Přejít na výpis diskuzí

Moises Arias

OSOBNOST 11.7.2008 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Táák jako dobrý no mě je 12 let *1* a měřím 167 a jemu je 17 let a měří 150 *1* *1* *1* *1* *1* *1* vtipnýýý
  • mikaila1

    Hustý!

    Ahoj Moises je stejně velkej jako já *3* *1*
  • 160

    Twl moje máma tedka měří 160cm a jak muze nekdo meřit ve 13 180cm nepochopim se bud vytahujete nebo lžete
  • blbosti

    Řešíte tu fakt hovadiny, každej sme nějakej ne, tak se tu přestaňte každej vytahovat, jak ste vysoký (když on neni) nebo že je ošklivej - všichni ste nádherný, že??
    Mě osobně je třeba 24, měřim jen 160 a vypadam na 16. a co??!! Zatim sem se nesetkala s nikym, komu by to vadilo nebo se mi snad za to posmíval.
  • no a čo

    Ja neviim ale mne sa strasnee mocc pacci aj ked jee malii alee to nieje podstatnee a je to super herecc prostte vtipkar aky ma byt L.O.W.E. *14* *14* *8*
    • jo mě se taky líbí *14* *15* *14* ,a navíc na 150cm nevypadá, koukněte se na obrázky 2011, to vypadá spíš na 170 a víc...no...a fakt si myslim že si tu výšku vymyslely, protože mě je 11 a měřím 153 a to je na mě v poho, takže takhle malej být fakt jako nemůže...si to představuju ale to fakt ne!!! *16* jako možný to je,jo, ale on takhle malej doopravdy není, to de poznat!
    • mikaila1

      Re: no a čo

      Souhlasííím!!! *4*
  • terezxd

    ?

    Tomuhle prckovi že je 16 jo? dobrý *1* *1* chudák MALEJ xD
    • Re: ?

      co teprve justin bieber *1* *1*
      • Moises

        Moises je super *14* *1*
    • Re: ?

      jo taky nechapu ale jinak vsechno nej rico :**
  • vashley

    HAPPY BIRTHDAY!!!! :P

    HAPPY BBIRTHDAY!!!!! *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • martinkooooooo

    cool

    vtipalek Rico :D
  • maruhcullen

    hlavní je talent, jen hlupák řeší výšku

    důležité je jen to, že má herecký talent, je úplně jedno, jak je vysoký a kolik mu je let..!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit