Přejít na výpis diskuzí

Mischa Barton

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zenonqua

    .

    wsetko naj misha!!!
  • klapulinka

    je to vážně ona?

    Ahojte, chci se zeptat...četly jste někdo in-touch...je tam misha, jak strašně stloustla s alkoholu nebo tak něco..sorry, lae vypadá tam fakt hrozně, ale prorože nejsem její fanoušek, jeno ji mám ráda..tak se chci zeptat, je to vážně ona?Co je na tom pravdy?zajímalo by mě to, protože se mi vždycky líbila a měla jsem ji ráda, ale na té fotce vypadá hrozně, ani bych ji nepoznala..tak předem děkuji za odpověď *7* *7*
    • Re: je to vážně ona?

      Opravdu byla tak hezka ae co ted dela to je k neuvereni !! Je to s prominutim BlBá!! *16* *8*
    • hero1111

      Re: je to vážně ona?

      Pravdy je na tom vše Boužel ..taková kočka to byla *9* *9*
    • Re: je to vážně ona?

      J tky sem to četla určitě je to ona
    • 4evercharmed

      Re: je to vážně ona?

      taky jsem to viděla..četla....:)
  • Happy Birthday!!!

    Vše nej!!!!!!
  • chroustik.k

    Misha je skvělá

    Misha je fakt skvělá a mám ji moocinky ráda... *1* *1*
    • veja-lip

      Re: Misha je skvělá

      Prý bude hrat ve filmu Finding tatu hlavní roli *3*
  • Divoka jizda

    V Divke jizde byla skvela!! Mrknete na tenhle webisek tam ji muzete taky vyjadrit sympatie - ale i komukoliv jinemu! http://www.prostemulluju.cz/
  • meredith12

    aaaaaaaaaaaaaaaaa

    jej vsetko nja mischa si super herecka vsetko naj do zivota a vela stastia *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • marti.

    miluju!:D

    mischu nejvic zboznuju tak jako bena♥♥♥ a jak je silene krasna mischa.. taky tu jednou potkat to bych se fakt blaznila.. miluju je oba moc moc!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *14*
  • gabriell

    Kde ještě hrála?

    v té filmografii to nejsou všechny filmy, protože krom 6. smyslu jsem nic z toho nevidela a tak nevím, podle kterého jsem si ji sem přidala ... Nehrála v Sekretářka??? .... *7*
  • Fanynaa

    Pořád lepší než Taylor. *3*
  • Marisska aneb Mischkaa

    Toe bombaa.Tag to má bejt. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit