Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííííííí
    • andreita

      Re: :-)

      taky všechno nejlepší Naty!!
  • Podvod

    Každý den se odečítají body a za nějkých 60 dnů a po vynulovaní se zase přičítají nezávisle na počtu návštěv

    *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *16* *16* *16* *8* *8* *8*
  • argentinka

    zdravím všechny!!nabídka stále platí!!Prodávám VHS filmu Argentinka v New Yorku s Natalií Oreiro v hlavní roli. Levně.Zájemci se mi ozvěte na mail.
  • LOKUS

    Čauky jak se máte?
  • Natááálkaaa super!!

    A znowu a znowu budu opakovat že Naty je skvělá mám ji děsně moc ráda! Mám ráda všechny její podoby ať má černý nebo blonďatý vlasy to je jdno prostě je úžasná a komu se líbí jenom když má vlasy takový tak to ju nemá doopravdy rád!! *14* *14*
  • La verdad de Naty

    čau!A¨si jako vy všichni,co sem píšete si myslím,že Natalia je ta nejlepší zpevačka a herečka na světě.Mohla by ještě přijet do ČR. I s manželem, samozřejmě!Její super písnička je Por verte otra vez!!!!taky mam ráda videoklip Rio de La plata a telenovelu Kachorra.88.díl!!!! Současně posílám pozdrav Jítě Langhammerové,která má naty takyráda,ale občas trochu kritizuje její okolí!!!!
  • To je jedno

    Tak jo, je pravda, že Naty skvěle zpívá, dekonce ze všech nejlíp, ale toho starýho děduly, kterej nesnáší děti, to je fakt trochu moc. Naty je to nej nej nej na světě.
  • naj telenovela

    najviac sa mi páčila telenovela Divoký anjel lebo bola uplne super ke to NAJ telenovela
    • Re: naj telenovela

      nekecej mne taky
  • zpráva

    Naty je nej a nej ..... mam jeji fotky a vsechny jeji telenovely natoceny na videu a porad se na to musim koukat. Ona je proste nejlepsíííííííííí!!!!
  • Jsi skvela:)

    Ahoj Naty,jsi fakt skvela osobnost ne jen po fyzicke,ale urcite i po dusevni strance...jsi fakt skvela holka:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit