Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Kraviny celé telenovely 

  • PODPIS

    ahoj mate niekdo jej podpis vlastnorucný??? Ja ho hledam uz dlouho. Asi ji napisem na tu adresu, uz som psala i na adresu fan klubu Aktov X a dosla mi original fotka Muldera a Scullyovej aj ich original podpis. Tak ozkousim a pak dam vedet. Dekuji ze aj vy mate radi Nataly Oreiro. Ja miluju i Matildu vo filme Leon /Natalie Porter/. Asi vsecky NATALIE jsou skveleeeeeeeee. Skoda ze ja som Jana a ne Natalie. Fnuk. I LOVE YOU CHOLITO AND I WILL GET TO YOU SOON. KISS FOR YOU. BYE
  • Nejlepší stránka!

    http://naty-oreiro.latin.cz Jestli máte rádi Naty, tak toto je pravidelně a často aktualizovaná stránka plná fotek a info právě o Natalii.... :-) Vřele doporučuji...
    • Re: Nejlepší stránka!

      ake telenovely si videla s Naty *3* *3* *3* *4* *4* *1*
    • Re: Nejlepší stránka!

      Taky doporučuju, je to ta nejlepší stránka o Naty *1*
      • Re: Re: Nejlepší stránka!

        *1* jééé jste super když tu dáváte stránky o ní jooo taky se přidám takže doporučuju
        • Re: Re: Re: Nejlepší stránka!

          jo tam se určo kouknu, ale je to škoda, že se o ní nedozvím něco new i jiným způsobem
  • podpis

    ak ma niekto podpis natalky poslite mi na tuto adresu>>>Dominika Murníková Koškovce 114 06712 Slovensko P.S.dakujem....prosim poslite!!!!!!!!!!!
  • Kachorra je super a taky nej
  • Ačkoliv Naty spadá do průměrné(možná i podprůměrné)kategorii zpěvačk,mám ji ráda.Ale musíte uznat,že hraje báječně.Například v Kachoře se mi líbila moc.PROSTĚ A JEDNODUŠE:NEUMÍ ZPÍVAT,ALE ZATO VÝBORNĚ HRÁT A MÁM JI RÁDA!!!
  • chyba

    nechybí tak náhodou něco ve filmografii???
    • Re: chyba

      Divokej anděl, že?taky sem si toho všimla...nej telenovela,ale administrátor to asi neví tak to tam nikdo neopravil
  • neví nekdo jestli budou opakovat Muňeca Brava v televizy,prosim napište!!!!!!!! Natalku mam šileně moc rada!!!!!!
  • natyy

    Naty si neeej *14*
  • NATÁLKA

    Hojky lidííí *3* no táák překonáme rekord. Ať je nás tu moots *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit