Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svoláváme defenestraci kdo se chce přidat, nabo budete jen koukat jak nás ničej------už je toho moc číše přetéká
  • Hele příživníku na jedno ho.ado právě došlo-RATH--tak kdy jseš na řadě ty nebo vezmaš kramle až dojde na lámání kostí,v plánu to má většina politických *12*
  • Kalousku na tebe taky jednou dojde to si piš věř kdo komu jámu kope sám do ni jednou padně a ty tu jámu kopeš pro celý národ tak jsi píš ze nic dobreho tě za to nemůže čekat
  • Dobrý den, jestli vám všem mohu poradit, tak radši napište Kalouskovi osobně, www.miroslav-kalousek.cz, je tam na něj uvedený i email. Obávám se, že na tuto diskuzi on stejně nechodí a nejlepší je si to vyříkat osobně.
    • Je to zřejmě dobře míněná rada, nikoliv DOBRÁ RADA:

      Kalouskovi jsme všichni naprosto ukradení a naprosto nezajímaví. Jediné co jej zajímá je "generování peněz" (chápej "čez") a "generátor peněz" (chápej "ovčan čezka"). Ale věřím, že má "achilovu patu", do které ho někdo pořádně nakopne !!!

      Proč mu psát nebo demonstrovat? Myslíte si, že si z toho něco dělá?. Nedělá si vůbec nic z toho, že od r. 2009 je tempo zadlužování ČR (nastartované Topolánkem) STÁLE STEJNÉ (mám doma stále Kalouskovu složenku na 120tisíc Kč z volební kampaně TOP09 - a nyní je dluh na ovčana ČR 150tisíc Kč. Snižování výběru daní taky něco o jeho schopnostech vypovídá ...................................
  • Pan král Kalousek, zvyšte daně obyčejným lidem ať se máme dobře Vaše veličenstvo žádný demokrat a demokracie otrokářská společnost už jen chybí zaměstnavateli ten bič na obyčejné lidi. A národ mlčí dalších 40 let či víc? Proč mají obyčejní pracující lidi doplácet na vykořisťovatele, kteří dělají jen dluhy na úkor obyčejných lidí. Obyčejní lidi dluhy nedělají jen kapitalisti, kteří nevydají fakturu doklad o zaplacení, odepisují si leasing atd..a když ožebračí lidi tak změní firmu a podniká vesele dál a nebo jej zavřou a nemusí nic platit. Obyčejný člověk když udělá dluh přijde exekutor....Rád bych se zeptal veličenstva Kalouska kam až bude dál zdražovat a bídačit lidi dokud ještě budou mít na chleba? Co Vám tak špatného provedli ti obyčejní pracující lidi, že se jim tak mstíte? Vůbec nevěřím, že se někdy sníží dluh. Nikdy jsem ve straně nebyl a nikdy jsem je nevolil věřil jsem v 1989, že bude líp, ale díky Vám kapitalistům či otrokářům, kteří jste tuto republiku zaprodali, zlikvidovali a bídačíte lidi tak je budu volit. Zlatí komunisti, kteří byli podle Vás břídili.
  • SVaší účasti proč jen pro přihlášené vy se také pod vše špatné nepodepisujete a toto nic špatného není jen chci aby jste slušně jako politik zareagoval sám za sebe,to se bojíte zareagovat aby ti co jsou v pozadí vás nesesadily.
  • Zkuste pane Kalousku reagovat jako normální člověk na příspěvěk Hlas obyčejného lidu,je to bez emocí a nadávek ,nebo Vám to vaši poradci nedovolí????
  • Velice by mě zajímalo jestli p.Kalosek umí naslouchat obyčejným lidem kteří nejsou podnikatelé,učitelé policisté a zaměstnanci státního sektoru.Když tak vesele a mazaně obyčejným lidem snižuje životní úroveň kdy začne také od sebe a jemu podobným,co si myslí že když bude neustále obírat obyčejný lidi že zvýší ekonomický růst tohoto českého státu.Ať přestane pan Kalousek a jemu podobní být Nad lidi a podívá se taky z té výšky dolů a přestane celá vláda se starat jen o své blaho jsem zvědav kdy se vymyšlený mínusový rozpočet sníží na nulu,hm to se asi nestane dokud se bud ve vládě dařit Lobistům,rádcům našich politiků jak brát obyčejným lidem vše a pokud budou v naši vládě tajné díry kde se naše peníze strácejí.Naši vládní činitelé se v našem státě vůbec nezajímají jak se žije obyčejným lidem ,likvidují zákony které jdou proti nim zakládají nové zákony které jsou pro ně výhodné .Pane Kalousku proč jste ve vládě skoro všici tak arogantní ,máte školu pana Topolánka,kdy konečně pochopíte že ekonomika se zvedne jen tehdy jestli že lidé si budou moci vydělat slušné peníze za práci kterou vykonávají,tím pádem budou moci zase za peníze získané si koupit co potřebují a dají zase peníze do oběhu je to jednoduchý PŘI´JEM PENĚZ výdej PENĚZ je to životní kolotoč,pokud budete pořád jen od lidí brát nedosáhnete ničeho,není na místě diktátorské a manipulační jednání s lidma vy jste taky jen snad člověk, nechoďte přes mrtvoly,obyčejní lidé musí taky pracovat od rána do večera nehledě soboty neděle a neříkejte že produktivita pracujících venku je lepší než ta naše, není to pravda to co musí v zaměstnání zastat jeden obyčejný pracující u nás v české republice venku tu samou práci na směně zastanou o čtyři či více zaměstnanců.Byl bych velice rád kdyby někdo z vlády si tyto názory přečetl a uměl lidsky se k nim jako člověk který pracuje pro blaho tohoto národa vyjádřit,mám totiž dojem že to co všici nespokojení sem píší stejně nikoho nezajímá.Prosím reagujte slušně.
  • Kalousku doufám, že seš hrdej na to, jak si lidi utahujou opasky a vy ve vládě si je povolujete. Tvoje hlava už je na špalku spolu s ostatníma. Na každou sv*ni se vaří voda, včetně tebe. To ty seš zodpovědnej za dnešní bídu, ty jsi náš stát poslal ke dnu, tak doufám, že z toho máš radost. Užívej si, za chvíli totiž přijde řada i na tebe, ty bídáku.
  • Českou zemí se žene nová epidemie MORU a jmenuje se KALOUSEK a vlada ČR. Poslední dobou zjišt´uji že se stydim za svoji vlast protože jako řidič kamionu to pozoruji v celé evropě jak onás svět mluvý,a koukam většině lidu to je jedno pokud tady bude tahle špýna nikdy nebudem hrdi na naši zem
    • souhlasím, jenže jak se jich zbavit? To se musí vzbouřit celý stát, jinak nás armáda roznese na kopytech. Já bych do toho šla hned, protože dokud neproběhne revoluce s velkým R, tak si z nás budou dělat blázny pořád.
      • Jaká armáda těch pár žoldáku co je v cizině,a obyčejný myslycí voják snad skládal přísahu českému lidu a české republice tak snad nebudou ochran´ovat vlastizradce
        • to je pravda, já se hlásím dobrovolně. *4*
          • Tak to nejsi sama takovejch nás je hodně už jmse pěkně *16* ale mam strach aby to nedopadlo jak v srbsku a kosovu že soused bude střílet souseda jenom kvuli tomu že nás takovéhle *12* rozbouřilo vždytˇ už v obchodech si lidi koukaj do košíku co si kdo kupuje a ta zavist v lidech uplně srší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit