Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monicka

    Monicko,jsi uzasna zpevacka,mam Te moooc rada!!!!!! *14*
  • prostě sjůpr

    Monča je upa skvělá jak zpěvačka tak i ženská. *3* *3*
  • Mona Absolona

    ja nevim či si tohle čteš když jo tak prosimte dojdi nekdy na slovensko do Nitri ja bych te chtela vydeť moja cela trída te oblubuje protože si najkrajšia a najlepšia spevačka na ceeeeeeeeelem SVIETE:-)))))))
  • Kleopatra

    Lidi.....jsem ve fanklubu muzikálu Kleopatra..a stojí to zato!Na představení tojhohle muzikálu sme byla nekdy na začátku prosince 2006...a musim říct že sem staršne moooooooc chtela aby kleopatra byla Ilona Csáková...!A pak sem byla strašně zklamaná když sem otevřela program a tam bylo napsáno..KLEOPATRA-mONIKA aBSOLONOVÁ!!!Ale po konci představení sem byla uplne mimo....protože..monika absolonová v roli kleopatry..to je proste bomba..je naprosto užasná uplne fakt to je nepopsatelnej zažitek..proste naprosto good muzikál a ještě víc good když je kleopatra Monča.......! *14*
  • Mončo, díky!

    Ahoj Mončo! Nevim, jestli sem chodíš a čteš tyhle vzkazy, ale chci Ti moc a moc poděkovat, že jsi tak hrozně úžasná, milá a prostě všechno nej a že se na nás zase přijedeš podívat. Moc se na Tebe těšíme. Pa Káťa Š.
  • Ahoj Mončo tak ti držím palce na Slavíka a i kdybys nebyla slavicí tak je to úplně jedno protože jsi suprová a pohodová a to si piš že dreniéru Kleopatry si nenechám ujít tak hodně štěstí a hlavně spoustu lásky tý je na světě málo tak ahoj Káťa *15*
  • Ahoj Moniko, chtěla jsem Vám říct, že Váš pěvecký i moderátorský výkon na "Atletovi roku" byl fenomenální. A to už vůbec nemluvím o Vaší Kleopatře, ta mi doslova "nahání mráz do zátylku". Nepřeháním, mám strašně příjemný pocit, když Vás vidím a přeji Vám jen to nejlepší. Díky za Vás, Štěpánka
  • muzikál

    moniko,líbí se mi jak zpíváte.v drákulovi,kleopatře,mušketýrech-a už se těšíme na angeliku.fandíme vám celá rodinka
  • postup *14*
  • Monička

    Ahoj Moničko.Jsi super. *3*
  • Mona

    Jsi nej nej nej zpěvačka. *3*
  • Monika Absolonová

    super hraje Monika umí skvle hrát Kleopatru *4* *4*
  • Děkuji za zveřejnění fotografie Moniky a mé dcery Elišky.Jsem obdivovatelem a fanouškem Moniky.Jirka
  • Líbí se mi jak zpíváš. spolu s MARVEREM1 tě obdivujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • Ahoj Moni líbí se mi jak zpíváš v muzikálu Kleopatra.měj se hezky.MARVER1 *3* *3* *3* *1* *1*
  • odkud jsi?

    Ahoj,zajimalo by me odkud pochazis-podle tvych vyraznych rysu bych te vice odhadovala napr.na rekyni nez cesku. *1*
  • Vlahopřání

    Ahojky Moniko . Zístila jsem že dneska máš svátek . Tak hodně štěstí a zdraví Ti Přeje Irena Kurkova ze školy Zdechovic *4*
  • Chvala a zase chvala

    *4* *15* Ahoj Monicko,si uzasna zpevacka. Mam te jako zpevacku moc rada!!!!! Pa,pa *3* *8* *1*
  • nejlepší

    Jsi prostě nejlepší.... *4* *4* *4* *3*
  • *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit