Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi úžasná byla jsem na všech muzikálech kde jsi hrála ale měla jsem tě jenom jako Alžbětu v rebelech.dost mě to štve a proto jdu 29.4. znova na mušketýri doufám že tam budeš hrát byla bych rádakdyby ses mi ozvala jestli tam budeš nebo ne je to 29.4. ve 14.00.díkymoc zato že jsi a budu trpělivě čekat na tvoji odpověď. tvá fanynka Pája *14*
  • Brodway

    Mončo poslala jsem ti dopis do divadla Brodway. Zajímalo by mě, jestli jsi ho dostala. Budu moc ráda, když mi odpovíš na můj mail. *7* *7* *7*
  • SAMÁ CHVÁLA

    AHOJKY MONIČKO JSEŠ DOCELA DOBRÁ VÍŠ JÁ NEJSEM NA TEHLE STYL HUDBY,ALE CELKEM TO UJDE!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *14* *8*
  • pozdrav

    ahoj monicko jses proste skvela zpevacka. jses u mne strasne moc oblibena.chtela bych tvuj podpis. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *15* *15* *15* *15*
  • Ahoj Moničko jak jse máš já bydlím v Lanškrouně byla jsem na tebe podívet v hale na koncertě moc moc moc moc moc moc moc moc moc ti to slušelo tak mi prosím ODEPIS ahoj pozdravuj Michela Davida ja moc prýma papapapapapapapaap
  • adresa

    Ahoj Moniko. Mela bych na tebe takovou malou prosbicku. Moje mala neter by si strasne prala poslat ti dopis a pozadat te o autogram. Bohuzel nikde asi z pochopitelnych duvodu neuvadis svoji adresu. Chtela jsem te pozadat o vyjimku. Pro moji neter by to byl asi nejvetsi darek do noveho roku. Je tvoji velkou fanynkou. Byla bys moc hodna kdybys mi prosim napsala na muj mail a ja bych to predala male Monicce (je totiz tvoje jmenovkyne). Predem mnohokrat dekuju s pozdravem Eva Bartova
  • JÁ SI MYSLÍM ,ŽE MONČA JE SUPER . MONČENY PÍSNIČKY JSOU SUPER ,MOC SE MY LÍBÍ.
  • mona absolona

    monika je bezvadná zpěvačka.vždycky jí to sluší a nemá žádnou chybu
  • vzkaz

    Ahoj Mončo moctito sluší vidělasem těv časopise.
  • Monča

    ja Monce strasne fandim je vyborna zpevacka.Byla jsem na muzikalu KLEOPATRA a musim rict ze to bylo opravdu mooooc krasny.Me se to tak libilo ze sem si koupila i videokazetu KLEOPATRA.Monco si fajn
  • Milá Moniko, 26.10. jsem byla s rodinou na představení Kleopatry v Bratislavě. Moc děkujeme za krásný zážitek a rádi bychom si ho zopakovali. Jsme ze Zlína a do Bratislavy to máme blíž než do Prahy. Bohužel v Bratislavě nám nemohou nebo nechtějí říct, ve kterém z plánovaných představení do konce roku budete zpívat. Tvrdí, že to nevědí. Je možné zjistit někde termíny Vašich vystoupení?
  • Ty a noc na Karlštejně

    Dne 30.10.2005 jsi vystupovala jako Eliška Pomořanská ve filmu noc na Karlštejně bylo to moc pěkné a byla bych ráda kdybi sis toto přečetla a napsalami.papa
  • pozdrav

    Moniko,pokud si to prectes,tak budu rad,protoze me vzdy potesi kdyz mi nekdo fandi nebo me pochvali!A ja fandim,vazim si tve prace a chvalim!marek.p.s.:sborak opery ND praha
  • Re:

    miluju moniku absolonovou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sparta - Zlín

    Čau Mončo,velká zdravice ze HFC .Dík za špičkové fandění a přístup k nám,který by Ti mohlo závidět spousta lidí z branže.Fotky už kolují na našich stránkách,úspěch je jak při zisku titulu.Ti,co na Spartě nebyli,už věří.Měj se fajn a ať se Ti dílko daří. Zlínský fanclub. PS:dočkala ses Alťáka ?
  • vzkaz

    Monika Absolonová je super žáci Zdechovické školi a učitelé vás pozdravují A H O J
  • vzkaz

    Ahoj.Moniko děkujeme že jsi patronkou naši školy a přinašiš tolik radostinam do ži vota . Irenka a Petka .zdechovice at´ se ti daři.
  • Monča

    Mám to štěstí,že jsem se s Monikou 3X osobně viděla.Je strašně milá,usměvavá,přívětivá - prostě úžasná. Muzikálys ní jsou balzám pro uši a oči. (Klejka,3M,Noc na Karlštějně...) moc jí fandím.Vždycky bydu stát sní,ať se stane cokolib...:)))Hezký večer.E.
  • Monika je moc skvělá jak herečka tak i zpěvačka moc ji fandím v muzikálech je prostě in.
  • Havaj

    Dnes to Monice v pořadu Havaj na Nově moc a moc slušelo. Škoda že ji neznám osobně.Už ji ale strašně dlouho miluji a moc rád bych ji poznal.Moniko, jestli to tu někdy čteš, nechceš mi poslat svoji E-malovou adresu.Předem děkuji:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit