Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! Jste super :)
  • Dáblice

    Ahoj jsem moc štastná jsi nejlepší na světě ahoj Tuvenero. Amigos!
  • Argentinka v NY

    zdravím všechny!!Prodávám VHS filmu Argentinka v New Yorku s Natalií Oreiro v hlavní roli. Levně.Zájemci se mi ozvěte na mail.
  • !

    Bože můj, když si tady čtu ty kritiky, tak se akorát směju.. Fajn, každej má svůj názor a každýmu se líbí někdo jinej, ale proč sem proboha lezete když ji nemáte rádi?? Nikdo se vás o to neprosí. Tím akorát ukazujete, jak moc jste ubozí a závistiví a asi se hodně nudíte, jste jako malí. Moc se vám směju. A že když není namalovaná tak není pěkná? Ruku na srdce, málokterá z nás je dokonalá, když není namalovaná. Ona je krásná, užasná herečka, zpěvačka a hlavně má něco v hlavě.! *4*
  • New Naty

    Ahojky tu :) Sím kámoška říkala,že by na prima Love měli od června dávat new seriál s Naty a prý zas v hlavní roli hraje i Facundo. Nevíte o tom něco?
    Děkují *4*
  • anet3

    VIP zprávy

    Naty ve včerejších VIP zprávách:
    http://www.youtube.com /watch?v=yW8In87V7y4&feature=player _embedded
  • Ahoj Naty chtěla bych moc tvé tričko a moc promě znamenáš.Si moje nej herečka a chtěla bych být jako ty a jestli tam máš nějaké to tričko moc bych si ho přála pozdravem Sára:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • PISTE!!!!!

    Fanúšikovia Natálky píšte mi na mail,pokecame oki????
    *14* *3* *1*
    • Re: PISTE!!!!!

      awooj ti fandis naty co si nej myslis? odp *14* *14* *14* *4* *4* *4*
      • Re: Re: PISTE!!!!!

        hvcghj
        *10* *3* *13* *15*
      • Re: Re: PISTE!!!!!

        že j skvela,milujme juuuuu *14* je uažsna aty co si oNatalke myslis??:-))
  • anet3

    těhotná

    Naty čeká své první dítě :)
    • Jé, to je super *2*
  • natálka je nej!!!!

    Nátálka je jedna z nejlepších zpěvaček co znám!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit