Přejít na výpis diskuzí

Mischa Barton

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • o.c.

    jj přesně škoda že umřela,bez ní to není vono a navíc s Ryanem jim to tááák slušelo!!!!!!!! *15* V Americe klesla popularita jak už tam není Misha,sem četla!!!!
    • Re: o.c.

      hele jak mischa zemrela v o.c prosim odpovezte sem totiz hrozne zvedava. *9*
  • Mischa

    Mischa je dobrá,ale je škoda,že v Oc umřela *9*
  • ujouzu

    mischa je goooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooood *4* *4* *4*
  • Detaily

    Mischa prý nazpívala písničku "Love" do nějakého hororu. Viděla jsem to na jednejch webovkách o Mischě, kde byl výtisk z britského časopisu. Navíc kamarádí s šestnáckou Andreou Bowen (Zoufalé manželky) a podporuje s ní stávku scénáristů! Také v časopisu Plos bylo, že Mischa plánuje nový filmík s nějakým rodiným kamarádem! Prosím zjistěte mi víc, kdyžtak mejlík! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Mischa je dobrá

    Mischa je další generace herecké kariéry. Obdivuju jí, ale bohužel nestíhám v sobotu brzo ráno OC *9* . Je mi to líto kvůli Mische. Je hrozně hezká, má sportovní tělo a není žádná kostra! Výborně hraje jak romantickou dívku, tak drzou puberťačku(bez urážky). *4* Můj spolužák jí úplně miluje! Každý den prohlíží její webovky, dívá se pravidělně na OC a další její filmy, má všechny její plakáty a kupuje si každý časopis kde je o ní třeba jenom řádek! *14* Je super a má super oblečení. *1*
  • děs

    Vzhledově se mi movc nelíbí,vypadá jako nějaká upejpnutá jeptiška,líbí se mi ženské s pěknou postavou,což tento kostlivec nemá.Tím nemyslím,že tlustošky jsou in,ale tato anorektička je fakt moc.Herecky je na tom docela dobře,v pubertě hrála v pár dobrých filmech,ale tím,že hrála v takové povrchní hovadině,jakou je O.C,horší než všechny telenovely dohromady,co sledují tak dvanáctileté holčičky nebo nějaké nadržené kadeřnické učnice, u mně fakt klesla.A dekameronský anděl s Haydenem Christensnem je taky propadák *9*
    • Re: děs

      Sama jsi jeptiška, jenom jí závidíš! *1* *3* *13*
    • Re: děs

      hmmm, ja se na oc divam a jsem student prestizniho gymplu, takze tu kadernickou ucnici si vyprosuju!
  • Chyby v textu

    Autore článku, prosím, opravte ty příšerné jazykové chyby v textu. Jste-li Slovák, čemuž některé chyby nasvědčují, požádejte o pomoc nějakého kultivovaného českého kamaráda. Nemáte-li cit pro češtinu a styl textu, tak se raději nepouštějte do psaní ani překládání.
  • :-)

    Mischa je naprosto užasná, je moc krásná, a ma i dobrou postavu... neni to zadná kostra..! A O.C. je uplne ten nejlepsi seriál a ona na tom má velkej podíl..! *4*
    • Re: :-)

      *14* jo miluji O.C jen kvůli mishi
      • Buggy

        Mischa je fakt super herecka sledoval jsem o.c. jen kvuli ni v jakych filmech jeste hraje? *3*
  • Miluju jí, je best! *14*
    A OC jakbysmet *14*
    • Re: ♥

      Skoda ze na uz Misch alias Melisa umrela v O.C.Nevite nahodou kde ji v nejblizsi dobe spatrit?Jo a lidicky v jakych filmech Mischa hrala diky za info..H. *1*
  • JJJ...je fakt skvelá...i serial O.C. je božíííí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit