Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • natka91

    NO!

    NATY IS THE BEST!!!!!! *14* milují telenovely s Naty - andílek,Smv i Kachorrka *3* *14* *14* *14*
  • je skvělá

    *14* miluju ji *16* a nevím proč tady někdo píše že je trapná když to vůbec není pravda
    • Re: je skvělá

      to taky nevim...klidně ať si to někdo myslí,je to jeho názor,ale pak nechápu proč se příhlásí do fanklubu někoho kdo se mu nelíbí *13*. Podle mě je Natálka super *4*
      • Re: Re: je skvělá

        Taky si myslím *14*

        Máte rádi Naty? Mrkněte na moji stránku věnovanou pouze jí! http://oreiro-web.com

        *Brzy tam bude možnost registrace do tzv. Sdružení fanoušků Naty :) Doufám, že si to nenecháte ujít :) *4*
      • Re: Re: je skvělá

        Taky si myslím *14*

        Máte rádi Naty? Mrkněte na moji stránku věnovanou pouze jí! http://oreiro-web.com

        *Brzy tam bude možnost registrace do tzv. Sdržení fanoušků Naty :) Doufám, že si to nenecháte ujít :) *4*
  • Jsi moje něj zpěvačka a taky herečka miluji tvoje filmy např.jsi můj život nebo divoký anděl chtěla bych být tak krásnaá jako ty
  • ivina8

    ach jáj :-(

    Prosim Vas mohli by ste skonciť s tými blbými kecami,už je to fakt dosť trápne,nechapem,nerozumiem,ked nemam niekoho rada,tak kaslem na nho,nemáte radi Nataliu,tak nemate OK,vas nazor,ale prečo tu v jej DISKUSII piseže že je blbka,ci niečo take trapne,zamyslite sa nad sebou!!!! *7*
    • anet3

      Re: ach jáj :-(

      Ivi, kašly na ně. Ony se tady taky nevyjadřujou zrovna chytře, takže nechápu, proč někomu bezdůvodně nadávaj do blbců apod. Navíc člověku, kterého nikdo z nás nezná tak dobře, aby ho mohl soudit. Jak už jsem psala, za obrazovkou počítače je každý hrdina, ale v reálným životě se většinou nezmůže na nic, proto má potřebu si v anonymitě něco dokazovat. Takových už jsem poznala... a tyhle dvě mě z míry rozhodně nevyvedou *5*
  • I LOVE YOU

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI,JAK SI HRÁLA V DIVOKÝM ANDĚLU A KAČOŘE.TAKÉ JAK ZPÍVÁŠ.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • NATY ES LA MEJOR CANTANTE Y ACTRIS

    Naty je nejkrásnější a nejmilejší. Zbožňuji ji!!!!!!!!!!
  • Ahojte

    Ahojte vsetci fanusikovi Natalii Oreiro. Len teraz som sa tu zaregistrovala. Natalia Oreiro zboznujem ako herecku, je tak temperamentna,ze je radost sa na nu divat. Ma niekto emailovu adresu priamo na nu? U nas na Slovensku ide teraz telenovela SOS MI VIDA a som z nej hotova. Dakujem vopred kto mi jej adresu
    • Re: Ahojte

      Maximálně jí můžeš poslat dopis *3*
      • Re: Re: Ahojte

        jaku ma adresse? *1*
        • Re: Re: Re: Ahojte

          Natalia Oreiro
          Besares 2296
          C.P.:1429
          Capital Federal
          Buenos Aires
          Argentina

          *3*
    • Re: Ahojte

      Naty nema mail *1*
      • Re: Re: Ahojte

        AHOJ TĚ VŠETCI FANOUŠKOVÉ NATALIE OREIO
        JSEM RADA ŽE JE TU DIK MAM JU RADA.VRUNKA K PASEKAM 185 LUKOV 76317 U ZLINA
  • Naty si super,ale začni se zas víc ukazovat už jsem o tobě dlouho neslyšela..
  • BOMBA!
  • Hladám cd

    Nevie niekto kde sa da stiahnut jej prvy album?bo dva mam len tento mi chyba...please!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit