Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moj vzor

    caute všetci. Už dlho tu nič nové nie je.co na Nataliu už zabúdate??? JE SUPER,ŽE??? Mám jej najnovšie fotografie.NIEKTORE PREDáM!!!Jednu po 20sk/15kč.Zaručená spokojnosť!!!Plus mám na predaj 125posledných častí z jej telenoveli na DVD.Treba to vidieť, ja už to mám pozreté 3krát.Mám to 2krát nahraté,tak ak chcete, predám to za 700sk/500kč.MOJE TEL.číSLO-0910 1KK WPP
  • Naty je najlepsia

    Naty je jednoducho super milujem vsetko kde sa ukaze najviac SOS MI VIDA je to uplna haluz tolko sa tam nasmejem. Naty by som chcel velmi spoznat ze aka je v skutocnosti. Natalia IS THE BEST i love you *4* *14* *3*
  • ehm

    ahoj nechci jako být nějak rejpavá nebo tak něco jo...je to moje nej zpěvačka...ale chci se zeptat neměla náhodou Natália anorexii???na některých fotkách to tak vypadá...a omlouvám se že mám tak blbej dotaz *7* *7* *7*
    • Re: ehm

      o tom teda nevim,kdyby jo,tak se o tom určitě někde píše,ale mě teda ani tak nepřipadá.Má normální štíhlou postavu
      • Re: Re: ehm

        dík a omlouvám se jo *3*
  • nATY PATRIS ,K MYM 5 NNEJ ZPEVACKAM SI SUPER ,ALE CHTELO BY TO NEJAKY NEW CD.PA
  • Telenovely

    Ahoj Naty jsi super. Chci se zeptat jestly se bude tet někdy v ČR. vysílat nová telenovela v které budeš hrát.
  • Prodám!!

    Čau lidi, prodám Nataliino CD Turmalina!! Kdo by měl zájem, ať napíše na mail Alexandra.Colorova@seznam.cz!! *5* Tak se mějte!
  • hurvinkovamorticie9

     ja ji zbožnujů Natalku Oreiro++++ boži  herečka zpěvačka+ milagros

    😇

  • prosím poradte kde sehnat díly sos mi vida,alespon od 170? na nataliaoreiro.cz uz nejsou funkční a na ulozto nejsou.Moc ráda bych je sehnala, budu vděčná za každou ochotu. děkuji. *3*
    • anet3
      Ahoj, bohužel netuším, kde by teď mohli být funkční odkazy *9*
  • anet3
    Natalia v pořadu Susany Gimenez prozradila, že čeká chlapečka. Původně chtěla rodit ve svém domě do vody, ale přesvědčili ji, aby rodila v nemocnici, protože je prvorodička.
  • Naty mi přijde trošku nezajímavá a podle mě je průměrná jak herečka, tak zpěvačka! Snaží se, ale někdy to nestačí!! Ale líbí se mi, jak se chová ke svým fanouškům! ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit