Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trapnost

    Pane Kalousku,mám odpracovaných 41 let z důvodu krize mě propustili Autopal Nový jičín do předčasného důchodu.Mám důchod 8814kč moje tchýně má o 300kč méně než já má od pracovaných 25 let není to trapné.
  • Dle mého osobního názoru má pan Kalousek místo úvahy o taktnosti či slušnosti svého charakteru a svědomí ve správnosti svého chování hodně silný žaludek protože každý jiný by se kalouskovým chováním sám nad sebou poblil.Trochu morálky a úcty ke spoluobčanům pane Kalousek takhle není možné jednat se spoluobčany.Vše se na světě vrací jednání a chování dobré i špatné a vy jedete z hodně prudkého kopce ve vejci na lyžích šusem do pekla a navíc jak hejsek bez ochranné přilby.Jen aby za cílem nebyly vrata kriminálu.
  • Kalousek dělá jednu zásadní chybu - neustále se naváží do Babiše, kterému nikdo nic nedokázal, ani policie. Pouze jde o podezření, jenže takhle se s politickým rivalem soupeřit nedá. Kalousek, tedy i TOP 09 nemá vlastně žádný program, tak jde po Babišovi. Jenže si neuvědomuje, že lidé mu to "nežerou", znechutí se jim a u voleb mu to spočítají. Takhle se prostě politika nedělá. Divím se jeho spolustraníkům, že drží hubu a nevykopnou ho. Škodí jim.
  • si zase pan vševěd vymyslí, když mu zase všichni udělali čáru přes rozpočet a jeho plány se opět začaly hroutit. Sobotka zařadil zpátečku a konečně si uvědomil, že pokud dá na Kalouskovo rady, tak si tak akorát pod sebou podřeže větev. Kalousek je veeeelkeeeej bojovník a stratég, myslím, že si s ním ještě do voleb užijeme. Snad už pak od něj ale budeme definitivně mít navždy pokoj.
    • http://www.czechfreepress.cz/kauzy/podvody-miroslava-kalouska-ministra-financi-to-je-tedy-sila.html
  • Je velice zábavné sledovat výroky pana Kalouska , týkající se nemožné povolební koalice s Babišem. Ten chudák si vůbec nepřipustí, že v letošních volbách to TOPka projede na plné čáře a konečně všechno pofrčí tím správným směrem a hlavně bez Kalouska a jeho moudrých rád a připomínek.
    Už se na to moc těším, jak se mu opět zkřiví ksichtík. Věřím v rozvážnost voličů.
    • Uz aby to bylo je to politicka nula!!!!
    • Kalousek...Babiš to, Babiš ono...plnou hubu Babiše....ale Kalousek když je nevolitelný uteče KDU..Kam nyní...asi zase ODA..potkal jsem ho...nejen chlast se šířil okolo ale i arogance...jsem na invalidním vozíku a on se svou partou by mne pomalu porazili...Zpočátku komunista a pak vlastně celý život žije jen z daní obyčejných lidí...sám nic nevydělal...nevybudoval a zaměstnával jen svou ženu....Proto Babiš, Babiš...Ať je to jak chce aspoň je za ním vidět kus práce...mezi lidi nechodí jen před volbami.. a podobně....ruku na srdce kolik je na pravici komunistů??? Kolik prospěchářů...podvodníků....a všichni žijí z daní...z daní které jsou obrazem práce dělníků, zemědělců a podobně vše ostatní je již jen nabalování. Když dělník nevyrobí...obchodník neprodá nemá co...a tak to jde až ke Kalouskovi ten sežral co zbylo a najednou je přebytek.....
  • banda

    Pane Kalousek, co vaše výhody? Řidič, auto, bezplatné MHD, příspěvek na bydlení, ten váš bufáč, ve kterém to máte téměř zadarmo? Styďte se, hádáte se o stravenky jako o život. Daně jsou vysoké a platy malé. Nejhorší na tom je to, že já na tom nejsem zdaleka nejhůř. Proberte se a začněte dělat svou práci poctivě! Jste jedna velká banda zmetků, která se drží u koryta! Jo a nevymlouvejte se neustále na EU. *16* Stydím se za naší vládu!
    • Re: banda

      *16* Ste tam největší banda zlodějů za posledních 20 let.Vratte co jste nakradli a nemusíte zasílat složenky na státní dluh!!!!
  • Zase byl rozhořčen nad Babišovým opovržením sněmovnou když se nedostavil.A co jste dělali s Top 09 když přišel k řečnickému pultu někdo z komunistů?Sebrali jste se, a šli ven.Jste dobře placení,jste v práci,tak tam budete sedět.Pokud by jste opustili sál,zamknul bych dveře, a už vás nepustil.
  • kalousku rezignuj na funkci poslance protože ty si roskradl celou republiku jako ministr financí *12* *12* *12*
  • Kalousku,jsme ve stejném věku,stav se jestli máš odvahu do Karviné a ukážu ti tu správnou českou facku,proplesknu tě že si ucvrkneš ty nebetyčný zmetku.Bež s knížetem,tím národním degenerovaným šaškem na orlík a užívejte podzímního sluníčka a dejte už českému národu pokoj.Ty jsi opravdu bezpáteřní hovado.Poslouchal jsem tě v televizi se Sobotkou a mít Drábek sukni tak je daleko větší dříč než Nagyová.Vy jste sebranka bez charakteru a sebereflexe.
  • Kalousek ? Ten chemický zmetek si nezaslouží za svoje zločiny dýchat ani severomoravský smog a už aby přišla řada na jeho podvody a zlodějiny kterých se za jeho účasti ve svých funkcích dopustil a odvezly ho v patřičném oblečení tam kam patří. Klaus teď udělal dost místa, tak ať se tam všichni jemu podobný reformátoři co v největším počtu sejdou. Čím dříve tím lépe.
    • Pepíno Vy jste také poněkud debilní trotl že? *1* *1* *1*
      • inkognito! Jen poněkud debilní trotl může používat stále stejný komentář, že?
        • Správná reakce,ale co se podivujete voliči TOP jsou už od přírody poněkuď omezení a zebednění-viz.jejich lídři!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit