Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Sládek

OSOBNOST 27.9.2011 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Opravdu se nakonec ukázalo jak prorocky pan Sládek mluvil o cikánech apod. Měl prostě pravdu a hotovo... fakta mluví jasnou řečí.. škoda ho prostě.
  • Něco nechápu. Proč jsou cikáni pořád tak privilegovaní a chráneni státem?
   Jsou to paraziti, co se jenom množí a natahují ruce na sociální dávky. A těch se jim dostává požehnaně. Jak mohou mít jedno děcko za druhým, když ani jeden z nich nepracuje. Jak může brát cikánka mateřskou, když nic neodpracovala. A proč jim stát, z našich daní, kupuje váleny pro děcka, pračky a ledničky? Udělá tomuto někdy někdo konec?
 • Jeden z málo politiků co mluvil jako obyčejný člověk a nepoužíval řeč vychcaných politiků. Říkal to co si myslel a nehrál si na něco co není.
  Ale stejně jako ostatní takový lidé jsou umlčeni zločineckým režimem v České politice.
  • mluvil sice hezky, lidem se to líbilo ale byl to podvodník. Také jsem ho chtěl volit, ale když tehdy vyvěsil čsl.vlajku v Užgorodě, tak už tehdy jsem si říkal že není normální. Jak mohl vůbec takovou hloupost udělat? Potom přišli jeho silácké projevy a házení politiků do Vltavy a bylo jasné že tenhle to určitě nebude! když jsem viděl ty lidi co mu tleskali tak jsem se rozhodl že mu hlas nedám. Je to vypatlanec a chudák.
 • Mirku, vlitnete do PS a neco s tim uz udelejte, neda se uz na to divat. Fandime Vam!!!!!! Huraaaaaa na ty kmotry.
  • Sládek může tak jedině vlítnout do sraček, nevidí si ani na špičku nosu.
 • Je potřeba, aby se PhDr. Sládek vrátil do politiky, ať už s novou Republikánskou stranou, nebo v koalici třeba s Úsvitem, nebo SPD. Takový člověk jako on s ostrou rétorikou na politické scéně zatraceně chybí. :( Uměl mluvit a získat masy. Jeho návrat je nezbytný... Snad bude v r 2017 knadidovat do PS, nebo i v krajích. *9* *1* *16*
 • Pane PhDr.Sládku vraťte se do politiky! Chci ,,Miroslavovu zemi ".
 • Pan Dr. Sládek by se měl vrátit a usilovat o křeslo prezidenta, nebo lépe premiéra (tam se dá v parlamentu asi lépe řídit situace v zemi). Začít pořádat opět mítinky a oslovovat potenciální voliče SPR-RSČ. Jeho výřečnost a program SPR-RSČ by mohl opět tuto zemi postavit na nohy zastavit mafii, korupci, rasismus naruby, vládu dinosaurů a v neposlední řadě i nadvládu němců a diktování celé ČR. Pryč z EU, je to Titanik!
 • Franta,kam patříte sám.? Dr.Sládek vždy mluvil pravdivě a nahlas.!!!
  Za to byl vládou PS-ČR zlikvidován.! Havel ho nechal zavřít na jeden den,aby sám mohl zůstat znovu prezidentem.! To je pravda,ať visím.!!!
  To,co říkával dr.Sládek veřejně,od samého začátku,(samet.podvodu)tak to je dnes praudou.!!! To je asi 20 let,nebo pár let víc.!
 • Pane Sládku je nejvyšší čas vrátit se politiky.Na politické scéně jednoznačně chybí strana republikánského typu, která by prosazovala národní zájmy, vlastenectví, důsledný boj proti korupci, omezení evropské byrokracie, efektivitu státní správy.
  Strany Bárty a Okamury zklamaly a jsou nevolitelné.Pokud by došlo k obnově republikánské strany pod Vaším vedením byl by to jistý volební úspěch.
  Socanům se nedá věřit (viz hodný pan Novák z Ostravy) a ANO již vůbec ne, tak koho tedy volit?
 • Pane Dr. Sládku, ať jste byl jakýkoliv, tak dokud byli Republikáni v parlamentu, tak díky Vašemu poukazování na problémy jste nenechal hodně lidem dlouhé spaní. Jste výborný rétor a jediná obrana protivníka je v případě nedostatečných slovních obratů a argumentů snaha zesměšnit. Doufám, že to nevzdáte a Vaši stranu pod jiným názvem zase obnovíte. Obklopte se kvalitními lidmi (odborníky v oboru) a realizujte svůj program. Vaše mítinky budou opět potřeba. Nazývejme věci pravými jmény! *3* *1*
 • Sládek patří do PS, aby si tam !podal" Babiše, Komárka a další vydřicduchy této republiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit