Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divoky Andel

    ahoj vsem.Nevite nahodou jestli se jeste nekdy bude v televizi vysilat divoky andel?Rada bych se na nej podivala znova byla to nejlepsi telenovela *14* *15* .NEbo nejake informace o tehlete telenovele nemate?Predem diky.
    • millagros115

      Re: Divoky Andel

      Nebude....bohužel *9*
  • naty

    je bájo *3* *4* *3* *4*
  • Sbírka

    Ahoj ,prodám MEGA sbírku fotek a plakátu Natalie Oreiro (: V případě zajmu piste na kaczys@seznam.cz .Díky
  • Nová stránka o Natalii Marii Oreito Iglesias von de Molo !!Klik

    Prosim pozri sa na stránku:www.etet.blog.cz
    je to o natalii oreiro !!a dajte komentik!!!!plsoiiiiiimm......ak sa vám bude pacit,aj ked nie,napiste do komentarov a na pokec:nick:28-tereyka-9@azet.sk *3* *13* *9* *14* *5* *5* *4* *5* *8* *16* *8*
  • prodej sbírky

    Čau všichni! Sháníte něco o Natálce? mrkněte sem: www.oreiro-web.com/prodej.html a objednávejte u mě na mailu!!!!:)
  • Naty

    Web www.oreiro-web.com je doplněný spoustu informacemi! Najdete tam extra sekce jako HQ fotky, videa do mobilu, ale hlavne obrovskou fotogalerii, kde je pres 6600 fotek! Navštivte můj web a třeba i forum. budu moc rada, dělám to pro Vás!:)
    • Re: Naty

      Tento web již neexistuje.
  • narozky

    ahoj chci ti popřát k narozeninám všechno nejlepší(trochu opožděně)
  • Díly na youtube

    Čauky!Chci se zeptat, nevíte, kde by se daly stáhnout díly divokýho anděla?Myslím v češtině. *5*
    • Re: Díly na youtube

      Ahoj, můžeš se domluvit s lidma na fóru mundolatino.cz, je tam spousta lidí, kteří sledují telenovely, je pravděpodobné, že někdo z nich nějaké díly v češtině nebo slovenštině mít bude.
  • Naty

    kto má rád Naty,nech mi napíše na mail,možme pokecať *4*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší, Naty *4*
    • Re: narozeniny

      presne tak,VSETKO NAJLEPSIE NATALKA!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit