Přejít na výpis diskuzí

Naďa Urbánková

OSOBNOST 15.5.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    =/

    Kdyby si aspoň pořídila normální brejle tyhlety megalupy vypadaj děsně...no a zpěv taky nic moc teda...nezaujala mě
  • Naďa Urbánková

    Paní Naďa mě odivuje svým šarmem
    prostě nóblesou.Zpěvačka,herečka.
    Jej í koncerty úžasné.
    Country Beat Jiřího Brabce.
    Divadlo Semafor."Drahý můj".
    Filmy" Ostře sledované vlaky"
    "Skřívánci na niti."
    Snad každé brýle Jí sluší.
    Přeji Jí pevné zdraví,štěstí.
  • Kosmodisk

    Tak jsem si četla příspěvky a 2x se ptáte proč účinkovala v reklamě na kosmodisk. Asi jste neviděli její 13 komnatu. Něco z tohoto pořadu je na této adrese http://www.televize.cz/scripts/deta il.php?id=26412
    • Re: Kosmodisk

      Tady je přímo celá ta 13 komnata http://www.ceskatelevize.cz/vysilan i/1186000189-13-komnata/20756221080 0013-11.05.2007-21:15-nada-urbankov a.html?from=40
  • signujici atak

    vazena pani urbankova ve vsi hrdosti ,kterou jeste v sobe mam se mi chce vam napsat,ze vase pisnicky se mi nikdy nelibili a ze vase osobnost s vasi inteligenci je pro me velmi deprimujici az ponizujici,vzdycky mi vase pusobeni v soubysnysu extremne vadilo,jste pro me vzor nectnosti a neucty k lidem jste proste nepodarena reklama na veprove maso.
  • došly peníze

    Je škoda,že tak významná zpěvačka se dá zlákat účinkováním v reklamě.Navíc na produkt s pochybným účinkem.
  • prosbička o kontakt

    Dobrý den!Na Silvestra asi v roce 1988 coby kapelník na Ski-hotelu jsem dostal od Vás krásné novoroční přání, které se vyplnilo...Navíc po Vás na Moravě teskníme a rádi bychom se optali na možnosti. Můžete se prosím ozvat?
    v úctě luboš padrta 602 571 256
  • Dotaz

    Pani Urbánková.Srdečně vás zdravím.Pocházím z Mostku,což je hned vedle"Vaši"Borovničky.Dokonce Vaše kamarádka Hilda(Hildegard)Shöberová-Vrbatov á byla moje sousedka a velice dobrá kamarádka.Vás mám odjakživa velice rád a proto mě zarazilo Vaše působení v reklamě na"Kosmodisk".Mám jen jeden dotaz.Vyzkoušela jste ho někdy doopravdy?????Jsem přesvědčený že ne,neboť se reklama nezakládá na pravdě účinnosti tohoto výrobku..Dokázalo se to i odborným výzkumem,že to je jen klamání spotřebitelů.Neboť mimo jiné při sezení Vám celý pruh vyjíždí nahoru,takže ho máte až za krkem.A práci v sedě si s tímto výrobkem nedovedu vůbec představit.Dále pomocné popruhy taky neplní svoji funkci.A o nějaké zdravotní pomoci nemůže být vůbec řeč.Pan Jiří Suchý se veřejně přiznal že reklamu na"Lanzu"dělal z finančních důvodů.Týká se to i Vás?Pani Urbánková,byl bych velice rád kdyby jste mi odpověděla.S pozdravem Trn Josef Dalimilova 62 78335

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit