Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Sládek

OSOBNOST 27.9.2011 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane doktore,myslim,ze ted prisel Vas cas,vratte se do politiky a rozneste ty gaunery komunisticky na kopytech.Jsem presvedcenej,ze ted za Vami budou stat i vsichni ti,co kdysi vahali,nebo se Vas a Vasi stranu z nejakych podivnych duvodu neodvazovali volit.Je treba vyresit cikanskou otazku,nelegalni pristehovalce a dukladne zvazit nase dalsi clenstvi v EU,ktere nasi zemi,jez muze byt ekonomicky zcela sobestacna a prosperujici,prinasi spoustu nevyhod a obchodnich omezeni a mnoho nesmyslnych narizeni,take vsak mnoho nebezpeci,viz planovanx rozkaz vedeni EU,ze v blizke budoucnosti musime v nasi zemi ubytovat prasive Araby a zdvojnasobit pocet Cikanu z Rumunska a Bulharska...Nechci Vam nejak zvlaste pochlebovat,nicmene priznavam,ze Vase nazory mi byly vzdycky blizke a jsem presvedcen,ze prave Vy jste pravy general pro cas pomyslne valky,ktera uz musi co nejdrive prijit,aby cesky narod neskoncil tam,odkud se pres 40 let jen velmi tezce a za obrovskych obeti vyhrabaval a ted navic i v mensine,coby posluhujici Cikanum a ostatnim gaunerum z celeho sveta.
    • a co odsácký zloděje?
  • Měl docela dobré názory, Hlavně co se Cikánů týče.
  • Jediný člověk, který nazýval věci pravými jmény. Ten člověk má vizi do budoucna. Prorok, na jehož slova došlo! A ovce ať dál volí Nečase, Sobotku, Knížete s poskokem Kradlouskem, Veverky s.r.o. či komouše. Nedivte se, že díky tomu je zde bordel, když nevolíte jiné nové strany. Kde není konkurence, tam vzniká díky jistotě zvolení korupce (oni si po vypnutí kamer poplácají záda i s opozicí) a jede se dál. Che, Che! *16* *12* *13*
  • Dobrý den,pan Sládek a to si dovolím tvrdit,byl,je a bude člověk,který to s naší republikou myslel dobře.Současný diktátoři si jen mastí kapsy na ůkor dělníků.To není demokracie ale otrokářství.Rád by jsem se dostal do strany,kterou by vedl pan Sládek.Z toho co tu současně je,tak to je na zeblití.Asi se budem brzy muset pořádně vyzbrojit,něco musí přijít.Václav
    • Zdravím Václave, máte možnost podat přihlášku do SPR-RSČ, kterou vede pan Sládek, já ostatně jsem již členem od obnovení činnosti SPR-RSČ, bude rádi za další aktivní lidi.
  • Na panu Sládkovi předvedli ti co "nejsme jako oni", to co dělali v padesátých letech Reicinovi pochopové a STB v mírnějším měřítku, když se chtěli zbavit lidí, kteří jim stáli v nastoupené cestě k moci a zprivatizovanému osobnímu blahobytu. Povedlo se jim to díky blbcům, kteří jim věřili a manifestačně odsuzovali SPR-RSČ a velkou zásluhu na tom měla "uvědomělá" média a "uvědomělí blbci" redaktoři rádií a novin, když velmi rychle "pochopili" koho mají špinit, aby se zalíbili novým nastupujícím chlebodárcům. Také bych řekl, že se obklopil nespolehlivými lidmi, kteří neunesli problémy plynoucí z boje proti svinstvu a ze strachu začali SPR-RSČ opouštět. Od té doby se nemusí vládní koalice obávat nepříjemné a trefné kritiky. SPR-RSČ zlikvidovali a mají klid, moc a blahobyt. A kdyby snad náhodou zas "něco", tak akce Reicin a to by bylo, aby nám tsdy působila nějaká silně opoziční strana....
  • Pan Sládek je vynikající řečník a politik, nekoktající, ale mluvící k věci.Škoda, že zmizel z politické scény.Vždy jsem byla jeho příznivkyně a hlasovala pro něj.Myslím si, že kdyby v naší politice měl šanci působit delší dobu, že by toho na naší politické scéně hodně dokázal a zatočil by s těmi podvodníky a zloději, co jsou nyní u moci.Pevně věřím,že by udělal pořádek i s těmi našimi tzv. "sociálně-slabými", kteří jen všeho zneužívají,všech výhod a živí se z našich daní a nic nedělají pro to, aby se živili vlastní prací.
    Pane Sládek fandím Vám i celá naše rodina. Budu ráda, když se objevíte znovu na politické scéně, hodně lidí by Vás nyní jistě volilo. Ostrava.
    • hlavně že s panem Vikem vytuneloval vlastní stranu, tento megalomanský egoman , by byl horší než 10 Klausů !!
      • Horší než samolibá kikina na hradě, co neustále svou bisexualitu skrývá nikdo být nemůže... jeho opravdu ponesou z hradu nohama napřed. Klaus se Zemanen a jejich opoziční smlouvou to dorazili nejvíc!!! Ale Zemana mám přesto raději než Klause. Sanaci škod na bankách musel Zeman po experimentech vládní koalice z 90 let vyřešit! *13*
    • Věřit můžeš , jediné co by udělal je že by zviditelnil své EGO v celeém vesmíru a tučně naplnil jeho prázdné peneženky !! Jednou stačilo ..soudruzi
      • Asi jste si spletl směr soudruhu... Pan doktor Sládek je pravicový politik. Soudruhovat si běžte do KSČM ubožáčku se svým impotentním parazitem v trenkách :P *8* *1*
        • soudruh znamená to samé co genosin to jest druh , přítel , atd atd .

          To že to bolševici zhanobili je věc jiná
  • Je to opravdu škoda, že Mirek už není na politické scéně. Hodně lidí
    mu věřilo i když jeho projev nebyl vždy "čistý", ale jsem přesvědčen,
    že by spousta záležitostí např. privatizací počínaje,vstupem do EU, celkové zahraniční orientaci, spravedlnosti, sociálním záležitostem
    apod, by bylo jinak a pro většinu slušných občanů naší země ku prospěchu. *3*
    • stále je na scéně!!!
  • zachvíli přijde čas a republikáni posílí
  • Spartakov: demagog a populista jsi ty! Podívej se kolem sebe, kdo ti vládne a jaká je situace v ČR! Možná, že jsi rozvračeč a člen zdejší mafie. Ale neboj, brzo přijde chvíle, kdy se budou určití lidé zpovídat za rozprodání majetku z ČR a teď už i půdy cizincům!
  • Pan Sládek se na scénu vrátil, obnovila se činnost SPR-RSČ v únoru 2016, máte možnost nás podpořit při volbách do Sněmovny na podzim 2017 a především nebojte se jít nejen k volbám, ale vzít i svou rodinu, kolegy, kamarády.
    Máme i webové stránky: www.spr-rsc.cz
    Ostatně jak říkával svého času náš předseda: Tvůj HLAS rozhodne.
    A na podzim rozhodne mnohem více než kdy jindy!
    Díky všem za podporu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit