Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • La verdad

    Naty es supeeeer!!!!!
  • Sbírka

    Ahoj. Prodám obrovskou sbírku Natálky oreiro. Kdo by měl zájem napište mi na mail, já Vám vypíšu, co všechno mám..a vy si vyberete. Ceny jsou dohodou. Mám toho opravdu hodně, takže se Vás klidně může ozvat víc. Spoustu věcímám i pětkrát.
    • Re: Sbírka

      Ahojček magge,ak teda predávaš nejake veci o Naty, napiš na e-mail:monikita@post.sk. dik..A máš aj nejake plagaty? diky moc... *3* *4*
      • Re: Re: Sbírka

        Už sem ti odepsala..tak doufám, že se ozveš:)
  • naty ma new image-prodlouzeny vlasy
  • didulienka

    Naty

    Nechápem fakt tomu nechápem...Čo máte proti Natálii Oreiro.. *9* *9* chápem ak ju nemate radi sme slobodná krajina a každý má svoj názor.. *9* Ale neurážajte pretože vám by sa tak isto nepáčilo ak by niekto nadával na vašu oblubenú star.. *4* *4* *4* Len tolko k tomu... *3*
  • NATY

    Natálka je naj,naj,naj, na celučičkom SVETE!!Milujem ju!!!!!!!
  • Nazdar

    Natálka je ta nejlepší holka na celém světě super hraje zpívá jsem její největší fanda hodně jí přeju to manželství a ať jí to vydrží. Mám tě hodně ráda tvá ZUZKA.
  • anet3
    Včera se konala předpremiéra filmu Mi Primera Boda. Zatím má tenhle snímek výborné kritiky a Naty je za svou roli taky velmi chválená *4*
  • NATY

    a ešte predam videokazetu ARGENTINKA V NEW YOURKU za 400CK *3*
  • info :)

    ahojte :) ... chcela by som sa spytať že čo teraz je momentalne s Nataliou Oreiro, lebo v poslednom čase o nej nejak nepočuť :/ .. čo je dosť škoda ... ak mate niekto nejake nove info tak dajte vedieť :) .. a neviete či opäť nakruca nejaku telenovelu ? :) ...
    • anet3

      Re: info :)

      Ahoj natáčí filmy, má svou vlastní kolekci oblečení. Novinky sleduj na www.nataliaoreiro.cz *4*
      • Re: Re: info :)

        ano kolekciu som si pozerala :) .. a ake filmy ? a nejake telenovely ?
        • anet3

          Re: Re: Re: info :)

          Telenovelu teď nenatáčí, chce se věnovat filmu. Její poslední filmy jsou Francia a Miss Tacuarembó. Nedávno dotočila Infancia Clandestina, momentálně natáčí Mi primera boda. Asi v polovině roku by měla začít natáčet americký film Freedom for Joe. Taky se mluvila o několika dalších filmech, ale není jistý, jestli se tam Naty nakonec objeví.
  • Jo je dobrá,a le znám lepší (Maroon5, Avril nebo robbie williams)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit