Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Kalousek a Fiala z ods často zapomínají že jsou placení z našich daní *10*
  • Dobrý den pane Kalousku. Rád bych se Vás zeptal proč hlasujete ve sněmovně jinak než pak publikujete na veřejnosti. Chcete vrátit daně před krizi roku 2008 a hlasujete proti snížení daní pro vojáky, kteří poctivě odsloužili svůj závazek této zemi. Jak Vám lze pak věřit další Vaše slova a to Vám nechci nijak ubližovat , že jste to udělal z důvodu krize. Zkuste se zamyslet, lidi nejsou jen nemyslící tvorové a hlas ode mě jako voliče bohužel pro Vás nedostanete a to proti Vám opravdu nic nemám a mohl jste to myslet sebelépe.
    Vše nejlepší k Vašim narozeninám 17.12. Váš nevolitel.
  • Pan Kalousek nezklame a je schopen udělat naprosto všechno, aby se udržel ve hře a vůbec si nepřipustí, že o jeho "dobře míněné rady a nápady" už tady nikdo nestojí. Pouze se čím dál, tím víc ztrapňuje. Zapomíná na to, že lidé mají jeho určitá ekonomická rozhodnutí stále na paměti a navíc, pokud si snad na něco nevzpomenou, je tu internet, a tam se dají najít docela zajímavá videa a články i ze vzdálenější minulosti.
  • Nesnáším tohoto člověka, především jeho povýšenost a domnělou neomylnost. Já já já já, všechno jsem vymyslel já a Babiš mi to ukradl a jeho úspěchy jsou vlastně moje úspěchy. Na prokázání svých schopností přitom měl minimálně 20 let. Proč si není schopen připustit, že pan Babiš je dobrý ekonom a skvělý manažer a hlavně, mu pan Kalousek nesahá ani po kotníky. Dnes ho však v pořadu Otázky VM nedokázal obhájit ani jeho velký milovník a zastánce pan Moravec. Pevně doufám, že po příštích volbách tento člověk konečně zmizí z veřejného života a pro všechny zůstane jen nepříjemnou vzpomínkou.
  • Je mi to líto, že ho skoro nikdo nemá rád, když je tak chytrej. 3
  • Vkládám do Tebe své nejniternější naděje Míroslave, že se v reakci na svatá slova svého guru, s tibetským praporem nad hlavou a dalšími mravními autoritami, excelentními osvícenci a klenoty chlouby naší vlasti pp. Štětinou, Kocábem, Schwarzenbergem a dalšími nevládně organizovanými a klinicky neziskovými po boku, bez zaváhání v čele šiku vrhneš bránit pravdu a lásku proti všem, na které ON ukázal prstem. Děkuji Ti upřímně jménem lidstva. Boušek

    http://www.lajkit.cz/zpravy/item/533-dalajlama-necekane-prohlasil-zasadni-slova-prezident-putin-musi-pokracovat-v-nelitostnem-boji-proti-terorismu

    P.S. Nepopleť to prosím, nepochybuji, že praporů máš doma na půdě kompletní sadu. Na zeměpisnou orientaci se pro jistotu - předpokládám, že po "zavíračce" - někde přeptej, v případě nouze můžeš klidně "po čuchu" (Jack Daniels, Four Roses, Jim Beam .... ale co budu učit orla lítat). Držím palce, máme Tě rádi.
  • Dobrý den Pane Kalousek napřed se představím to slušní lidé dělají jmenuji se Zdeněk Novotný a žiji v Praze.A teď k vašemu prohlášení o příjezdu čínského Prezidenta mně je úplně jedno jestli Pan Miloš Zeman vítá Baracka Obamu nebo číňana či marťana pro mne se tím nic nezmění já stále budu stávat ráno v 5,30 do Kolbenky a budu si muset vydělat na obživu rodiny takže je mne to úplně jedno pro mne bude chleba stále o dvou půlkách.Není mi ale úplně jedno otázka lidských práv ale to si myslím že sem zrovna teď nepatří a že by se to mělo řešit na jiné úrovni.Tímto chci říci ač není Pan Zeman mým oblíbencem aspoň má nějakou snahu no ani vám zrovna moc nefandím (i když jsem původně z Tábora a stále tam mám rodiče,) protože mne už opravdu ty vaše mocenské boje nebaví.skuste se také občas na něčem schodnout a trochu té naší malé zemičce prospět.Vždyď se stále jen obviňujete co kdo de a kolik má začíná to být už tapné.Pokud si to to přečtete a bude se vám chtít reagovat předem děkuji.zdeneksvejk@seznam.cz přeji hezký den a zdravím.
  • Kalousek dělá jednu zásadní chybu - neustále se naváží do Babiše, kterému nikdo nic nedokázal, ani policie. Pouze jde o podezření, jenže takhle se s politickým rivalem soupeřit nedá. Kalousek, tedy i TOP 09 nemá vlastně žádný program, tak jde po Babišovi. Jenže si neuvědomuje, že lidé mu to "nežerou", znechutí se jim a u voleb mu to spočítají. Takhle se prostě politika nedělá. Divím se jeho spolustraníkům, že drží hubu a nevykopnou ho. Škodí jim.
  • Nevážený pane Kalousku. Ptám se, kdy vy položíte na stůl obolus o který jste připravil nás - daňové poplatníky - za dobu svého politikaření. Vezměte to od armádních padáků až po solární elektrárny. Domnívám se, že pan Babiš coby politik zatím má co dělat se vám v této vaší nás poškozující "přednosti" vyrovnat. Bylo by dobré se podívat do zrcadla, kde toho "vyčůránka" zcela jistě spatříte a třeba vám dojde, že by bylo vhodné z politiky odejít za předpokladu, že finančně dorovnáte vámi způsobené ztráty státní pokladny. Předem vám za vaše zmizení děkuji.
  • zajímalo by mne jak by pan kalousek dokazal vyzit s 4600kc na mnesic nemluve o tom ze ne kazdymu ten smesnej příspěvek daji. DEKUJU VAM PANE KALUSEK KULI VAM ASI SKONCIM NA ULICI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší