Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monika Absolonová

    Milá Moniko
    Přeji ti k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů jak životní
    tak i profesionální. *4*
  • miris

    mp3

    Ahojík Lidičky prosím vás nevíte kde bych sehnala Mp3 Zůstávám dál od Monči *3* předem dík *4*
  • skvělá zpěvačka

    Monča je opravdu skvělá zpěvačka...velmi se mi líbí jak zpívá v muzikálu Angelika....z těch 3 je nejlepší...někomu se líbit nemusí...ale myslím se,že je opravdu moc dobrá a krásná zpěvačka...a nějaké příspěvky typu:ŽE MUSÍ CHODIT NA HODINY KE kLEZLOVI...TAK TAM CHODÍ VŠICHNI,PROTOŽE KLEZLA DĚLÁ PORADCE PŘI NÁCVIKU MUZIKÁLŮ *3* *3* *3* *3*
  • danisek1996

    nej clovicek na svete!

    monča je ta nej nej nej zpevacka mam ji strasne moooooooooooc rada zkracene je skvela nejvic se mi libil muzikal angelika moooooooooooooooooooooc supr! *4* *4*
  • Re: moniko

    dekuji za email ale uz homamm
    *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • monusinaa

    Monika

    Monča je vážně skvělá.. Taky jsem se narodila v Benešově.. Moje jedna vzdálená příbuzná si Monču pamatuje, ještě když byla malá *1* No.. V Kleopatře je prostě BEST.. *14*
  • Re: ...

    Já bych jí Slavíka moc přála, zasloužila by si ho. *3* *3*
  • Re: Re: Angeliko!

    To je škoda, určitě by jí to pomohlo. Ale to je jedno, i tak je Monča skvělá zpěvačka a má nádhernej hlas! *15* *1*
  • Re: Hádej, kdo jsem

    Na iprima najdeš různé odkazy.
    http://www.youtube.com/wat ch?v=T1Ond-OwgU8&feature=related
  • moniko

    ahoj moniko.moc tě obdivuji. je mi 12 let. tet jsem byla na tom vystoupení a nemělo to v přelouči ani jednu chybu.12.týden březen.
    mohla by jsi my prosím poslat tvůj e-mail
    pošli mi to prosim natonto e-mail.tento e-mail není můj pak bychti ho prosím poslala.tvoje faninka.i love monika absolonova jsi nej *4* *9* *3*
    ale fakt jsi hezčí než lucka nebo kdo alím spíváš než vondráčková helena *4*
    děkuvu moc
    děkuju moc
    děkuju *4* *14*
  • Je skvelá

    Monika je supeeeer a tá jej oficiálna stránka tiež *3* GO, GO, Monika, len tak ďalej *3*
  • vzkaz Monče

    Moničko jste opravdu moc dobrá,at si říká kdo chce co chce jde jen o zlou závist,moc Vám fandím i moje 4 dítečka
    *4*
  • Mona Lisa

    Tak Moniko, máte výbornou a skvělou ženu v muzikálu Mona Lisa jako matku. Moje zlatíčko Haničku. Lepšího člověka jako matku ani snad nemůžete dostat. Moc se budu těšit na premiéru. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Re: Angeliko!

    M.A. nemá konzervatoř.. ale to je fuk.. viz rozhovor...*3*
    otázka: Máš nějaké hudební vzdělání?
    Monika: Bohužel nemám. Dokonce neumím ani noty. Všechno se učím jen podle sluchu. Taky chodím na hodiny zpěvu k panu profesorovi Eduardu Klezlovi, který je v tomto ohledu výjimečný.
  • lucinecka13

    Re: Angeliko!

    myslím že Monča je nejen best Angelika ale ani v Kleopatře se jí nikdo nevyrovná *4*
  • cd

    ahoj lidi prosím vás nemáte někdo kompletní diskografii Moniky Já už dlouho sháním její první CD a nikde je nemají. Prosím dejte mi vědět na joe2001@seznam.cz. Děkuji Vám moooc Ahoj Pepa
    *4*
  • muzikalka

    narozky

    vše nej k narozkám ti přeje pája z Mostu
  • gabio

    Re: Angeliko!

    no souhlsím.já moniku sice neviděla na živo ale dvd mi to bohatě stačí!já v divadle brodvay viděla dashu.
    ráda bych moniku poznala!kéž by se mi splnil můj sen a stala se herečkou v muzikálech.k čemu je sláva v televizi když lidi z divadel jsou stejně lepší!
  • Re: Re: Re: Angeliko!

    Monča za 1,nemá fanklub a za 2, nemá konzervatoř!!! Má hotelovou školu *3*
  • Re: Re: Angeliko!

    Jo a dyštak jsem se to dozvěděla v jejím fanklubu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit