Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Šmajda

OSOBNOST 2.10.2009 
1148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZelenaLentilka
    Ahoj, nevíte jestli Miro neplánuje teď někdy koncert v českých budějovicích?? něco sem o tom slyšela.. *4* *4*
    • Už dávno v ČB byl *3*
  • hele,nenavážejte se do mého Martínka Chodura. Je boží a zpívá božsky.Já mám ráda Martínka.Tak já jsem nefandila Smajdovi,jasný?Vždyt on neumí zpívat,martínek je boží....
    • Kdyby Miro neuměl zpívat..tak asi není tak populární ;) Já proti Martinovi nic nemám, ale musím se přiznat, že můj favorit to zrovna nebyl ;)
  • therosemaidka
    milejem Mira šmajdu.pred mesiacom mal "HOLKU" ale potom mu dala kopačky.on za nič nemohol....prišla mu sms.na oficiálnej stránke som čítala.... *6* prý mu napísala aj to že je v jiném stavu *5* no nechápem prečo sa s ním potom rozišla????? *4*
  • Helé,Miro holku nemá,možná kluka,kdo ví? Božinku,je to parodie,jednou konvička,jednou nevím kdo,jenom at se píše,bulvár se vydovádí,Miro je všechno,jenom zpěvák ,to holt on není.
  • Jžš co tak vyvádíte?Je stejný jako my všichni.Je to člověk jo akorát je populární.Jo taky ho mám ráda ale ne jak vypadá.Všichni jste úplně z něho na věttvi jen kvůli tomu jak vypadá.Ale mě se líbí protože umí zpívat,je simpatický,je hodný,a je milej,má nějaké charisma,přirozenej,je pěknej celý *14* *4*
  • nene

    Opravdu Miro holku pořád nemá! Teda říká to např. všude v rozhovorech!! :)
    • mika.bramburka

      Re: nene

      Hale ted jsem někde četla, že chodí s Konvičkovou a že to Konvičková potvrdila, co je na tom pravdy??
      • Re: Re: nene

        To už Miro dementoval, není to pravda :) Naposledy připustil, že se mu někdo líbí, ale zatím žádný oficiální vztah nemá :)
        • therosemaidka
          ne to byla jenom mediální kachna *12*
  • mika.bramburka

    noo dotaz :D

    Nevíte, jestli má Miro nějakou holku? díky za odp. :)
  • miss-janule

    ♥ *4* *4* *14* *14* *14*
  • tfpdaa

    ♥♥

    ÁÁÁÁ Miro! ♥ ách on je prostě...úžasný, krásný a? ... SEXY! :D ♥♥♥
    Ne já ho prostě miluju...on je úplně nej...avšak Chodúr měl íst do nuly! Miro je nej! ♥♥♥♥
    Žeru těěěěěěěě! :D :D ♥♥
  • Pan Dokolaný =)

    Lidi od Soutěže Česko Slovenská Superstár uběhlo už spoustu dníí..měsiců.Sice jsem Češka ale jako Miro měl tu soutěž vyhrát...Miro je tk dokonalej...je k sezrani...je uzasnej...umi krasne zpivat a mnohem vic...zato CHodúr...ten neumi nic...nechapu jak mohl Chodur vyhrat...Ani nwite jk moc jsem byla nastvana kdyz soutez vyhral..Chodur.. *16*
    • therosemaidka
      ja to tiež nechápem.strašne mám Mirka rada.predvčerom bol na očku vo face to face Petr ševčík...ptali se ho jaký má názor na Mira šmajdu a on bol tiež za to aby vyhral.chodúr podľa mna nevie spievať.vie spievať len tak ako ten jeho idol(nespomeniem si na meno)nikdy som mu nefandila.Mirovi som posla veľa hlasov len aby vyhral no debily majú vždy šťastie.... *7* neumíte si predstavit jak mi bylo když jsem zjistila že prohrál *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit