Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *7* *8* *9* *13* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší ! :))
  • moniko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • předběžně přeji věe nejlepší k narozeninám a hodně štěstí v životě *1*
  • Pokud je zde někdo afektovaný a málo chytrý,tak se podívej do zrcadla - ty budho jeden
  • Já ji mám moc ráda. Je mi hrozně sympatická,...! *4*
  • Uznávám,že Monika není vždy perfektní,ale najděte někoho,komu to nikdy neujelo!Slyšel jste ji v Kleopatře?Moně Lise?Vraždě za oponou?Do zpěvu dává srdce a zpívá za každých podmínek.Ikdyž jí není zrovna dobře,toho si myslím,že je třeba si vážit.A že nic neumí?Tak proč má doma Thálii?Hmm?Kde ta málo chytrá bere fanoušky?Je vidět,že nic nevíte,tak nechápu,jak tohle můžete vůbec napsat.Holt neměla svůj den.
  • Je podivné jak někdo může chválit Absolonovou jako zpěvačku. Když Pavel Vrba slavil výročí byla tak falešná že by jí vyhnali i od táboráku u toho posledního potoka v Česku. Pouze slepý a hluchý to může tolerovat. Afektovaná a evidentně málo chytrá,v taxíku předvádí že vlastně neumí nic. Zpěvačka? Tak to já jsem Budha.
  • Hm třeba pochází od nás z Třebíče...
    Monča byla nejlepší Kleopatra a nejlíp zpívala písničku "Teď královnou jsem já" prostě byla lepší než Bára Basiková i Ilona Csáková, ale i ony byly skvělé
  • OndriisekxD
    Vše nejlepší k narozeninám Mončo!!
  • moniko všechno nejlepší k narozeninám
  • zajímalo by mne, zda rod Monika Absolonové pochází z Moravy, z Třebíče nebo od Brna jako profesor Karel Absolon ??????
    evarupp@seznam.cz
  • Monika je skvělá - ve všech ohledech. Jako zpěvačka, herečka a hlavně jako člověk. Měla jsem tu čest se s ní potkat osobně a byl to nprozatím nejlepší okamžik mého života. Monice vlastně tak trochu víc vděčím za to, že jsem tam, kde jsem. :)
  • Monika je super, vždycky, když jedeme na muzikál, předem si zjišťuji,zda v něm bude zpívat. Bez ní by to nebylo ono, moc hezky zpívá, je pěkná a vždy to umí perfektně zahrát. Děkujeme Moniko a přejeme hodně dalších úspěchů...
  • Milá Moniko
    Gratulace a přání k Tvým dnešním narozeninám všeho nejlepšího!!! *4*
  • Monča

    Monika je úplně famózní zpěvačka s andělskym hlasem :) *4* Moje nejoblíbenější zpěvačka a velkej vzor :) *14*
  • adam05

    Monika je dobrá

    Monika(Kleopatra, Lorraine) je spolu s Danem Hůlkou(Dracula) můj vzor ve zpěvu. Chodím do hudební školy ůž rok, ale když jsem viděl novou verzi Draculy tak jsem si řekl, že tam ještě nějaký ten rok vydržím.
  • p.petulkaa33

    <>

    vsechno nej
  • sendynka089

    Jseš nejlepší na celým světě !!

    Strašně moc tě obdivuju asi 5x jsem byla na muzikálu angelika i na ostatních muzikálech, ale i v herecké branži jsi naprosto úžasná, néli ještě lepší, moc se těším na tvůj koncert !! PS: taky jsem se narodila v Benešově u Prahy *3* *14*
  • cool

    Moni, jsi úúúplně BEST a můj sen je bejt jako ty !! :-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit