Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zloděj

    Pan Kalousek prohlásil ve věci týkající se zakázané stávky odborářů, že slušný člověk si nedovolí protestovat proti rozhodnutí soudu, pane Kalousku slušný člověk si také nedovolí krást tak jako kradete Vy a ta vaše slavná vláda *4*
  • kradeník

    když čtu,že pan Kalousek nic neobaluje a říká pravdu,tak ten člověk zapomíná,že na tom jak vypadá státní ekonomika je z velké časti zodpovědný i pan Kalousek,on tam totiž kývá přes 20 let a ty jeho řeči o financích,to je hrůza ,kde jsou peníze,které všem ztahovali na důchody a na zdravotnictví,kdysi všichni museli pracovat a kdo nepracoval,tak byl ve vězení,tak kde to je,všichni ví kdo je má.ale nic se neděje a teď už není kde brát,tak to vezmou na té nejchudší vrstvě a to o těch důchodech,že ten kdo více vydělá.tak se mu zvýší důchd a těm více potřebným se důchody sníží.to je jako vtip,ten kdo vydělá hodně,tak by neměl čekat na to až mu stát dá o pár stovek větší důchod ,ale měli by mít našetřeno z příjmu,je to přesně logika,která tady teď vládne,kdo má moc ať má ještě víc a ten zbytek ať pracuje a mlčí a drží krok.jako v tom filmu,drž hubu a plav
  • výsluhy

    dnes mě naštvalo,jak stát dává výsluhy,jsme tak bohatí,proč to nezrušíte,těch výsluh bude víc a víc,znám hodně policajtů co jen čekají na roky a pak hurá jsem v balíku,nemocným berete,zdravým dáváte.Hodně povolání je nebezpečné,tak s tím něco dělejte.
    • Re: výsluhy

      Člověče co to plácáš. Asi nemáš ponětí, za co má policista nárok na výsluhu a hlavně kolik obyčejnýmu poldovi dají. Nejprve si to vše zjisti a pak se otírej o výsluhy. Zdravím
  • Ekonomika v česku

    Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo soudním znalcem doloženo, ale dvě rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a soudní znalec bez újmy pokračuje ve své živnosti.
  • kalousek

    Pane JIDÁŠI spí se Vám dobře?
    Zdá se že náš čas pomalu ale jistě nastal,Vyházet Vás všechny z oken čím dřív tím líp.
  • Tak co ty černoprdelníčku?

    Vondra se alespoň ukázal jakoby charakter(i když si nedělám iluze, že nemá nějaké teplé místečko v EU). A co ty Kaldo? Jakpak se k tomu postavíš? Jako chlap s gulama asi ne, ty už nemáš dávno... Tak už si prosím tě sbal svý nádobíčko a nech rozum jiným, když jsi ho příliš nepobral.
  • Režijky

    Na režijky a stravenky nešahej, ty máš spousty jiných výhod tak se do toho laskavě neser. *1*
  • Držím palce

    Pane Kalousku, já vám moc fandím. Vím, že reformy, které chcete uvést do života našim méně přispůsobivým občanům nevoní, ale ostatní inteligentí lidé to v budoucnu ocení. Jen tak dál. V příští vládě určitě nebudete, protože lidem v Česku se prostě na peníze sahat nesmí. To co čtu, tak prý kradete, ale není to tím, že za komunistů kradli téméř všichni a jak bylo heslo " Kdo nekrade okrádá vlastní rodinu". A jak se v u nás říká- podle sebe soudím tebe. Bohužel těch 40 let u nás zanechalo mnoho špatného, jak v myšlení,tak v chování lidí a je to velká škoda. Lidé byli zvyklí chodit do zaměstnání a ne pracovat a brát za to slušné peníze a myslí si, že to tak bude stále. Že my , kteří pracujeme a jsme soběstační budeme i nadále pracovat na ty, kteří si zvykli nic nedělat a jen brát peníze. Přeji heodně zdraví a jen tak dál.
    • Re: Držím palce

      Milá paní, jsem mladšího věku, pracuji ve státní správě, do práce chodím včas a do nedávna mne má práce i bavila, když jsem za poslední rok přišel o 7.000,-Kč čistého a to živým dvě malé děti a platím půjčku na bydlení. Stále nám opakují, že nejsou peníze a pak si na internetu přečtete výtah z daňových přiznání politiků. Jak někdo může splatit půjčku v částce 13.000.000,-Kč, jako p. Schwarzenberg. Já tyto peníze nevidím za celý život a někdo to může zplatit za 3 roky. Kde teda ty peníze bere, když sám stát je nemá. Pak je někde renonc. Soudím, že vy máte asi peněz dost, jinak by vás nenapadlo toto napsat. Všichni dobře víme, že dnešní politici kradou všichni a proto jim na to stačí jejich volební období. Mezi tím si nakradou a pak po ukončení politické kariéry jenom žijou. Stačí si to spočítat. Vezmu úplatek ( jako politik ) 5.000.000,-Kč, dám je na účet a klidně budu žít jenom z úroků. No nekupte to!!!!
    • Re: Držím palce

      podporuji váš názor a oceňuji Vaši odvahu vyjádřit se. Z mnohých,zde uveřejněných příspěvků ,čiší pouze zloba, nenávist,a chuť potupit toho, s kým nesouhlasím.A to je vlastní zejména těm, kteří se nesmířili s tím, že tady nějakých více než dvacet let nevládnou.A neosvojili si umění demokratické a hlavně slušné výměny názorů.
    • Re: Držím palce

      Vážená paní, Vám zřejmě uniklo, že náš dluh po revoluci byl nula, pro Vás ještě jednou, nula.Reformou dnes trpí všichni, bez rozdílu jestli jsme v menšině nebo ve většině, ten v té menšině když nebude mít peníze a zajde na úřad dostane dotaci.A ten ve většině nedostane nic, ten bude akorát pod mostem, ukažte mě kolik lidí z menšiny bydlí pod mostem.Jste zřejmě spolčená s tímto státním aparátem rozkradačů.Jinak si to nedovedu vysvětlit že píšete takové kraviny! A buďte tak laskavá nepodporujte zloděje ale podpořte slušnej lid.Já se snažím s každým vycházet slušně aby po mě později lidi neplivali.Celkem Vás lituji!
  • zájem o kontakt

    sdělím ústně
  • Nenechte se otrávit

    Vážený pane Kalousku, nenechte se otrávit, děláte to výborně a moc Vám fandím.Bude to ještě hodně trnitá cesta a vyslechnete ještě hodně urážek ale Vás si umím představit jako budoucího premiera.
    Děkuji SVOBODA
    • Re: Nenechte se otrávit

      Pane magore s který prdele jste se zrodil?Uš vím z marsu!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit