Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud budou takoví rýpat do politiky,tak toto je věčně aktuální.
    https://email.seznam.cz/download/j/3Mnoz2govdFYOnO1re6EcMCHAu2R-DOWedzWJXWITDFmguVjWm8kmAzD1kUYT-LRFdvuXSI/Rozhovor.mp3
  • pan Kalousek je jenom brepta nic nedělá pro národ jenom stále někoho pomlouvá a zdržuje jaké koliv zasedání holt jenom kecá a ubližuje a závidí ostatním Marie
  • Marně vzpomínám, co dobrého Kalousek pro náš stát udělal. Samé škody viz.ministerstvo obrany:drahé nefunkční padáky, které zmařily život mladého člověka a jiné kšefty s p.Hávou, vysoký dificit, snižování platů st.zaměstnanců, okrádání důchodců atd. Přemrštěný zájem o zprávu OLAF, kterou četl v předstihu a nemůže říct, kdo mu to umožnil. Nelze si klást otázku, kdo asi stojí za anonymním udáním. Totéž přiznal novinář z Bakalových Lidových novin v ČT 24, zprávu měl dříve než příslušné instituce od koho neřekl, pouze uvedl, že vyšetřování OLAFU prodedly "dva dámy ze Slovenska a Litevec".
    Jsem pro řádné nezávislé vyšetření nejen této kauze ale i OKD, MUS a jiných miliardových podvodů. Ale konání Kalouska vzbuzuje podezření, že vše bylo připraveno a načasováno.
  • p. Kalousek,zklamal jste nejen mne,ze nejste na kandidatce hlav.statu,knize,ale i vy mate predstavu o hospodareni,od sametove lzi to nevypada tak k cemu byl veden jako mali kluk hrabe k hospodareni.
  • Stále častěji si pohrávám s myšlenkou stát se nemajetným bezdomovcem ,a neodvádět tomuto státu ani korunu,při vědomí že živím podobné ludry.
  • A co premier a prezident???
  • Rozhodně asi nemá manželku či partnerku,protože to psali i v novinách ,že proto právě šel k volbám bez doprovodu. Ale jinak se nezajímám s kým jaký politik žije,tak víc nevím.
  • Kalousek drtivou většinu lidí dovede pořádně odpudit. Mě osobně je spíš jen k smíchu. Je to starej nervák *15* *1* *1*
  • Že volby proběhly regulérně, protože jinak by už tento dinosaurus 100% zmizel z politiky. Bordel ve výsledcích - preferenční hlasy ODS, mne v tom pouze utvrdil!
  • nevíte někdo, jestli Kalousek s někým žije?Díky
  • Tak zas má jistých 1,5 mil.ročně.Za co?Proč?Já to mám za sedm let v hrubém.
  • Gratuluji panu Kalouskovi.V tomto křupanově nedopadli zle.Zle bude teď.
  • Dle mého osobního názoru má pan Kalousek místo úvahy o taktnosti či slušnosti svého charakteru a svědomí ve správnosti svého chování hodně silný žaludek protože každý jiný by se kalouskovým chováním sám nad sebou poblil.Trochu morálky a úcty ke spoluobčanům pane Kalousek takhle není možné jednat se spoluobčany.Vše se na světě vrací jednání a chování dobré i špatné a vy jedete z hodně prudkého kopce ve vejci na lyžích šusem do pekla a navíc jak hejsek bez ochranné přilby.Jen aby za cílem nebyly vrata kriminálu.
  • PAN Kalousek NA HRAD!!!!Všichni tady snad nejsme burani.
  • http://www.czechfreepress.cz/kauzy/podvody-miroslava-kalouska-ministra-financi-to-je-tedy-sila.html
  • si zase pan vševěd vymyslí, když mu zase všichni udělali čáru přes rozpočet a jeho plány se opět začaly hroutit. Sobotka zařadil zpátečku a konečně si uvědomil, že pokud dá na Kalouskovo rady, tak si tak akorát pod sebou podřeže větev. Kalousek je veeeelkeeeej bojovník a stratég, myslím, že si s ním ještě do voleb užijeme. Snad už pak od něj ale budeme definitivně mít navždy pokoj.
  • Kalousek cítí, že mu ujíždí poslední vlak, a tak se snaží všem vnutit tu svojí stokrát ohranou desku. Sám na postu ministra dokázal akorát prosadit pár kontroverzních zákonů, díky kterým se teď snaží poukazovat na nemorálnost těch, kteří je využili při svém podnikání. Vůbec nechápu, že je tomuto namyšlenému a zamindrákovanému člověku ve sdělovacích prostředcích poskytován takový prostor pro ty jeho rádoby moudré plky, které už tady nikoho ani nezajímají. Většina voličů už ho konečně prokouklo. Ministrem už se nikdy nestane, pevně v to věřím.
  • Mám obavy že se dostane zpět na post MF.
  • Spíš vychytralých a závistivých tvorů.
  • Zprávička výše je určena paní Vlastě a její kámoše Marii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit