Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zaslepená jako vy, může být pouze Kalouskova teta. Poctiví voliči se raději obloukem panu Kalouskovi vyhnou. Jeho pestrou politickou minulost mám stále v živé paměti, není co studovat.
    • Zprávička výše je určena paní Vlastě a její kámoše Marii.
  • ...

    Je mi opravdu špatně, když se podívám na naši politickou elitu. Ty jejich žvásty o utahování opasků, šetření - kde brát? No kde jinde než u poctivě pracujících občanů? Ti nám zase vytrhnou trn z paty - jako už kolikrát...A co takhle hledat jiné zdroje financí? Vývozuschopné zboží,co největší nezávislost na dovážených potravinách... Co stálo za to, to rozprodali. Jeden háže bláto na druhého, nikdo nic a každý muzikant.
    Ráda bych si někdy pustila televizi a slyšela nějaké pozitivní zprávy a hlavně mít dobrý pocit z toho, že jsem Češka. Situaci nezachrání Sáblíková a hokejisti! Našim pánům a dámám nahoře chybí poctivost, korektnost, sebeúcta. Ráda bych žila v zemi, kde se ten, kdo žije slušně, poctivě a pracuje, byl za toto řádně odměněn. Místo toho živíme darebáky, příživníky a na důchod nebudeme mít nárok! Jak je možné, že toto tolerujeme? Je krátce po volbách, ať "nováčci" ukáží, co umí. Na nás je, abychom jim nedali spát. Přeji nám všem chodit spát s pocitem bezpečí a ráno se probouzet s radostí a bez obav, že na nás dnes zase někdo vymyslí nějakou lumpárnu. *9*
  • sedmilháři

    Kalousku,zapni na chvíli mozek nebo co to máš,víc jak dvacet jste rozhazovali a rozkrádali stání finance,(bez rozdílu pravá/levá)udělali jste astronomický dluh,nyní by jste své dvacetileté hýření chtěli srovnat na úkor obyčejných lidí za několik málo let.Co kdyby jste vámi navrhované úspory rozložili opět na více jak dvacet roků. *13*
  • Tak co ty černoprdelníčku?

    Vondra se alespoň ukázal jakoby charakter(i když si nedělám iluze, že nemá nějaké teplé místečko v EU). A co ty Kaldo? Jakpak se k tomu postavíš? Jako chlap s gulama asi ne, ty už nemáš dávno... Tak už si prosím tě sbal svý nádobíčko a nech rozum jiným, když jsi ho příliš nepobral.
  • Nesnáším tohoto člověka, především jeho povýšenost a domnělou neomylnost. Já já já já, všechno jsem vymyslel já a Babiš mi to ukradl a jeho úspěchy jsou vlastně moje úspěchy. Na prokázání svých schopností přitom měl minimálně 20 let. Proč si není schopen připustit, že pan Babiš je dobrý ekonom a skvělý manažer a hlavně, mu pan Kalousek nesahá ani po kotníky. Dnes ho však v pořadu Otázky VM nedokázal obhájit ani jeho velký milovník a zastánce pan Moravec. Pevně doufám, že po příštích volbách tento člověk konečně zmizí z veřejného života a pro všechny zůstane jen nepříjemnou vzpomínkou.
  • Pan Kalousek a Fiala z ods často zapomínají že jsou placení z našich daní *10*
  • Kalouska sedět v poslanecké lavici je škoda.Ten už měl dávno sedět naražený na kůlu za svůj podíl na zbídačení Česka.
  • Kalousek = český Mugabe.Prostě parazit,který musí být zašlápnut!!
  • zloději

    Jediný co p.Kalousek a jeho souputnici umí, je utahovat opasky lidem, kteří jsou zaměstnaní a tudíž legálně odvádí daně. Na účinné kontroly odvodů daní podnikatelských subjektů a tím i naplnění státní pokladny, na to zřejmě takový "ekonomové" nejsou, aby vymysleli legislativní nástroj. Podnikatelé nejen že neodvádí daně dle svých hospodářských výsledků - uměle je snižují- ale navíc z daní ostatních zaměstnanců si ještě nechají vyplácet sociální příspěvky. Jak může toto pan ekonom Kalousek dopustit? Proč asi?
    Místo aby se zaměřili na tuto problematiku, jednodušší je opět okrádat zaměstnance. Vymyslet povodňovou "100" pro zaměstnance, 10% z platu atd. Jenže si jaksi neuvědomují, že tato skupina pracujících není tak početná v rámci republiky, aby stíhala pokrýt výdaje na důchodce, malé děti, nezaměstnané atd. Kolik je naopak podnikatelů, kteří si staví milionové domy (celé satelity), auta,jezdí na drahé dovolené,a kolik z nich by bylo schopno doložit svůj majetek?
  • Pan Kalousek nezklame a je schopen udělat naprosto všechno, aby se udržel ve hře a vůbec si nepřipustí, že o jeho "dobře míněné rady a nápady" už tady nikdo nestojí. Pouze se čím dál, tím víc ztrapňuje. Zapomíná na to, že lidé mají jeho určitá ekonomická rozhodnutí stále na paměti a navíc, pokud si snad na něco nevzpomenou, je tu internet, a tam se dají najít docela zajímavá videa a články i ze vzdálenější minulosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit