Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • Ahojte

    Ahojte vsetci fanusikovi Natalii Oreiro. Len teraz som sa tu zaregistrovala. Natalia Oreiro zboznujem ako herecku, je tak temperamentna,ze je radost sa na nu divat. Ma niekto emailovu adresu priamo na nu? U nas na Slovensku ide teraz telenovela SOS MI VIDA a som z nej hotova. Dakujem vopred kto mi jej adresu
    • Re: Ahojte

      Maximálně jí můžeš poslat dopis *3*
      • Re: Re: Ahojte

        jaku ma adresse? *1*
        • Re: Re: Re: Ahojte

          Natalia Oreiro
          Besares 2296
          C.P.:1429
          Capital Federal
          Buenos Aires
          Argentina

          *3*
    • Re: Ahojte

      Naty nema mail *1*
      • Re: Re: Ahojte

        AHOJ TĚ VŠETCI FANOUŠKOVÉ NATALIE OREIO
        JSEM RADA ŽE JE TU DIK MAM JU RADA.VRUNKA K PASEKAM 185 LUKOV 76317 U ZLINA
  • je skvělá

    *14* miluju ji *16* a nevím proč tady někdo píše že je trapná když to vůbec není pravda
    • Re: je skvělá

      to taky nevim...klidně ať si to někdo myslí,je to jeho názor,ale pak nechápu proč se příhlásí do fanklubu někoho kdo se mu nelíbí *13*. Podle mě je Natálka super *4*
      • Re: Re: je skvělá

        Taky si myslím *14*

        Máte rádi Naty? Mrkněte na moji stránku věnovanou pouze jí! http://oreiro-web.com

        *Brzy tam bude možnost registrace do tzv. Sdružení fanoušků Naty :) Doufám, že si to nenecháte ujít :) *4*
      • Re: Re: je skvělá

        Taky si myslím *14*

        Máte rádi Naty? Mrkněte na moji stránku věnovanou pouze jí! http://oreiro-web.com

        *Brzy tam bude možnost registrace do tzv. Sdržení fanoušků Naty :) Doufám, že si to nenecháte ujít :) *4*
  • hihi

    moje kamoska rika,ze pry je to jeji teta to tezko,ze? *1* *15*
    • Re: hihi

      *1* *1* tak to asi fakt těžko
      • Re: Re: hihi

        taky si to myslim *1* *1* *1* *1*
  • Výměna

    Nutně se potřebuju ubavit mega sbírky N.Oreiro vyměním za B. Spears. Kdo má zájem....ať se ozve na 732442683 *4*
  • CD!!

    Kdy Naty vydá new CD?????????? *3*
    • Re: CD!!

      to by mě taky zajímalo, myslim, že už minulej rok nebo dokonce předminulej sem na nějakých stránkách četla že v březnu by měla vydat nové CD, nic se ale neobjevilo,tak nevim *9*
      • Re: Re: CD!!

        do konca tohto roka by ho mala Natalka vydať!!!! *14*
  • NATYYYYYY

    nevite neco novyho o natalce??vsude vidim na netu jen stary calnky, par novych fotek a tim to hasne...:o(
    • Re: NATYYYYYY

      Dělám stránku o Natalii (novinky, fotky apod)

      http://oreiro-web.mixzone. net (zadny stary clanky..i novinky..a neznamy veci..:)
  • ARGENTINKA V NY

    Zdravím všechny!!
    Neměl by někdo zájem o videokazetu Argentinka v New Yorku??Levně prodám.
    Zájemci se mi kdyžtak ozvěte na mail.
  • Natálka

    Natálka je super herečka i zpěvačka, mám ji oblíbenou už od té doby co u nás poprvé dávali telenovelu Divoký anděl, teď je u nás o ní po dlouhé době slyšet díky telenovele Jsi můj život, Divoký anděl se mi sice líbil víc ale Natálka je pořád skvělá akorát by už mohla zase vydat nějaký to CD *4*
    • Re: Natálka

      *14* Kdo daruje film Divoký anděl? Je mi 11 let,nevím kde ho sehnat. Dík
    • Re: Natálka

      to by mohla joo ja mam najradši Turmalinu *14*
      • Re: Re: Natálka

        já mám nejradši to její první CD Natalia Oreiro *3*
        • Re: Re: Re: Natálka

          Ahoj prosim te neměla by si od ní tu písničku jak zpívá v telenovele si můj život vždycky najdu jenom kousek a ne celou kdyby si jí měla napiš mi na e-mail ju díky předem. *4*
        • Re: Re: Re: Natálka

          jj,Naty ma skvelou hudbu ne?a kolik ti je??pá *3*
          • Re: Re: Re: Re: Natálka

            *5* naty má nejlepčí hudbu na světě
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              přesně tak *3*
          • Re: Re: Re: Re: Natálka

            Jj, to má *4* .Mě je 18 a tobě?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              jo taky nahravam....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              jj dívám...teda ted už ne protože už začla škola,ale možná si to budu nahrávat
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              hele dívaš se na SMV? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              Aha,tak to se nedivím žes ji viděla,kdybych byla z Prahy taky na ni nejspíš jdu.K nám do Kroměříže ale asi nezavítá *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              ja bydlím v Praze *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              Na živo jsem Natálku neviděla a jsem z Kroměříže,ty?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              no mne je 17 *1* jo a videla si Naty naživo?ja jooo *9* a kde bydliš?
  • adresa

    Ahojky nezná někdo mailovou adresu na Natalii oreiro nebo na její pomocníky???nebo tak??? *15* *7*
    • Re: adresa

      Tu nikde neseženeš. Natalia takové věci nezveřejňuje, nemluvě o tom, jestli vůbec nějaký e-mail má:)
      • Re: Re: adresa

        jo má contacto@nataliaoreiro.com našla sem to na netu ae už nwm přesně kde
    • Re: adresa

      Budu jen na mailu Mililikisek@seznam.cz *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit