Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natálka

    naty je prostě božííííí I love you *14* *14*
  • ehm

    ahoj nechci jako být nějak rejpavá nebo tak něco jo...je to moje nej zpěvačka...ale chci se zeptat neměla náhodou Natália anorexii???na některých fotkách to tak vypadá...a omlouvám se že mám tak blbej dotaz *7* *7* *7*
    • Re: ehm

      o tom teda nevim,kdyby jo,tak se o tom určitě někde píše,ale mě teda ani tak nepřipadá.Má normální štíhlou postavu
      • Re: Re: ehm

        dík a omlouvám se jo *3*
  • Naty je najlepsia

    Naty je jednoducho super milujem vsetko kde sa ukaze najviac SOS MI VIDA je to uplna haluz tolko sa tam nasmejem. Naty by som chcel velmi spoznat ze aka je v skutocnosti. Natalia IS THE BEST i love you *4* *14* *3*
  • naj telenovela

    najviac sa mi páčila telenovela Divoký anjel lebo bola uplne super ke to NAJ telenovela
    • Re: naj telenovela

      nekecej mne taky
  • PISTE!!!!!

    Fanúšikovia Natálky píšte mi na mail,pokecame oki????
    *14* *3* *1*
    • Re: PISTE!!!!!

      awooj ti fandis naty co si nej myslis? odp *14* *14* *14* *4* *4* *4*
      • Re: Re: PISTE!!!!!

        hvcghj
        *10* *3* *13* *15*
      • Re: Re: PISTE!!!!!

        že j skvela,milujme juuuuu *14* je uažsna aty co si oNatalke myslis??:-))
  • Natááálkaaa super!!

    A znowu a znowu budu opakovat že Naty je skvělá mám ji děsně moc ráda! Mám ráda všechny její podoby ať má černý nebo blonďatý vlasy to je jdno prostě je úžasná a komu se líbí jenom když má vlasy takový tak to ju nemá doopravdy rád!! *14* *14*
  • argentinka

    zdravím všechny!!nabídka stále platí!!Prodávám VHS filmu Argentinka v New Yorku s Natalií Oreiro v hlavní roli. Levně.Zájemci se mi ozvěte na mail.
  • Natálie

    Ahoj všichni, taky tak zbožňujete Natálku jako já? Fakt jí žeru, je úžasná. Někdy bych se s ní ráda sešla osobně. *4*
  • Podvod

    Každý den se odečítají body a za nějkých 60 dnů a po vynulovaní se zase přičítají nezávisle na počtu návštěv

    *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *16* *16* *16* *8* *8* *8*
  • Natálka

    Zbožňuji Natálku je prostě nej holčina na světě mám ji mocounka ráda... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit