Přejít na výpis diskuzí

Monika Zoubková

OSOBNOST 3.1.2008 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    milá terčoi hodně štěstí a zdraví ti přeje aneta
  • avril122

    Všechno nej

    Paní Zoubkové přeji všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka a úspěchů v životě*4*
  • kerm

    Vše nejlepší!

    Dodatečně bych chtěla paní Zoubkové popřát k jejímu včerejšímu svátku hodně zdraví, štěstí a úspěchů.*3*
  • prisera

    titulek :-D ... pche

    ordinaci nesleduju ale soudě podle fotek je to strašně hezká ženská! *14* jaká je, to už je ve skutečnosti nevim a asi se to nedozvim, ale když někdo řekne o někom, že je kráva nebeská na základě toho, co má za roli, by se měl zamyslet, kdo je tady kráva nebeská. *5*
  • kerm

    Nejlepší herečka

    Podle mě je to nejlepší, nejtalentovaněšjší a jedna z nejhezčích dnešních hereček. *14*
  • kerm

    NEJLEPŠÍ HEREČKA

    Tohle je dnad nejlepší herečka co znám. A také je to moje nejoblíbenější. Moc moc ji fandím. *14*
    • kerm

      Re: NEJLEPŠÍ HEREČKA

      Je to dobrá herečka, to ano. Ale, že by byla nejlepší? Je mnoho skvělých hereček, a paní Zoubková k nim určitě patří, ale nejlepší rozhodně není.
  • ***

    monika zoubkova se nanarodila 3.7. ,ale 23.7.
    http://www.monikazoubkova.cz /index.php?option=com_content&task= view&id=25&Itemid=18
  • obvineni

    stahnete to obvineni na Honzu Hakena???????????????????????
  • ordinace

    ordinace v ruzove zahrade se mi moc líbí
    • kerm

      Re: ordinace

      Mě taky, ale paní Zoubková tam je teď málo kdy a je to velká škoda!!! Je to super herečka a v Ordinaci hrála fakt bezvadně!!! *3* *14* Snad se tam ještě vrátí!!! *14* *3*
  • Zato ty Divačko budeš hotová krasavice k pohledání. Máš mindrák že je hezčí než ty. Určitě vypadáš hůř než klonovaná opice, která se ovšem nepovedla. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit