Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyvole Kalousku, já už z tebe nemůžu. Být na tvém místě, tak bych se hanbou propadla a lezla bych kanálama....už toho bylo vážně dost....ten tvůj ksicht je všudypřítomný....to ti ještě není trapně? Navíc z tebe padají jen samý hovna...a to si říkáš vysokoškolák...i dítě z MŠ má snad víc rozumu než ty. Hele jestli ti můžu poradit, tak už to zabal, nikdo o tebe nestojí. I strašák do zelí by tvůj úřad zvládal líp, tak si to konečně přiznej, chudáčku.
  • Kalousek je blazen a patri na dozivoti do psychiatricke lecebny,jen o tom jeste nevi ale diagnoza je jasna...schizofrenie.
  • Klouska zabit je malo,mucit aby trpel uz kdyz promluvi tak je jasny ze je to vypocitavej zmetek.Uz by ho mel nekdo zabit aby byl od debila pokoj,vzdyt mu nikdo neveri ani slovo.
  • Kalousku, táhni už do pr...,nikdo na tebe není zvědavej, dobrovolně odstup a někam se zašij, než dostaneš po hubě, už sis nahrabal dost, teď máš vystaráno do konce života, tak přestaň otravovat normální lidi, škody jsi napáchal víc než dost, tak zalez a užívej nakradených peněz, ty zloději hnusnej.....
  • Kalousku nezapomeň co nejdřív zase něco zdražit a lidem zase ubrat peníze, jak to máš ve zvyku, ty hyeno v lidské kůži!!!! Tohle je totiž tvoje oblíbená činnost, tak si to užívej, dokud tě někdo nechytne pod krkem a dá ti nakládačku, pokud to vůbec přežiješ, ty hajzle. Zavřít tě nadoživotí je málo!!!! Seš bídák ty i ta tvoje sebranka okolo tebe, i to kravský lejno má větší hospodářský význam než ty, ty chudáku!!! Včera jsem zas viděla v televizi ten tvůj namachrovanej ksicht, byl jsi zase strašně důležitej, ovšem ty hovadiny, co z tebe padaly...no hrůza.
  • Kdybych mohl zasáhnout, tak bych vyhodil Kalouska. Kalousek je pro mě pouhý kabátník, který poctivým Hasičům, Policistů a všem občanům pouze přitěžuje. Od revoluce se drží u koryta a divím se že se za něj postaví i jeho rodina. Hrabou jen pro sebe a o občany jim jde jen před volbami. Tak si to hlavně všichni pamatujte. Snad to nezapomenete za ty dva roky. Národe vzbuď se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kalousku ses blb a blbem zustanes a vubec cela vlada jen kradete,zdrazujete,kdo ma platit ty Vase podvody a tunely,obycejni lide?Jdete uz do hajzlu vsichni vzdyt uz to nikoho nezajima?Kam smeruje Ceska republika?Nikam.Zdrazte vsechno,vsechny lidi zadluzte coz uz se stalo a rikejte lidem hlavne pred volbami jak se tu skvele zije.To asi jo ale jak komu.Hlavne ze rikate jak byli komunisti za totality zli,ano to byli ale vy jste stejni,ne-li horsi.
  • Kalousku, ty jdi už do pr....spolu s Klausem, Johnem atd. jste všichni akorát banda idiotů, co se obohacujou na obyčejných lidech, výsledky vaší práce jsou otřesné, všichni za sebou necháváte akorát bídu s nouzí, na to jste všichni jedničky a machři, všichni jenom slibujete a nic nesplníte, jste stádo dementů, co si neviděj do vlastní huby, jste zrádci a měli by vás soudit, jste zloději,co kradou veřejně a ničeho se neštítíte, ochuzujete lidi,kteří jsou na tom už teď bídně a žijou na hranici chudoby a vy jim berete i to poslední a mastíte si vlastní kapsy, jste hyeny a ne lidi a patříte všichni za mříže s nejvyšší ostrahou. Do pr.....s váma všema.
  • já jsem taky pro veřejné zlinčování, za to, co ve vládě předvádějí, jsou zadarmo drazí, jsou to parchanti do jednoho, není mezi nima nikdo slušnej, jsou to všechno šaškové....Kalouska bych hnala jako první, hajzla hnusnýho, aby si vyzkoušel co obnáší život normálního člověka, já ho nemůžu ani vystát, lidem se veřejně vysmívá, je to nepředstavitelnej hajzl, ten tuhle republiku dovede do krachu. Je mi z něj zle, sotva ho zahlídnu v televizi, šmejda hnusnýho..... *11* *12* *16* *11* *12* *16*
  • Jo presne tak jedine defenestrace,ale to chce tak 100000 lidi aby nestihala policie ani armada.Jinak si z nas budou delat srandu donekonecna...politici jsou zcela mimo od problemu normalnich lidi,povazuji se za nadlidi Kalousek je toho zarnym prikladem,nahnal bych ho do uranovych dolu,aby taky zral hlinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit