Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natinka-hvezdička..

    joo Natalka je skwela zpevacka aji herecka,..je plooste skwela..!!
  • cd

    lidi sháním jakýkoliv cd od natálky. nejradějic to kde je tu veneno a tak..prosím ozvěte se na 29A.Kelly@seznam.cz
    opravdu je to důležitý.hudba je můj život ona je fakt dobrá!
  • Nejlepší stránka!

    http://naty-oreiro.latin.cz Jestli máte rádi Naty, tak toto je pravidelně a často aktualizovaná stránka plná fotek a info právě o Natalii.... :-) Vřele doporučuji...
    • Re: Nejlepší stránka!

      ake telenovely si videla s Naty *3* *3* *3* *4* *4* *1*
    • Re: Nejlepší stránka!

      Taky doporučuju, je to ta nejlepší stránka o Naty *1*
      • Re: Re: Nejlepší stránka!

        *1* jééé jste super když tu dáváte stránky o ní jooo taky se přidám takže doporučuju
        • Re: Re: Re: Nejlepší stránka!

          jo tam se určo kouknu, ale je to škoda, že se o ní nedozvím něco new i jiným způsobem
  • Noo...

    Ona je stejně,tak cáklá jak já *15* *15* !
  • Naty!!!

    je fakt skvělá mám jí moc ráda!!!! *14* *14*
  • Natááááálka

    Je to moje sluníčko je jenom moja MuCK XD *14*
  • No jo :'(

    Natalie je úplně supeeeeeeeeeer !!!!! Mě se děsně líbila ta telenovela Jsi můj život, kde hrála s Fecundem Aranou !!!!!!!!!! *9* a dost mě štve že to skončilo, protože já jsem si to každý den nahrávala *9*
  • Fotky

    Ahoj, mam fotky Natalky, ktere jsou focene v Buenos Aires v roce 2002 a 2003. Nektere jsou i z nataceni Kachory, jinak jsou focene venku na ulici. Pokud ma nekdo zajem, prodam jednu fotku a 25 kc + postovne, celkem jich je cca 50. Pro vyber poslu nahledy, pokud ma nekdo zajem, piste na katka.ko@seznam.cz

    PS: Taky muzu nabidnou fotky Facunda Arany, tech je cca 15.

    Fotky jsou soukrome, nejsou stazene z netu. Reaguji pouze na maily, sem se moc nedostanu *4*
  • Natalia

    Natali Oriero je úžasná moc jí fandím a dneska skončila talenovela s ní je to škoda byla tam moc pěkná a taková hodná chodí někdy sem? asi ne že?? škoda *9* *15* *3* *14*
    • Re: Natalia

      nam este neskoncila telenovela rany z lásky
  • Prodám!!

    Čau lidi, prodám Nataliino CD Turmalina!! Kdo by měl zájem, ať napíše na mail Alexandra.Colorova@seznam.cz!! *5* Tak se mějte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit