Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natalie je skvěla:-))) *1*
  • je nadherna, naprosto bozska! kam se na ni hrabou ty platinove blondyny...
  • na PRIME budou davať new telenovelu s Naty:-)))) *14*
  • asi v unoru a CD priste rok *14*
  • Natalka

    NATALKA JE A VZDYCKY BUDE TA NEJLEPSI ZPEVACKA A HERECKA *1*
    • Re: Natalka

      jedna u nejjjjjjjlepších hereček a nejpěknějších a co teprve Facundo Arana ooo beze slov *14*
    • Re: Natalka

      to je naprostá prada a ikdo nen lepsi než ona
    • Re: Natalka

      suhlasim natalka je najnajnajnajlepsia
  • ...

    Je moc hezká, má hezký obličej a postavu hezký vlasy, prostě všechno a je mi moc sypmatická hlavně v telenovele divoký anděl jako zpěvačka nic moc, ale mám ji ráda, je dobrá =)
    • Re: ...Sára

      Náhodou zpěvačka je suprová!
  • Je surová

    Natália je suprová ženská a je skvělá a nikdo na ní nemá
  • Naty

    Web www.oreiro-web.com je doplněný spoustu informacemi! Najdete tam extra sekce jako HQ fotky, videa do mobilu, ale hlavne obrovskou fotogalerii, kde je pres 6600 fotek! Navštivte můj web a třeba i forum. budu moc rada, dělám to pro Vás!:)
    • Re: Naty

      Tento web již neexistuje.
  • Divoky Andel

    ahoj vsem.Nevite nahodou jestli se jeste nekdy bude v televizi vysilat divoky andel?Rada bych se na nej podivala znova byla to nejlepsi telenovela *14* *15* .NEbo nejake informace o tehlete telenovele nemate?Predem diky.
    • millagros115

      Re: Divoky Andel

      Nebude....bohužel *9*
  • janka153

    N

    Best herečka.. Pamatuju si, jak jsem ještě koukala na divokýho anděla *15*
    • Re: N

      jo skvělá herečka a zpevacka,divoky anděl byl super,mám nahrany všechny díly *3* ,kachora taky nebyla špatná,další telenovela jsi můj život mě trošku zklamala,i když tam Natálka hrál s Facundem(Ivo-divoký anděl) nedalo se to s tím srovnat,škoda že už se na Natálku u nás už tak trochu zapomnělo,nikde se o ní nepíše,nepouštějí se její písničky ani klipy a přitom pořád ještě neco natáčí...škoda *9*
      • Re: Re: N

        ahoj nemohla bys nějak ty díly vypálit?moc bych je chtěla...díkyy za odpověd..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší