Přejít na výpis diskuzí

Moises Arias

OSOBNOST 11.7.2008 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moises

    *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • :-)

    kámoška tý je 18 a ta měří pouze 115..ona je strašně malinká *4* , ale umí si užívat vzhledem k její výšce
  • dyt je to jedno xD

    Hele lidi, dyť je to jedno jestli mu je 15 a měří tak málo, takoví lidi se hold najdou, známé je 20 a měří 150..tak to neřešte
  • sweet.anne

    Ricco

    Já jsem RRRico muahahahahaha *1* Lol tohle je nejvíc *1* *1*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • to neni mozny

    to je nemozny jak muze merit tak malo ja merim 167 a je mi 13 *1*
    • hele taky to nechápu, a myslim si že si to tady vymyslely! koukejte na tuhle foto http://www.google.cz/imgres?q=moises+arias+2011&hl=cs&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ZKTxPWqJGDbmJM:&imgrefurl=http://justjaredjr.buzznet.com/page/4/%253Fs%253Dmoises%252Barias%252B&docid=_wHkbcTyX6WBOM&w=300&h=300&ei=aTVETqLFIY3MswbHoun-Dw&zoom=1&iact=rc&dur=576&page=1&tbnh=157&tbnw=163&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:16,s:0&tx=33&ty=57&biw=1246&bih=833 to vypadá spíš na 170cm.......a je to jendo, je hezkej, zadejte si toho mMateo ariase a ten není zrovna hezkej ale jeho brácha....fakt hezkej *15* *14* *1*
    • Re: to neni mozny

      Já ve 13-ti měřila 180cm Taky nechápu jak jsi můžeš být tak malá.
      Nebo naopak spíš chápu. Dělají to rodiče a taky vývoj. Nezapomeň že kluci rostou do nějakých 20 za to holky jen do 15. A to je horní hranice.
      • Re: Re: to neni mozny

        Souhlasim, mě je 15 a mam 182 :D Jenže problem je, že mamka je malá :D Jen taťka je o něco vyšší jak já
      • avrilka-aja

        Re: Re: to neni mozny

        To není pravda!Moje máma například vyrostla o několik cm v 19!
    • Re: to neni mozny

      No a co? Vždyť je to jedno je hezkej tak co řešíte výšku.
  • muhi

    Moises Arias

    Moises není jen Ricco *5* Pochopte to takhle ... Seriál se začal natáčet před čtyřmi roky, kdy mu bylo 11, v další řadě možná dvanáct *5* Na tohle by jeho velikost stačila, ale v Hannah Montana ve Filmu je fakt jakejsi malej na svůj věk *1*
  • výška

    Já se vsadim o co chcete, že 150cm neměří. Koukněte se na fotku, kde stojí s Miley, Emili a ostatními. Emili měří 157cm a Moises jí je sotva po prsa. Leda že by měla 20-ti cm podpatky ;).
    • přesně tak, takhle malej být prostě nemůže!!!
  • Ricco

    Vždyť může mít jen vadu růstu!!!
  • ajulina

    ??!!!

    holky cemu se divite??!! *1* *1* me uz to ani neprekvapuje.... *1* *1* hele jacksonovi(Jason Earles) je 32 a vubec na to nevipada.... *1* *1*
    • Re: ??!!!

      nO to máš pravdu sem si říkala mu bude tak 17 twl a je mu 32 já čuměla..:DD
      • terez.ska

        Re: Re: ??!!!

        32 mu neni.to byla chyba na jeho profilu na osobnostech.jen prohozená čísla!
        • Re: Re: Re: ??!!!

          Tak nehledej na osobnostech, ale i na jinejch portálech a v časopisech. Všude je napsaný 32.
    • sweet.anne

      Re: ??!!!

      Mu je ale 24. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit