začněte otvírat hubu. *1* *1* *1* *1*
    • Re:

      souhlasím souhlasím souhlasím *4* *4*
  • Donutil

    ja toho chlapa zboznuju jeho hystorky s Frantou Kocourkem třeba jak šel na hru Romeo a Julie a když tam ohýbal ten nikl a hliník tak franta vstal a řekl profesionální šméčko na lidi ohíbá nikl a hliník možná sem to trochu poplet pokud se sem mistr Donutil podívá ať napíše na Tonulak@seznam.cz
  • Bohunický byt

    Vážený mistře, přečetli jsme si s nanželkou v časopise WUSTENROT povídání o vašem bydlení. Při líčení historky o stěhování do Prahy jsme poznali, že ti starší manželé (bylo nám tehdy 45 a 46 let) jsme my. Připomělo nám to, jak jsme těžce opouštěli Barrandovský byt, ale donutili nás k tomu okolnosti. Měli jsme v nabídce samozřejmě více bytů v Bystrci, Vinohradech, Kohoutovicích, ale potřebovali jsme rychlé a spolehlivé jednání, tak jsme přistoupili na byt v Bohunicích. Dnes už v tom bytě bydlí naše druhá dcera a my bydlíme o kousek dál na ulici Kyjevské. V závěrečné otázce kdy navštívíte Bohunice říkáte, že se tam musíte co nejdřív podívat. Jestli budete mít zájem, rádi vás uvítáme u nás a zavzpomínáme. Eva a Karel Neuschlovi Kyjevská 7 625 00 B r n o
  • dotaz

    Važený pane Donutile, destanou se tyto příspěvky do diskuze ža k Vám a čtete je? Rád bych Vám poslal zajímavé humorné příběhy a historky ze života, které byste mohl použít.
  • 3+1

    Viděl jsem 3+1 s vámi škoda že nemůžete slyšet můj potlesk.
  • ;)

    Mistře, obdivuju Vás, znam Vaše nahrávky i pozpátku, ale.. Přece,jedna připomínka by tu byla: Nejratší moravské sloveso není "hl", ale "í":)
  • HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!

    Mirku preji Vam k zitrejsim narozeninam vse nej,stesti,spokojenost,zdravi.Ve Vasi praci jen a jen uspechy a hodne lidi,kteri jako ja jsou radi,ze jste.Nrodili jsme se ve stejny den tim vic vam fandim.Presto,ze jiz leta ziju daleko mam moznost sledovat filmy a naposled jsem Vas videle v zabavnem poradu na slovenske televizi a jako vzdy vtipny a vesely.S uctou Vase obdivovatelka Nela z USA. *14*
  • Pan Donutil

    Kdyz jsem smutna nebo mam starosti, vzdy si pustim pana Donutila. On je opravdu bajecny, vzdy jsem si myslela, ze nikdy nebude druhy Vladimir Mensik, ale dnes vim, ze je. Je to pan Donutil, vynikajici vypravec, hrozne rada bych ho videla nazivo, ale zatim se mi to nepovedlo. Preji mu hodne zdravicka a spoustu sil a napadu, aby nas divaky a posluchace jeste dlouho bavil. Dekuji vam, Mistre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit