Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dianna114

    .

    Se mi moc líbila v tom seriálu Kachorra *3*
  • TÁLKA :-***

    TÁLKA JE DOKONALÁ KOČENKA *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    MILUJU JÍ A CHTĚL BYCH S NÍ SPÁT.
    WWW.PROSTEMULLUJU.CZ
  • mp3

    ahojik lidi.Nechcete sem dat jeste nejake pisne z Divokyho Andela? *3* Jsou tam totiz super pisne
  • natalka

    Natalicka je moje srdicko miluju ji uz od malicka a moc ji obdivuji plakatu mam 690 a obrazku 3456 ks a sbiram ji dal. Uz se mi o ni kolikrat zdalo je proste nej. *14* *3* *3*
    • ivina8

      Re: natalka

      he súhlasim Naty je naaaj!!! *14*
  • janka153

    N

    Best herečka.. Pamatuju si, jak jsem ještě koukala na divokýho anděla *15*
    • Re: N

      jo skvělá herečka a zpevacka,divoky anděl byl super,mám nahrany všechny díly *3* ,kachora taky nebyla špatná,další telenovela jsi můj život mě trošku zklamala,i když tam Natálka hrál s Facundem(Ivo-divoký anděl) nedalo se to s tím srovnat,škoda že už se na Natálku u nás už tak trochu zapomnělo,nikde se o ní nepíše,nepouštějí se její písničky ani klipy a přitom pořád ještě neco natáčí...škoda *9*
      • Re: Re: N

        ahoj nemohla bys nějak ty díly vypálit?moc bych je chtěla...díkyy za odpověd..
  • mischigan

    Miluju ji

    Natálka *14* , tak tuhle herečku a zpěvačku prostě miluju, je to moje oblíbená zpěvačka a strašně moc ji obdivuju. Mám ji hrozně moc ráda, je krásná, talentovaná, chytrá, dokonalá...prostě ji zbožňujuuu *3* *4*
  • sikulka16

    :)

    Tý jo kéž by tak jednou přijela do ČR!! *3* *14* *14* *4*
    • oreironaty

      Re: :)

      To by bolo super alebo do SR *3*
      • Re: Re: :)

        a ještě lepší by bylo, kdyby tu měla koncert, šla bych na něj hned
  • Ela

    Natálka je strašně šikovná zpěvačka a herečka...Mám jí moc a moc ráda chtěla bych se s ní vyfotit ale to asi fakt nepůjde no nic škoda ale je pěkná a šikovná *1* *1*
    • 4smoulinka4

      Re: Ela

      LIDI MATE PRAVDU NATKA JE VAZNE SKVELA TAKY JI MAM RADA UZ OD MALA ALE NEJVIC ME STVE TO ZE SEM NEVIDELA JEJI FILM ARGENTINKA V NEW YORKU TAK MOC BYCH SI TO PRALA VIDET,ALE NEJLEPSI NA TOM JE ZE NETACI DALSI FILM UZ SE NA NEJ MO MOC MOC TESNU!!!!
    • Re: Ela

      jj to s tebou souhlasííííííím,je upa skvelááááááááá a koukam se na všechny telenovely v kterych hraje *14* a newiš novinky o ni???????????ACHOJ S!monk@ *3*
      • anet3

        Re: Re: Ela

        Novinky najdeš na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • jan520ka

    NATALKA

    Ahojte priaznivci a fanušikovia Natálie Oreiro, potporte tento odkaz na nu a aby postúpila v rebríčku... dakujem... *4* *4*
  • materiál

    Sháníte materiál o Natálce? Koncerty, videa, fotky, časopisy, plakáty.. mám všechno na co si vzpomenete, stačí se ozvat na magge.P@seznam.cz a napsat o co máte zájem, udělám vám nabídku a jistě se domluvíme!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit