Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele tak víte co?? kdo si chce Naty pomlouvat ať si pomlouvá, mluví z něho jen závíst bud ji zavidite slávu, krásu, pení ze, hlas nebo ja nevim ještě co. Naty je dobře velká neni ajfelovka ani prcek se koukněte na nějaky filmy je zhruba tak velka jako ostatni!!!!!!!!!!!!!!!
  • Naty je nejskvelejsi,kdo popise se mnou o Naty? kacoraH@sezanm.cz pisteeeeee *1*
  • sos mi vida, naty

    hola...ti kdo maji naty radi vedi, ze natocila novou telenovelu ( a porad ji toci a uz ma pres 200 dilu). hraje tam boxeru Monitu a je to moc kráááásný. Sbírám naty už 7 let. Shanim jeji fotky a plakaty..pokud nekdo z vas neco ma a chce se toho zbavit, tak sem s tim...domluvime se na cene nebo muzeme za neco vymenit:)...taky ale FANDOVE NATY! KLidne vam dodam spoustu veci o naty...mam materily i ze zehranici (fotky, casopisy, plakaty)...takze mi staci pisnout na mailik:)
  • naty

    já si teda myslím,že moc fajn,sice o ní není velká řeč,ale vím o spoustě lidí co jí drží palce *3*
  • tak holciny... vy ktery jste nikdy nevideli natalku.. byla jsem na jejim koncertu a aji mam s ni fotku. meri 1,74. ja jen, aby jste se tady nehadaly. *5*
  • Dyť po ní neštěkne už ani pes *5*
  • Kačora

    čauky hrozně miluji zpěvačku Natalii Oreiro je to nej zpěvačka ze všech ahoj si41 pište na můj e-mail *4* *3* *16* *8* *14* *13*
  • Naty měři okolo 165cm nee?? *1*
  • ..... : jo máš pravdu že tam jsou chyby v té zkratce protože natali nemá tak široký obvod prsou a boků a rozhodně neměří víc než 170 cm
  • Natálka je prostě skvělá zpěvačka a herečka,kterou určitě stojí za to ocenit *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit