Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cd

    lidi sháním jakýkoliv cd od natálky. nejradějic to kde je tu veneno a tak..prosím ozvěte se na 29A.Kelly@seznam.cz
    opravdu je to důležitý.hudba je můj život ona je fakt dobrá!
  • nebudou
  • neeejjjjjjj....nejjj a ještě nej....nejlepší zpěvačka a herečka taky moc ji obdivuju a mám juí ráda!! *3* *14*
  • Díly na youtube

    Čauky!Chci se zeptat, nevíte, kde by se daly stáhnout díly divokýho anděla?Myslím v češtině. *5*
    • Re: Díly na youtube

      Ahoj, můžeš se domluvit s lidma na fóru mundolatino.cz, je tam spousta lidí, kteří sledují telenovely, je pravděpodobné, že někdo z nich nějaké díly v češtině nebo slovenštině mít bude.
  • gratuluju k narození chlapečka :) kdyžtak si podrobnosti přečtěte na www.super.cz
    • anet3
      Spíš bych řekla na www.nataliaoreiro.cz *3* Myslím, že to bude serióznější zdroj a více informací *4*
  • Je to super ženská a dost hezká *14* Škoda, že není moje *9*
  • neznám

    *3* *14* *4* *7* *15* *5* *4* *8* *9* *9* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *13* *5* *4* *8* *16*
  • anet3

    názor

    Chtělo by to tady trošku oživit. Co říkáte na to, že Naty nebude hrát v telenovele Alquien que me quiera?
    • ivina8

      Re: názor

      ja by som veľmi rada videla Naty v nejakej telenovele,ale najradšej by som chcela asi Cédé *1* *14* a ty máš aký názor na to? *3*
      • anet3

        Re: Re: názor

        Jenom škoda, že se na to CD pořád nějak nechystá *9*
        • kacenkaa

          Re: Re: Re: názor

          ja bych chtela CD a moooooooooooc *14*
      • anet3

        Re: Re: názor

        Já jsem ráda, že tam nebude. Telenovela by jí zabrala moc času. Radši ať se věnuje filmům, CD, nebo ať má mimiko. A navíc se mi telenovela nechce stahovat *15*
        • Re: Re: Re: názor

          jj taky si myslím *1*
  • ahoj anet3 dekuju za ten odkaz,tehotna naty je krasna moc ji to slusi *3*
  • natalia oreiro je proste naj a moc skvela herecka *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit