Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sos mi vida

    Hej holky taky vas tak štve že je sos mi vida dopoledne a ne odpoledne (15:00), na to se mužou divat jenom duchodkyně. A nahravat si každy dil to teda bude makačka. *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: sos mi vida

      to más teda velkou pravdu mně to taky pěkně stve a mrz mě to tak vte co spiknem se proti primě
  • SOS MI VIDA!

    tak co jak sa vam libi SOS MI VIDA? *14*
    • Re: SOS MI VIDA!

      je to suprová telenovela jako vsechny jej ostatn a jak k se ksobě hod ta natalka a facundo no prostě super ale je to blb že to davaji dopoledne.
    • Re: SOS MI VIDA!

      rád bych se koukl ale nevím kdy to dávají mohla bys mi to říct *15*
  • Naty

    ahojky lidičky, kdysi sem byla do Naty blázen a mám její docela dost velkou sbírku!! tak sem se chtěla zeptat jestli to někdo nechce? Neříkám že teď už fans nejsem, ale už ju nesbírám!! Jinak ji jako fandím dál a těším se na pátek až bude na Primě ta telenovela! Jen je blbý že je to dopoledne, to su ještě ve školy, no budu si to muset nahrávat na video!!:D Nevíte někdo něco o new CD? jak jestli nějaky chysta, popřípadě jak se jmenuje atd...? Odepište na mail daniela.kol@seznam.cz *1* *1*
    • Re: Naty

      prossiiiiiiiimmmm!!!!!! ja by som tu tvoju zbierku chcela som jej strasna fanusicka prosim!!!!!!
  • angelaNATYYY

    od 9 brezna PRIME SOS MI VDA O 9:40 s Naty a Facu!!!!! hurááááá *14*
  • Naty is the best!

    Naty je nejlepší zpěvačka a herečka na světě! Kdo si chce o ní psát napište pls na můj e-mail. *3*
  • pomoc

    Ahojky priznivci Natalky. Nevite nekdo nahodou v kterym dile se Milagros vyspala poprve s Ivem? Chci si tento dil stahnout, ale nevim cislo. A taky mate nekdo informace o tom, co se kolem Naty v posledni dobe deje? Diky za odpovedi.
    • Re: pomoc

      Informace sou takovy: Naty natocila telenovelu sos mivida (po boku s Facundem aranou), take si zahrala Novinarku ve filmu La Peli a ted by se mela plne venovat ctvrtemu cd.. *1*
      • Re: Re: pomoc

        na prime o 9:40 *1*
    • Re: pomoc

      Luc:Naty dotočila novú telenovelu s nazvom SOS MI VIDA kde hra spolu s Facundom Aranom,túto telenovelu by mala dávať aj TV PRIMA:-)) *14* dobre že??:-.))))a v ktorom diely sa spolu vyspali to fakt neviem...:-((ale pokusim sa to niekde zohnať ok???ozi,Naty by mala natačať novú CD!!! *1*
      • Re: Re: pomoc

        Hoj Kaji.....rekneme ze sme stejne informovany co? *1*
  • Natalinka

    ahojky vsichni velci fanousky natalky uzasne zpiva ajeste k tomu je to i fajn krasna baba *14* tak mi dokazte ze uz nejsem sama komu se tak libi i po letech a napiste akdyz budete mit nejake obrazky a materialy o ni navic tak se urcite nejak dohodnem *3* tak se mejte fanfarove cusik
    • Re: Natalinka

      Natálka je super zpěvačka,herečka a ještě k tomu je krásná
      Zbožňovala jsem ji,když jsem byla menčí,a teď mě to zase chytlo :o)))
      Mám od ní jen jedno alebum *9* a to poslouchám pořát. Teď na internetu poslouchám svou oblíbenou písničku,která je zevšech nej. od ní.
      Chtěla bych se s ní někdy setkat a nebo mít od ní,alespoň všechny alba. Hmm...myslím,že už vím na co si budu šetřit:o)))
      Moc se mi líbilo jak hrála v Divokém andělu. Byla fakt úžasná,Kačora byla taky super,ale na Anděla nema *4*
      Já chci ať to opakují!!!! A to v nějakou rozumnou doby,aby jsme se na to mohli dívat aji my a nejen duchotci :o)))
  • NATY O!

    chci si psat s fans Naty piste na maila:-) *3*
    • Re: NATY O!

      aj ja
  • jsi karasna

    jo a este jsi moc krasna
  • jsi karasna

    jo aeste jsi moc krasna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit