Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řešení ekonomické krize našeho státu

    Pracuji ve státní správě, které si naši politici neváží. Za poslední rok jsem přišel o 7.000,-Kč čistého z platu a nikoho netrápí, že mám půjčku a živým dvě děti. Když se ke mě stát takhle staví, tak já mu jeho peníze nevracím. I když bydlím od Rakouska cca. 100 km, dvakrát měsíčně jezdím tankovat a nakupovat do Rakouska. Věřte nebo ne, ať jedu takovou dálku, tak pokaždé ušetřím i několik tisíc korun. U nás kupuji pouze pečivo. Tak ať si to stát užije. Raději peníze narvu jinam. Mohu jen doporučit!!!
  • Re: Držím palce

    Milá paní, jsem mladšího věku, pracuji ve státní správě, do práce chodím včas a do nedávna mne má práce i bavila, když jsem za poslední rok přišel o 7.000,-Kč čistého a to živým dvě malé děti a platím půjčku na bydlení. Stále nám opakují, že nejsou peníze a pak si na internetu přečtete výtah z daňových přiznání politiků. Jak někdo může splatit půjčku v částce 13.000.000,-Kč, jako p. Schwarzenberg. Já tyto peníze nevidím za celý život a někdo to může zplatit za 3 roky. Kde teda ty peníze bere, když sám stát je nemá. Pak je někde renonc. Soudím, že vy máte asi peněz dost, jinak by vás nenapadlo toto napsat. Všichni dobře víme, že dnešní politici kradou všichni a proto jim na to stačí jejich volební období. Mezi tím si nakradou a pak po ukončení politické kariéry jenom žijou. Stačí si to spočítat. Vezmu úplatek ( jako politik ) 5.000.000,-Kč, dám je na účet a klidně budu žít jenom z úroků. No nekupte to!!!!
  • Re: výsluhy

    Člověče co to plácáš. Asi nemáš ponětí, za co má policista nárok na výsluhu a hlavně kolik obyčejnýmu poldovi dají. Nejprve si to vše zjisti a pak se otírej o výsluhy. Zdravím
  • Dejvické hovno

    Přeji hodně pevné nervy!Od dejvického hovna,KOKOT MIREK, KOKOTU MIRKOVI.
    A tohle říká zákonodárce straně pirátské!!!Tady je vidno že politikové opravdu zapomínají že by tam mněli být pro nás né mi proně!!!!!!!!!!
  • Jidáš

    Konečně se zde oběvují příspěvky které hovoří za vše.Na žoldáky peníze jsou a pro poctivé lidi není,má tohle vůbec nějakou logiku v tomto skorumpovaným apsurdistánu?600mld.nás stála Jugoslávie,teď po nás chtějí abychom se podílely na akcích v LÝBII.Čí je to válka?Naše nebo USA? JDE JENOM O ROPU NIC JINÉHO V TOM NENÍ.LÝBIE má totiž nejlepší ropu na světě.Lze zní vyrobit 70 druhů výrobků protože neobsahuje "SÝRU"A Z té co obsahuje "SÝRU" lze vyrobit pouze 38 druhů výrobků.Když se nato tak dívám už unás chybí jen ti teroristi aby nám tu zatopily ze zájmu pomoci cizích států a jsem zvědavej kdo se z toho bude zodpovídat.Tahle pohoda nepohoda nemůže trvat věčně.Příjde jednou doba že celý svět bude Ameriku nenávidět!!!Čína za chvíly koupí celý svět a těm co vedou naši ne naši zem to mají na háku!!Lituji lidi kterým je to ůplně jedno.Ti co mají dnes nahrabáno a něco by se stalo budou stát v poslední řadě aby se nezamazaly tím hnojem co tady nadělaly.
  • modrý SOUDRUH

    Je zajímavé že "chemik" který podle životopisu nemá žádné vzdělání týkající se financí dělá minstra financí :-(
  • Je to úsměvné

    Je to úsměvné,že na tomto diskusním fóru chci oznámkovat příspěvek,který je pro ,,p."Kalouska negativního charakteru objeví se mi články pozitivní jak je skvělý,úžasný,přitom tento člověk by měl stát dávno za mřížemi a je jedno jestli to budou mříže vězení nebo psychiatrie,patří totiž do obojího.
  • už se nemáme čemu smát

    pan Kalousek je bezcharakterní člověk,který si nevidí na špičku nosu,takových lidí je málo,ale bohužel on patří mezi ně,národ musí doufat,že přísloví:Na každé prase se vaří voda:se bude vztahovat i na něj už je dost starý a měl by si uvědomit ,že žádný strom nevyroste až do nebe,měl by se předvést,jak se hospodaří s tím co normální pracující vydělá a doatane od některých podnikatelů za práci a každý je rád v dnešní době,že práci má a jak on hospodaří s tím co dostane z našich daní,ale výsledky jeho práce nestojí za nic,měl by si uvědomit ,že je tady pro lidi a to jak to teď vypadá je hlavně jeho práce,protože v parlamentu :kývá: už 20 let a bere nehorázné peníze a různé vymoženosti ,vůbec ho není za to hanba,protože po každé je v parlamentu za někoho jiného a ti co mu fandí,tak by si měli říct o složenky a státní dluh splatit,včetně pana Kalouska,protože normální pracující je rád,že uživí rodinu,abychom se museli stydět,ze jsme češi,tak si asi nikdo tu slavnou demokracii nepředstavoval
  • Re: Držím palce

    podporuji váš názor a oceňuji Vaši odvahu vyjádřit se. Z mnohých,zde uveřejněných příspěvků ,čiší pouze zloba, nenávist,a chuť potupit toho, s kým nesouhlasím.A to je vlastní zejména těm, kteří se nesmířili s tím, že tady nějakých více než dvacet let nevládnou.A neosvojili si umění demokratické a hlavně slušné výměny názorů.
  • stávka

    U doktorů Vám stávka nevadila?Proč jste ji nezakázali?Až Vás a celou vládu budou věšet ,budu stát v první řadě.Doufám,že to nebude dlouho trvat.
  • zloděj

    Pan Kalousek prohlásil ve věci týkající se zakázané stávky odborářů, že slušný člověk si nedovolí protestovat proti rozhodnutí soudu, pane Kalousku slušný člověk si také nedovolí krást tak jako kradete Vy a ta vaše slavná vláda *4*
  • Re: Mireček

    Vážení,to co předvádí pan Kalousek už se neslučuje s myšlením normálního člověka,teď ta stížnost u soudu k vůli stávce,to není normální,neví si ta naše šlechta rady,tak dělá takové věci,pan ministr školství by ty maturity měl opravit ve svém volnu,peněz má dost a aspoň by neměl čas zabývat se hovadinami,to zřejmě nevadí panu Kalouskovi,že oprava maturit stojí tolik peněz,když tvrdí,že nejsou a na co máme profesory a učitele a ne zadávat to firmám,místo aby se poučili u jiných států,kde jsou takové věci již dávno zavedené,tak vymýšlejí takové voloviny nad kterými začíná rozum stát a to není jenom školství,ale i jiné resorty,prostě potřebují všichni vyměnit,nic jiného skoro nedělají už rok se hádají o :KORYTA: a to je výsledek té slavné vlády,když se podívá člověk na záběry ze sněmovny,tak tam skoro nikdo není a ti co tam jsou,tak soí nebo si čtou noviny,jestli to tak půjde dál,tak skončíme jako sedláci u Chlumce aby se člověk styděl,že je :Čech:,díky panu Kalouskovi a spol
  • kradeník

    když čtu,že pan Kalousek nic neobaluje a říká pravdu,tak ten člověk zapomíná,že na tom jak vypadá státní ekonomika je z velké časti zodpovědný i pan Kalousek,on tam totiž kývá přes 20 let a ty jeho řeči o financích,to je hrůza ,kde jsou peníze,které všem ztahovali na důchody a na zdravotnictví,kdysi všichni museli pracovat a kdo nepracoval,tak byl ve vězení,tak kde to je,všichni ví kdo je má.ale nic se neděje a teď už není kde brát,tak to vezmou na té nejchudší vrstvě a to o těch důchodech,že ten kdo více vydělá.tak se mu zvýší důchd a těm více potřebným se důchody sníží.to je jako vtip,ten kdo vydělá hodně,tak by neměl čekat na to až mu stát dá o pár stovek větší důchod ,ale měli by mít našetřeno z příjmu,je to přesně logika,která tady teď vládne,kdo má moc ať má ještě víc a ten zbytek ať pracuje a mlčí a drží krok.jako v tom filmu,drž hubu a plav
  • Re: kradeni

    je až s podivem,jak pan Kalusek nechce aby byla zvýhodňována určitá skupina lidí na úkor druhých ale o senátorech a poslancích to neplatí,ať zruší senát,to bude peněz,dají si průměrný plat/24000,-/to má v naší republice málo kdo,ale kyž jsou poslanci ,tak ať jsou na tom lépe,zmrazí jim konta a ať nám ukážou jak se hospodaří,platit telefony,jízdné a stravu za normální ceny,ti by se všichni divili,sytý hladovému nevěří a to je jejich případ,člověk aby se styděl odkud je
  • výsluhy

    dnes mě naštvalo,jak stát dává výsluhy,jsme tak bohatí,proč to nezrušíte,těch výsluh bude víc a víc,znám hodně policajtů co jen čekají na roky a pak hurá jsem v balíku,nemocným berete,zdravým dáváte.Hodně povolání je nebezpečné,tak s tím něco dělejte.
  • Ekonomika v česku

    Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo soudním znalcem doloženo, ale dvě rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a soudní znalec bez újmy pokračuje ve své živnosti.
  • kalousek

    Pane JIDÁŠI spí se Vám dobře?
    Zdá se že náš čas pomalu ale jistě nastal,Vyházet Vás všechny z oken čím dřív tím líp.
  • Re: Držím palce

    Vážená paní, Vám zřejmě uniklo, že náš dluh po revoluci byl nula, pro Vás ještě jednou, nula.Reformou dnes trpí všichni, bez rozdílu jestli jsme v menšině nebo ve většině, ten v té menšině když nebude mít peníze a zajde na úřad dostane dotaci.A ten ve většině nedostane nic, ten bude akorát pod mostem, ukažte mě kolik lidí z menšiny bydlí pod mostem.Jste zřejmě spolčená s tímto státním aparátem rozkradačů.Jinak si to nedovedu vysvětlit že píšete takové kraviny! A buďte tak laskavá nepodporujte zloděje ale podpořte slušnej lid.Já se snažím s každým vycházet slušně aby po mě později lidi neplivali.Celkem Vás lituji!
  • Re: Re: pan

    Tady přesně platí přísloví když se sejdou dva blbci tak to stojí opravdu zato.Provás dva to platí dvojnásob.Kolik jste si nakradli?Vlezdoprdelníci???!!!Jem
  • Re: Nenechte se otrávit

    Pane magore s který prdele jste se zrodil?Uš vím z marsu!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit