Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hola Natalia Oreiro me jor artriz y, yolo haria casima usted.Mam used conse jo la si lmpre si lmpre sionante.Agenta mente Sara:-) :-) :-) :-) :-)
  • Natalia Oreiro je podle mě jednoduše řečeno šašek byla vážně skvělá to musím přiznat ale s postupem času se stále zhoršovala i vzhledově vypadá trochu jinak i když ty blond vlasy ji celkem sluší ale rozhodně ne když měla na krátko ostříhaný vlasy ostříhala se jen kvůli roli ve filmu já bych něco podobného neudělala ani ta kvalita zpěvu je nic moc
  • Fotky

    Ahoj, mam fotky Natalky, ktere jsou focene v Buenos Aires v roce 2002 a 2003. Nektere jsou i z nataceni Kachory, jinak jsou focene venku na ulici. Pokud ma nekdo zajem, prodam jednu fotku a 25 kc + postovne, celkem jich je cca 50. Pro vyber poslu nahledy, pokud ma nekdo zajem, piste na katka.ko@seznam.cz

    PS: Taky muzu nabidnou fotky Facunda Arany, tech je cca 15.

    Fotky jsou soukrome, nejsou stazene z netu. Reaguji pouze na maily, sem se moc nedostanu *4*
  • pro natalku

    natalka je skvela
  • No jo :'(

    Natalie je úplně supeeeeeeeeeer !!!!! Mě se děsně líbila ta telenovela Jsi můj život, kde hrála s Fecundem Aranou !!!!!!!!!! *9* a dost mě štve že to skončilo, protože já jsem si to každý den nahrávala *9*
  • to je pro vsechny

    URCITE VAS ZAJIMA NATA.ORE.NAPISTE.
  • Natalka

    natalka je nejlepši a komu se nelibi tak je blby a nema vkus. Ja tě obdivuju. Jsi nejlepši
  • Noo...

    Ona je stejně,tak cáklá jak já *15* *15* !
  • KACHORRA

    Nataliine telenovely sú krásne ako sama ona! Ale ak niekto má internetové adresy na Nataliu Oreiro nech mi ich pošle na moju @-mail adresu.Aj odkazy z internetu na telenovely a downloady telenoviel Natalie Oreiro. Vopred ďakujem pekne. S pozdravom pre fanúšikov a samotnú Nataliu Oreiro Martin.
  • Muněca Brava

    Natálka je super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit