Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New Naty

    Ahojky tu :) Sím kámoška říkala,že by na prima Love měli od června dávat new seriál s Naty a prý zas v hlavní roli hraje i Facundo. Nevíte o tom něco?
    Děkují *4*
  • !

    Bože můj, když si tady čtu ty kritiky, tak se akorát směju.. Fajn, každej má svůj názor a každýmu se líbí někdo jinej, ale proč sem proboha lezete když ji nemáte rádi?? Nikdo se vás o to neprosí. Tím akorát ukazujete, jak moc jste ubozí a závistiví a asi se hodně nudíte, jste jako malí. Moc se vám směju. A že když není namalovaná tak není pěkná? Ruku na srdce, málokterá z nás je dokonalá, když není namalovaná. Ona je krásná, užasná herečka, zpěvačka a hlavně má něco v hlavě.! *4*
  • didulienka

    Naty

    Nechápem fakt tomu nechápem...Čo máte proti Natálii Oreiro.. *9* *9* chápem ak ju nemate radi sme slobodná krajina a každý má svoj názor.. *9* Ale neurážajte pretože vám by sa tak isto nepáčilo ak by niekto nadával na vašu oblubenú star.. *4* *4* *4* Len tolko k tomu... *3*
  • hudy

    Varování

    Mno, tak jsem vám to tu smázla a dejte si na mě pozor, protože jestli tu ještě uvidím urážky (ať už vůči osobnostem nebo vůči uživatelům) nechám některým smazat profil! A že neplácám do větru, vám určitě někteří uživatelé potvrdí! *13*
    • Re: Varování

      si ten dotyčnej založí novej *1*
      • Re: Re: Varování

        zeo =D
  • dvd divoký anděl

    Ahoj,
    ráda bych koupila divoký anděl na dvd. Pokud někjdo máte napište mi na e-mail normita12@seznam.cz ráda ho od vás koupím.
    Děkuji.
  • ivina8

    ach jáj :-(

    Prosim Vas mohli by ste skonciť s tými blbými kecami,už je to fakt dosť trápne,nechapem,nerozumiem,ked nemam niekoho rada,tak kaslem na nho,nemáte radi Nataliu,tak nemate OK,vas nazor,ale prečo tu v jej DISKUSII piseže že je blbka,ci niečo take trapne,zamyslite sa nad sebou!!!! *7*
    • anet3

      Re: ach jáj :-(

      Ivi, kašly na ně. Ony se tady taky nevyjadřujou zrovna chytře, takže nechápu, proč někomu bezdůvodně nadávaj do blbců apod. Navíc člověku, kterého nikdo z nás nezná tak dobře, aby ho mohl soudit. Jak už jsem psala, za obrazovkou počítače je každý hrdina, ale v reálným životě se většinou nezmůže na nic, proto má potřebu si v anonymitě něco dokazovat. Takových už jsem poznala... a tyhle dvě mě z míry rozhodně nevyvedou *5*
  • natka91

    NO!

    NATY IS THE BEST!!!!!! *14* milují telenovely s Naty - andílek,Smv i Kachorrka *3* *14* *14* *14*
  • toniajakojo

    jak byla..

    ...tehdy ve Zlatíčkách...se Zagorovou a Margitou !!! *15*
    • Re: jak byla..

      Hogo Fogo....kdyby něco *1*
  • anet3

    Pro meow

    No vidíš, jak je ti nepříjemný, když někdo nadává někomu, koho máš ráda ty. Proč to teda děláš ostatním?? Copak je tohle normální? On je v anonymitě za počítačem každý hrdina. A nemyslím si, že by bylo dobrý, kdyby měli všichni stejný vkus.

    Je spousta fotek, kde je Natalia bez make-upu, s fanoušky. Někdy vypadá hůř, někdy líp. Ale netvrď mi, že soudíš člověka podle vzhledu. To by bylo hodně hloupý.

    Tahle diskuze nemá smysl. Já jsem se snažila o normální diskuzi. Chápu, že ji nemáte rády, ale nestojím o nadávky. Za to mi to nestojí. Mám víc a víc pocit, že jste stejně ještě malý, nevyspělý holky, který neví, co je na světě důležitý. Nebo v to aspoň doufám, protože jestli jste dospělý, tak už nevím, kam ten svět spěje.
  • anet3

    článek na idnes

    O nové kolekci Las Oreiro se psalo na idnes.cz!!! (v odkazu si odstraňte mezery)
    http://revue.idnes.cz/hvez da-serialu-divoky-andel-predstavila -vlastni-hravou-kolekci-obleceni-1q d-/lidicky.asp?c=A100920_105058_lid icky_ved

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší