Přejít na výpis diskuzí

Monica Bellucci

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je bezva

    je sice fajn,je to pěkná kočka ale asi jí zapomněli připsat jeden docela důležitý film.Hrála přece v Asterix a obelix :mise cleopatra a hrála hlavní roli:Kleopatru *7*
  • dokonalá

    monica je prostě krev a mlíko.kdo se má pořád koukat na ty vychrtliny.
  • Monica

    Já ji sice nepovažuju za nekrássnější (to je u mně Norkys Batista),ale musím uznat,že je to nejhezčí Evropanka
  • fotky

    Ve fotogalerii jsou docela mezery.Na třech fotkách není monica ale keira knightley
  • kočka

    na to že jí je 43 to je pořád kočka *5*
  • klea

    nejvíc ji to slušelo v asterixi a kleopatře, tam hrala suprově! *4* *15* *4* *5*
  • dobra herečka

    Monica je hezka a vyborná herečka fakt *3* *4* *5* *3* *3*
  • Monica and Gina

    Monica je opravdu momentálně asi nejkrásnější herečka je skoro tak krásná jako kdysi také italská super hvězda Gina Lollobrigida *4*
    • Re: Monica and Gina

      Hohó, tak tu Lolobrigidu v době její největší krásy Monica strčí hravě do kapsy, a to i další dávné slavné Italky jako Claudia Cardinale, Sophia Loren a další.. Monica je nejkrásnější Italka všech dob a pro mě i nejkrásnější celebrita vůbec. Tak.
      • Re: Re: Monica and Gina

        Pozor!!!Monica je moc krásná ale Lollobrigida byla mnohem slavnější herečka a musím uznat že i o něco krásnější říkalo se jí Gina Nacionále a v padesátých letech byla vyhlášena nejkrásnější ženou planety *4*
  • monica bellucci

    monica bellucci se narodila v roce 1964 a musim uznat ze je to skvela herecka
  • Opravdu je to kráska !! Moc se mi líbí, ale pořád nevim, kdy se narodila, jedni píšou 1964, druzí 1968 a třetí 1969 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit