Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co ty černoprdelníčku?

    Vondra se alespoň ukázal jakoby charakter(i když si nedělám iluze, že nemá nějaké teplé místečko v EU). A co ty Kaldo? Jakpak se k tomu postavíš? Jako chlap s gulama asi ne, ty už nemáš dávno... Tak už si prosím tě sbal svý nádobíčko a nech rozum jiným, když jsi ho příliš nepobral.
  • Režijky

    Na režijky a stravenky nešahej, ty máš spousty jiných výhod tak se do toho laskavě neser. *1*
  • Držím palce

    Pane Kalousku, já vám moc fandím. Vím, že reformy, které chcete uvést do života našim méně přispůsobivým občanům nevoní, ale ostatní inteligentí lidé to v budoucnu ocení. Jen tak dál. V příští vládě určitě nebudete, protože lidem v Česku se prostě na peníze sahat nesmí. To co čtu, tak prý kradete, ale není to tím, že za komunistů kradli téméř všichni a jak bylo heslo " Kdo nekrade okrádá vlastní rodinu". A jak se v u nás říká- podle sebe soudím tebe. Bohužel těch 40 let u nás zanechalo mnoho špatného, jak v myšlení,tak v chování lidí a je to velká škoda. Lidé byli zvyklí chodit do zaměstnání a ne pracovat a brát za to slušné peníze a myslí si, že to tak bude stále. Že my , kteří pracujeme a jsme soběstační budeme i nadále pracovat na ty, kteří si zvykli nic nedělat a jen brát peníze. Přeji heodně zdraví a jen tak dál.
  • zájem o kontakt

    sdělím ústně
  • Nenechte se otrávit

    Vážený pane Kalousku, nenechte se otrávit, děláte to výborně a moc Vám fandím.Bude to ještě hodně trnitá cesta a vyslechnete ještě hodně urážek ale Vás si umím představit jako budoucího premiera.
    Děkuji SVOBODA
  • Budiš k ničemu

    Pane Kalousku,dělat škrty v rozpočtu umí každý a postačí ktomu základní škola.Co tak vytvořit pracovní místa-to by bylo lepší řešení,ale na to vy zřejmě nemáte patřičné vzdělání. *9*
  • Re: pan

    Souhlas ! Kalousek věci neobaluje a říká je jak jsou. A to co chystají mi přijde rozumné po všech směrech. Ono to jenom leze na nervy těm co přejímají názory z apokalyptyckých zpráv mezi 7 - 8 večer...
  • trapnost

    Pane Kalousku,mám odpracovaných 41 let z důvodu krize mě propustili Autopal Nový jičín do předčasného důchodu.Mám důchod 8814kč moje tchýně má o 300kč méně než já má od pracovaných 25 let není to trapné.
  • zloději

    Jediný co p.Kalousek a jeho souputnici umí, je utahovat opasky lidem, kteří jsou zaměstnaní a tudíž legálně odvádí daně. Na účinné kontroly odvodů daní podnikatelských subjektů a tím i naplnění státní pokladny, na to zřejmě takový "ekonomové" nejsou, aby vymysleli legislativní nástroj. Podnikatelé nejen že neodvádí daně dle svých hospodářských výsledků - uměle je snižují- ale navíc z daní ostatních zaměstnanců si ještě nechají vyplácet sociální příspěvky. Jak může toto pan ekonom Kalousek dopustit? Proč asi?
    Místo aby se zaměřili na tuto problematiku, jednodušší je opět okrádat zaměstnance. Vymyslet povodňovou "100" pro zaměstnance, 10% z platu atd. Jenže si jaksi neuvědomují, že tato skupina pracujících není tak početná v rámci republiky, aby stíhala pokrýt výdaje na důchodce, malé děti, nezaměstnané atd. Kolik je naopak podnikatelů, kteří si staví milionové domy (celé satelity), auta,jezdí na drahé dovolené,a kolik z nich by bylo schopno doložit svůj majetek?
  • sedmilháři

    Kalousku,zapni na chvíli mozek nebo co to máš,víc jak dvacet jste rozhazovali a rozkrádali stání finance,(bez rozdílu pravá/levá)udělali jste astronomický dluh,nyní by jste své dvacetileté hýření chtěli srovnat na úkor obyčejných lidí za několik málo let.Co kdyby jste vámi navrhované úspory rozložili opět na více jak dvacet roků. *13*
  • Slizký had

    Pan Kalousek zavinil nejméně ze 4O % současnou ekonomickou situaci státu v době kdy byl ministrem financí v prvním funkčním období/2008/.V dalších 20% je zodpovědný za zmanipulovaná výběrová řízení ,když vykonával funkci náměstka na MO.Každý člověk s minulostí tohoto slizkého hada by zmizel do JAR nebo na Bermudy a užíval si nakradené miliony. On má však drzost zakládat novou stranu
  • Slizejš

    Tak se mi zdá,že kdyby Kalousek sežral hřebík,tak vytlačí vývrtku.Za předešlých vlád zprasil co mohl a dnes chce lidi povodňovou daní okrást.To mám doplatit na to,že pracuji?A copak bude dělat s cikánama?Těm asi přidá,ne?Jedno je jasné,takový politik je roven vlastizrádci a ve společnosti nesmí mít své místo.Dokazuje nám názorně,že je pro něj nejdůležitější jeho koryto pod záštitou jakékoliv strany.Ten by šel i s fašistama,jen když mu to sype. *5* *16* *8*
  • lez

    Zase same lzi v Kalouskoce zivotopisu. Napr. funkce a zarazeni "vedecky asistent", ktere pouziva jeho zena nikdy neexistoval a neexistuje *13*
  • ...

    Je mi opravdu špatně, když se podívám na naši politickou elitu. Ty jejich žvásty o utahování opasků, šetření - kde brát? No kde jinde než u poctivě pracujících občanů? Ti nám zase vytrhnou trn z paty - jako už kolikrát...A co takhle hledat jiné zdroje financí? Vývozuschopné zboží,co největší nezávislost na dovážených potravinách... Co stálo za to, to rozprodali. Jeden háže bláto na druhého, nikdo nic a každý muzikant.
    Ráda bych si někdy pustila televizi a slyšela nějaké pozitivní zprávy a hlavně mít dobrý pocit z toho, že jsem Češka. Situaci nezachrání Sáblíková a hokejisti! Našim pánům a dámám nahoře chybí poctivost, korektnost, sebeúcta. Ráda bych žila v zemi, kde se ten, kdo žije slušně, poctivě a pracuje, byl za toto řádně odměněn. Místo toho živíme darebáky, příživníky a na důchod nebudeme mít nárok! Jak je možné, že toto tolerujeme? Je krátce po volbách, ať "nováčci" ukáží, co umí. Na nás je, abychom jim nedali spát. Přeji nám všem chodit spát s pocitem bezpečí a ráno se probouzet s radostí a bez obav, že na nás dnes zase někdo vymyslí nějakou lumpárnu. *9*
  • Kam vítr, tam plášť

    Pane Kalousku,veřejnost si žádá nové tváře a vy jako snad jediný na to nereagujete. Prezentujete své politické funkce.To je sice hezké, ale nepíšete, jak jste "tvárný". Chvíli bojujete jako lev za stranu KDUČSL,poté podporujete ODS a nyní působíte v TOP 09. Veřejnost by měla mnohem větší důvěru ve vaši současnou stranu, kdyby jste upustil od všech politických funkcí. Nestydíte se za vaše politické přebíhání ? *5*
  • kradeni

    Pane Kalousku, mel byste zkoncit. Vy okradete obcany, obcani okradou stat oko za oko zub za zub *16*
  • ?????

    http://www.eportal.cz/Articles/2268 -politicky-zivotopis-miroslava-kalo uska.aspx *16*
  • Kalouskovi kousky

    Na internetu koluje seznam "dobrých kšeftů" pana Kalouska. Smrtonosné padáky za 114 milionů. Prodej kasáren na Nám. Republiky za 900 milionů firmě EPF, která za ně státu nedala ani korunu, protože ve smlouvě bylo, že budou objekty vyklizeny. Pan Kalousek jaksi zapoměl, ža v nich sídlí Akademie věd. Protože nebyly vyklizeny a tudíž byla nedodržena smlouva, zaplatil ještě stát téměř 500 mil pokutu za maření a zpoždění plánovaného projektu firmě EPF.Předražená zakázka na renovaci tanků
    T-72 za 19 miliard, od rakouské firmy dostali politici KDU 50 mil úplatek, atd.
    Toto je náš ekonomický ekspert, který nás bude učit šetřit.
  • dnes na ČT 1

    Dnes náš "čestný "politik v pořadu na ČT 1na otázku reportéra, proč prodal ČSA CARGO společnosti s nejasnou strukturou ,nedokázal nebo spíše nechtěl odpovědět, kroutil se jako had. .Je pravdou, že stát neví komu pan Kalousek vlastně Cargo prodal, současný vlastník je neznámí.Opět zde figurují akcie na doručitele.Pan Kalousek asi ví kdo je vlastník, ale nemůže to říct, protože v tom asi jede. Tak tento člověk nás bude učit šetřit a nerozhazovat státní peníze. Zloděj křičí, chyťte zloděje. *5*
  • z cemika zázračný ekonom

    Tento chemik alias ekonom, politik který pomáhal tuto zemi rozkrást, nás bude učit jak šetřit. Neskutečné!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit