Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte někdo, jestli Kalousek s někým žije?Díky
    • Rozhodně asi nemá manželku či partnerku,protože to psali i v novinách ,že proto právě šel k volbám bez doprovodu. Ale jinak se nezajímám s kým jaký politik žije,tak víc nevím.
  • Tak zas má jistých 1,5 mil.ročně.Za co?Proč?Já to mám za sedm let v hrubém.
  • Gratuluji panu Kalouskovi.V tomto křupanově nedopadli zle.Zle bude teď.
  • Dle mého osobního názoru má pan Kalousek místo úvahy o taktnosti či slušnosti svého charakteru a svědomí ve správnosti svého chování hodně silný žaludek protože každý jiný by se kalouskovým chováním sám nad sebou poblil.Trochu morálky a úcty ke spoluobčanům pane Kalousek takhle není možné jednat se spoluobčany.Vše se na světě vrací jednání a chování dobré i špatné a vy jedete z hodně prudkého kopce ve vejci na lyžích šusem do pekla a navíc jak hejsek bez ochranné přilby.Jen aby za cílem nebyly vrata kriminálu.
  • PAN Kalousek NA HRAD!!!!Všichni tady snad nejsme burani.
  • si zase pan vševěd vymyslí, když mu zase všichni udělali čáru přes rozpočet a jeho plány se opět začaly hroutit. Sobotka zařadil zpátečku a konečně si uvědomil, že pokud dá na Kalouskovo rady, tak si tak akorát pod sebou podřeže větev. Kalousek je veeeelkeeeej bojovník a stratég, myslím, že si s ním ještě do voleb užijeme. Snad už pak od něj ale budeme definitivně mít navždy pokoj.
    • http://www.czechfreepress.cz/kauzy/podvody-miroslava-kalouska-ministra-financi-to-je-tedy-sila.html
  • Mám obavy že se dostane zpět na post MF.
    • Kalousek cítí, že mu ujíždí poslední vlak, a tak se snaží všem vnutit tu svojí stokrát ohranou desku. Sám na postu ministra dokázal akorát prosadit pár kontroverzních zákonů, díky kterým se teď snaží poukazovat na nemorálnost těch, kteří je využili při svém podnikání. Vůbec nechápu, že je tomuto namyšlenému a zamindrákovanému člověku ve sdělovacích prostředcích poskytován takový prostor pro ty jeho rádoby moudré plky, které už tady nikoho ani nezajímají. Většina voličů už ho konečně prokouklo. Ministrem už se nikdy nestane, pevně v to věřím.
  • Tak zaslepená jako vy, může být pouze Kalouskova teta. Poctiví voliči se raději obloukem panu Kalouskovi vyhnou. Jeho pestrou politickou minulost mám stále v živé paměti, není co studovat.
    • Zprávička výše je určena paní Vlastě a její kámoše Marii.
  • Zase byl rozhořčen nad Babišovým opovržením sněmovnou když se nedostavil.A co jste dělali s Top 09 když přišel k řečnickému pultu někdo z komunistů?Sebrali jste se, a šli ven.Jste dobře placení,jste v práci,tak tam budete sedět.Pokud by jste opustili sál,zamknul bych dveře, a už vás nepustil.
  • Pane ministře Kalousku moc vás zdravím.Jste jedním z mála chytrých vizionářů.Vlasta.
    • Spíš vychytralých a závistivých tvorů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit