Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prase

    Kalousku ty jseš ale prase !!!!
  • VILA

    Inzerát:
    Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání.
    Říká Kalousek kamarádovi: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem."
    "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

    Co je zjevení a co zázrak?
    Zjevení - kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně.
    Zázrak - kdyby na to přišli sami.

    Ptá se učitel dětí při hodině českého jazyka: "A teď, když jsme si vysvětlili čas minulý, přítomný a budoucí, řekni nám, Pepíčku, jaký je to čas, když řeknu ministr John opouští vládu?" "Prosím, čas nejvyšší."

    Víte, co vznikne, když přejede parní válec Svatého otce?
    Svatý obrázek.
    A když přejede Johna?
    Svatý pokoj!

    Motto VV: Za komunistů šla 40 let ekonomika do prdele. My jsme našli zkratku

    Na tiskové konferenci se ptá novinář ministra financí Kalouska: "Pane ministře, z čeho jste vycházel při tvorbě nových daňových zákonů?"
    Kalousek na to: "Z poslaneckého bufetu..."
  • Hodnocení

    Naše vláda a naši zákonodárci si myslí, že jsou bohové na Olympu a co se děje s lidem obecným je vůbec nezajímá. Kdyby za něco stáli, nehlásali by stále, jak musíme šetřit a proč má být všechno dražší, ale v prvé řadě by měli jít příkladem a snížit si citelně své platy, za to, co předvádějí, jsou zadarmo drazí.
  • Řešení ekonomické krize našeho státu

    Pracuji ve státní správě, které si naši politici neváží. Za poslední rok jsem přišel o 7.000,-Kč čistého z platu a nikoho netrápí, že mám půjčku a živým dvě děti. Když se ke mě stát takhle staví, tak já mu jeho peníze nevracím. I když bydlím od Rakouska cca. 100 km, dvakrát měsíčně jezdím tankovat a nakupovat do Rakouska. Věřte nebo ne, ať jedu takovou dálku, tak pokaždé ušetřím i několik tisíc korun. U nás kupuji pouze pečivo. Tak ať si to stát užije. Raději peníze narvu jinam. Mohu jen doporučit!!!
    • ano ano, svatá pravda, taky jezdím nakupovat do ciziny, do Německa, ušetřím dost peněz a navíc mám jistotu, že si domů vezu kvalitu. Na český krámy zvysoka kašlu.
  • Dejvické hovno

    Přeji hodně pevné nervy!Od dejvického hovna,KOKOT MIREK, KOKOTU MIRKOVI.
    A tohle říká zákonodárce straně pirátské!!!Tady je vidno že politikové opravdu zapomínají že by tam mněli být pro nás né mi proně!!!!!!!!!!
  • Jidáš

    Konečně se zde oběvují příspěvky které hovoří za vše.Na žoldáky peníze jsou a pro poctivé lidi není,má tohle vůbec nějakou logiku v tomto skorumpovaným apsurdistánu?600mld.nás stála Jugoslávie,teď po nás chtějí abychom se podílely na akcích v LÝBII.Čí je to válka?Naše nebo USA? JDE JENOM O ROPU NIC JINÉHO V TOM NENÍ.LÝBIE má totiž nejlepší ropu na světě.Lze zní vyrobit 70 druhů výrobků protože neobsahuje "SÝRU"A Z té co obsahuje "SÝRU" lze vyrobit pouze 38 druhů výrobků.Když se nato tak dívám už unás chybí jen ti teroristi aby nám tu zatopily ze zájmu pomoci cizích států a jsem zvědavej kdo se z toho bude zodpovídat.Tahle pohoda nepohoda nemůže trvat věčně.Příjde jednou doba že celý svět bude Ameriku nenávidět!!!Čína za chvíly koupí celý svět a těm co vedou naši ne naši zem to mají na háku!!Lituji lidi kterým je to ůplně jedno.Ti co mají dnes nahrabáno a něco by se stalo budou stát v poslední řadě aby se nezamazaly tím hnojem co tady nadělaly.
  • modrý SOUDRUH

    Je zajímavé že "chemik" který podle životopisu nemá žádné vzdělání týkající se financí dělá minstra financí :-(
  • Je to úsměvné

    Je to úsměvné,že na tomto diskusním fóru chci oznámkovat příspěvek,který je pro ,,p."Kalouska negativního charakteru objeví se mi články pozitivní jak je skvělý,úžasný,přitom tento člověk by měl stát dávno za mřížemi a je jedno jestli to budou mříže vězení nebo psychiatrie,patří totiž do obojího.
  • už se nemáme čemu smát

    pan Kalousek je bezcharakterní člověk,který si nevidí na špičku nosu,takových lidí je málo,ale bohužel on patří mezi ně,národ musí doufat,že přísloví:Na každé prase se vaří voda:se bude vztahovat i na něj už je dost starý a měl by si uvědomit ,že žádný strom nevyroste až do nebe,měl by se předvést,jak se hospodaří s tím co normální pracující vydělá a doatane od některých podnikatelů za práci a každý je rád v dnešní době,že práci má a jak on hospodaří s tím co dostane z našich daní,ale výsledky jeho práce nestojí za nic,měl by si uvědomit ,že je tady pro lidi a to jak to teď vypadá je hlavně jeho práce,protože v parlamentu :kývá: už 20 let a bere nehorázné peníze a různé vymoženosti ,vůbec ho není za to hanba,protože po každé je v parlamentu za někoho jiného a ti co mu fandí,tak by si měli říct o složenky a státní dluh splatit,včetně pana Kalouska,protože normální pracující je rád,že uživí rodinu,abychom se museli stydět,ze jsme češi,tak si asi nikdo tu slavnou demokracii nepředstavoval
  • stávka

    U doktorů Vám stávka nevadila?Proč jste ji nezakázali?Až Vás a celou vládu budou věšet ,budu stát v první řadě.Doufám,že to nebude dlouho trvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit