Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vtip dos ubohé.
  • Tak pane Kalousku, chlubíte se, že jste fér. Pokud ano, odejděte už konečně. Ideálně někam, kde už o vás nikdy neuslyšíme.
  • Tak dlouho si budou Kalousek a spol. zahrávat až jednou jiskra přeskočí a bude mela. Když slyšíte mluvit Kalouska, tak si řeknete, to přece není možné, aby takové hovadoo řídilo zemi. Jak mluví o estébácích a vlastně všichni jsou totálně neschopní a chovájí se nedemokraticky. Ještě nedávno jsem si myslel, že nejblbější politik všech dob je Tupolánek. Teď si myslím, že ho Kalousek již předčil.
  • Nazdar Mirdo Kraďousku,
    je strašně velká chyba, že jsi onehdy nabyl v Solenicích se svým švagrem Kašákem-(to ho tam zastřelili). To by naše republika ušetřila miliard. Hodně zdraví ti přeji.
  • To je bohužel pravda. Národ jako my si nic jiného nezaslouží.
  • Pan Kalousek je nejlepší politik jakého jsme si mohli přat
  • Kalousku jsem z jiznich Cech a kdyz vidim nase zastupce v parlamentu za jizni Cechy hlavne tebe a Parkanovou tak se mi dela mdlo.Kalousku ty ses intrikar a svazacka Parkanova no comment.Tahnete uz nekam,jste trapni.
  • Kalousek se bere o Parkanovou. Všichni jsou vini a je třeba je stíhat za milionové, či miliardové úniky. Ať se Kalousek o Parkanovou nebere... Je třeba nejprve zavřít jejich "letité" našeptávače ("poradce"), kteří jsou skryti za všemi vládami. To oni mohou za stav republiky!!! Vlastní vláda je banda niemandů.
    To si musí PČR uvědomit, při IQ jejich nadřízených. Vláda, parlament, senát, to je banda amatérů, kteří jsu řízeni "NAŠEPTÁVAČI" - poradci. Jsou to zašití podvraťáci současného režimu. Ne Ods, VV, LIDEM, TOP09 a jiní ubožáci tuto republiku neřídí... Jen banda NAŠEPTÁVAČŮ!!!
  • Kalous je kristušák a sráč!!!
  • Dneska frajer Kalousku dostal facana ale zitra třeba už muže dostat 9.mm žihadlo,jo to nikdy nikdo neví..... *16*
  • Já bych s Kradouskem neměnil, ani kdyby měl nakradenou miliardu. Kam se hne, všude si před ním odplivnou a přijde doba kdy ho budou lynčovat. Kradousku, ten čas se nezadržitelně blíží.
  • našim pánům politikům chybí dobré srdce a hlavně svědomí. Kdo jde do politiky s poctivými a čistými úmysly, ten tomu tlaku prostě neodolá a odejde nebo zůstane a stane se z něj takový zloděj,jako Kalousek, Rath atd....
  • svoláváme defenestraci kdo se chce přidat, nabo budete jen koukat jak nás ničej------už je toho moc číše přetéká
  • Hele příživníku na jedno ho.ado právě došlo-RATH--tak kdy jseš na řadě ty nebo vezmaš kramle až dojde na lámání kostí,v plánu to má většina politických *12*
  • Kalousku na tebe taky jednou dojde to si piš věř kdo komu jámu kope sám do ni jednou padně a ty tu jámu kopeš pro celý národ tak jsi píš ze nic dobreho tě za to nemůže čekat
  • Dobrý den, jestli vám všem mohu poradit, tak radši napište Kalouskovi osobně, www.miroslav-kalousek.cz, je tam na něj uvedený i email. Obávám se, že na tuto diskuzi on stejně nechodí a nejlepší je si to vyříkat osobně.
  • Pan král Kalousek, zvyšte daně obyčejným lidem ať se máme dobře Vaše veličenstvo žádný demokrat a demokracie otrokářská společnost už jen chybí zaměstnavateli ten bič na obyčejné lidi. A národ mlčí dalších 40 let či víc? Proč mají obyčejní pracující lidi doplácet na vykořisťovatele, kteří dělají jen dluhy na úkor obyčejných lidí. Obyčejní lidi dluhy nedělají jen kapitalisti, kteří nevydají fakturu doklad o zaplacení, odepisují si leasing atd..a když ožebračí lidi tak změní firmu a podniká vesele dál a nebo jej zavřou a nemusí nic platit. Obyčejný člověk když udělá dluh přijde exekutor....Rád bych se zeptal veličenstva Kalouska kam až bude dál zdražovat a bídačit lidi dokud ještě budou mít na chleba? Co Vám tak špatného provedli ti obyčejní pracující lidi, že se jim tak mstíte? Vůbec nevěřím, že se někdy sníží dluh. Nikdy jsem ve straně nebyl a nikdy jsem je nevolil věřil jsem v 1989, že bude líp, ale díky Vám kapitalistům či otrokářům, kteří jste tuto republiku zaprodali, zlikvidovali a bídačíte lidi tak je budu volit. Zlatí komunisti, kteří byli podle Vás břídili.
  • Tak to nejsi sama takovejch nás je hodně už jmse pěkně *16* ale mam strach aby to nedopadlo jak v srbsku a kosovu že soused bude střílet souseda jenom kvuli tomu že nás takovéhle *12* rozbouřilo vždytˇ už v obchodech si lidi koukaj do košíku co si kdo kupuje a ta zavist v lidech uplně srší
  • SVaší účasti proč jen pro přihlášené vy se také pod vše špatné nepodepisujete a toto nic špatného není jen chci aby jste slušně jako politik zareagoval sám za sebe,to se bojíte zareagovat aby ti co jsou v pozadí vás nesesadily.
  • Zkuste pane Kalousku reagovat jako normální člověk na příspěvěk Hlas obyčejného lidu,je to bez emocí a nadávek ,nebo Vám to vaši poradci nedovolí????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit