Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde byl?

    Kde byl pan Kalousek když se ty dluhy tvořily? Pokud vím tak v politice působí už dvacet let. Nechápu kde bere tu drzost a sprostotu posílat složenky občanům na uhrazení dluhu který on a ostatní politici, ať levý nebo pravý, vytvořili. Nechápu jak mohou někteří lidé tomuto člověku věřit. On po dvaceti letech prozřel? Osvítil ho duch svatý? Proč až teď? Protože teď už není z čeho krást. Proč na budoucnost našich dětí nemysleli když rozkrádali státní majetek a zadávali předražené zakázky.Kalousek je protřelí manipulátor a lhář.
  • složenka

    Pane Kalousku ,běžte se stěma vašema složenkama bodnout ! Tohle chytrý člověk nemůže udělat, myslela jsem , že jste jiný kádr !!! *8*
  • pan Klousek by mel navstivit lekare

    Vazeni ctenari,kolik jste dostali slozenek od pana Kalouska?Ja dve.Prvni v patek a druhou dnes.Asi vypadam movite.Ale v tom pripade se nemuseli posilat slozenky a pan Kalousek mel vse zaplatit sam,jelikoz na jeho mesicni plat pracuji 7 mesicu.Pevne doufam,ze tento krok pana Kalouska bude po zasluze odmenen a budeme i mi obycejni obcane moci rici:Kalousku je ti spatne z pravdy,mas cos chtel!!! *13* *13*
  • Re: banda

    *16* Ste tam největší banda zlodějů za posledních 20 let.Vratte co jste nakradli a nemusíte zasílat složenky na státní dluh!!!!
  • Snad konečně změna

    TOP 09 snad už konečně přinese změnu v chování a jednání politiků. Ať je Kalousek jaký je, to, že se nedá populisticky slibovat nemožné a žít na úkor budoucí generace je fakt. A jako ministr financí to prosazoval. Byl proti dělení medvěda v parlamentu - za ČSSD 6mld, teď už jen 2. A polisté Rath a spol? každý má plné koryto a slibuje nemožné.O chování a vystupování ani nemluvě.Zelení zklamali, tak uvidím. *7*
  • banda

    Pane Kalousek, co vaše výhody? Řidič, auto, bezplatné MHD, příspěvek na bydlení, ten váš bufáč, ve kterém to máte téměř zadarmo? Styďte se, hádáte se o stravenky jako o život. Daně jsou vysoké a platy malé. Nejhorší na tom je to, že já na tom nejsem zdaleka nejhůř. Proberte se a začněte dělat svou práci poctivě! Jste jedna velká banda zmetků, která se drží u koryta! Jo a nevymlouvejte se neustále na EU. *16* Stydím se za naší vládu!
  • pan

    kalosek je borec ,ja jsem mu neveril,ale co je ministr financi ..co navrh to pochvala..jen kdyby mu to mel kdo prohlasovat..kolosku drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mireček

    Kalousek je jeden z nejslizčejších současných českých politiků, konkurovat mu může snad jen kolega Čunek.
    *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit