Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anet3

    článek na idnes

    O nové kolekci Las Oreiro se psalo na idnes.cz!!! (v odkazu si odstraňte mezery)
    http://revue.idnes.cz/hvez da-serialu-divoky-andel-predstavila -vlastni-hravou-kolekci-obleceni-1q d-/lidicky.asp?c=A100920_105058_lid icky_ved
  • ivina8

    ha :-P

    babenky sú dosť trápne,ale hlavná vec,že ju posúvate v rebríčku *1*
    • Re: ha :-P

      babenky? co to jako je? *7*
      • anet3

        Re: Re: ha :-P

        Nauč se slovensky, pak to budeš vědět *3*
        • Re: Re: Re: ha :-P

          já sem si to dala do překladače a nevzal mi to a ty víš co to je?
          • anet3

            Re: Re: Re: Re: ha :-P

            Dá se to přeložit různými způsoby, třeba jako holky nebo děvčata *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ha :-P

              aha dík *3*
  • divná

    je divná nemam jí ráda
    • anet3

      Re: divná

      Na to máte právo, dámy. Zvláštní ale je, že jste i přesto přišly na její profil. Díky, posouváte ji tak v žebříčku *3*
      • Re: Re: divná

        no a co my chodíme na hodně profilů ae jako natalia oreiro je po evě a vaškovi to nejhorší co sem kdy slyšela....
        • Re: Re: Re: divná

          Seš asi hodně velká pi*a co :DD
        • anet3

          Re: Re: Re: divná

          Tak to jsi slyšela hodně málo věcí *15*

          Já taky nesnáším Juanese a necpu ti to. Ale to, že se mi nelíbí neznamená, že ho budu urážet, protože to je věc vkusu a názoru. Každýmu se líbí něco jinýho. Ale možná k tomu časem dospěješ... Nezáleží totiž na tom, jak kdo zpívá a hraje, ale na tom, jaký je to člověk. A o to mi jde u Natalie. Má zlatý srdce, pomáhá lidem a dětem. To ne každá hvězda umí. Dneska jde každej jen za svým úspěchem, ona ne. Takže než někoho odsoudíš zkus si o něm nejdřív něco zjistit...
          • Re: Re: Re: Re: divná

            no tak to se pleteš já o ní vim hodně ptž jeden čas sem jí "zbožňovala" ae pak mi nák přecvaklo v hlavě a jako já si myslim že je totálně vypatlaná a co třeba to že chce mít vlastní ostrov a na druhou stranu se bojí samoty hm? je hrozná
            • Re: Re: Re: Re: Re: divná

              to přidej
            • natka91

              Re: Re: Re: Re: Re: divná

              určo 12let *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: divná

              no pěkná ptž je vyretušovaná třeba ve skutečnosti vypadá taky hrozně se podívej na všechny herečky vypadaj dokonale ae to je vyretušovaný jinak vypadaj hrozně věř mi viděla sem prezentaci herečky v civilu a jako bylo mi zle věřim že natyna vypadá hůř než normal ženský...
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: divná

              Ona ale lze tu samotu chápat různými způsoby, víš. Může to být myšleno tak, že nechce zůstat bez rodiny a tu by měla i kdyby vlastnila ostrov *3* Jinak, jak píšeš, MĚLA jsi ji ráda a lidi se mění. I Natalia se mohla změnit a spoustu svých názorů přehodnotit. Proto už ji teď nemusíš znát tak dobře. Ale já se tady nechci hádat. Váš názor vám neberu. Myslím, ten názor na hudbu a zpěv. Souhlasím, že Naty není ve zpěvu dokonalá a sama to ví, proto už nevydává CD. Ale nesuďte ji jako člověka. A nesuďte její vzhled. Naty je pěkná ženská, leckterá v jejím věku vypadá otřesně. A hlavně, tohle člověk moc neovlivní.
        • milagros2403

          Re: Re: Re: divná

          dievčatko más fakt divný vkus *1*
          • Re: Re: Re: Re: divná

            bych neřekla ae tak každej máme jinej vkus no jestli se ti líbí já ti jí neberu
            • Re: Re: Re: Re: Re: divná

              ani ne aspon by si všichni rozuměli a jako kdyby někdo přišel a nadával juanesovi tak je blbej a pošlu ho někam taky tam tkový byli si nemysli řekla sem mu/jí že neví co je hezký že poslouchá evu a vaška no a toe všechno a na oreiro to je snad můj názor ne...
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: divná

              To jsi hodná, že nám ho nebereš (není to ironie, myslím to vážně). My bysme si ho stejně nenechaly vzít *4* Ale nemyslíš teda, že by byly pro nás všechny příjemnější, kdybys diskutovala v tématech o lidech, které máš ráda? Přestav si tohle...jak by se ti líbilo, kdyby někdo přišel do diskuze o Juanesovi, začal mu nadávat? Zkus nás trochu pochopit. Každý máme rád toho svého a to je prostě normální. Kdyby měli všichni rádi jednoho interpreta, byla by to trochu nuda, nemyslíš?
    • Re: divná

      nejsi sama *1*
  • anet3

    Naty znovu zpívá :)

    Soundtrack k novému filmu Miss Tacuarembó, kde hraje Naty hlavní roli, si můžete poslechnout na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • adinkaza

    Naty:-)

    Všechno nejlepší Naty *14*
  • yeah

    Jééé jak já si pamatuju ty léta kdy jsem koukala na divokého anděla nebo tmto druhý už nwm jak se to menuje:D ona má ty nejelpčí telenovely upe sem na nich ujížděla. vše nej přeju:)
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Happy Birthday Natali....ať se ti daří ve tvé skvělů¨é kariéře...a také hodně lásky,štěstí a zdraví...užij si narozky seš bezva *14* *14* *1*
  • :D

    Happy birthday *1*
  • ivina8

    :-)))

    Natálke prajem všetko najlepšie k narodeninám,vela lásky,zdravia,nech sa jej darí vo všetkom *14* FELIZ CUMPLE!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší